Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zeus 600W PRO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Zeus 600W PRO Příspěvek č. 1

Zdravím. prosím vás zkušené, chtěl bych radu do života a to ze chci začít valit hydra ale nemam žádné zkušenosti tak bych chtěl někoho zkušeného kdo by mě v tom pomohl. Moje představa je asi taková box 150x150x235 a do toho zeus 600w pro s regulaci osvětlení na východ a západ slunce. Knapková závlaha willma 16 s 11 l květináči a keramzit. Se zbytkem nemám absolutně představu mám na to 100k tak ať to stojí lurva za to. Kdyby se našel kdo někdo kdo by mě pomohl s komplet sestavením byl bych moc rad a ještě vysvětlit dávkování hnojiv popřípadě doporučit na hydra něco good

Old Post 11-11-2020 v 22:18 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 2

Vidím poprvé, že se dělají světla se simulací východu a západu světlo asi dobrý...
Kdybys to chtěl celé nějak líp řídít mrkni tady. Jsou to naše řídící user friendly all in one řídící jednotky. 3xčasová zasuvka, cyklovače, řízení teploty i vlhkosti, plynulé automatické řízení výkonu odtahového ventilátoru. Rádi nezávazně předvedeme. Na hydro je to dělané. Stačí zapojit do zásuvky nastavit a o zbytek se postará jednotka. Zvládnou i holky. https://www.plugandplant.eu/

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Naposledy upravil cosmicgirl 12-11-2020 v 08:55 AM

Old Post 12-11-2020 v 07:47 AM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 3

Jo dělají se takové control panely které mají to výhodu ze umí i stimulovat východ a západ https://www.higarden.cz/prislusenst...ASABEgJ-J_D_BwE praveze bych ho tam chtěl mít, jelikož si myslím ze to bude parádní věc

Old Post 12-11-2020 v 08:54 AM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 4

Tak to jsou zrovna věc, které bych neřešil, protože si myslím, že to jsou vyhozené peníze. Ale každý má svoji cestu k cíli

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 12-11-2020 v 09:02 AM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

Myslite ze je to zbytečná věc ? Rad si nechám poradit . No a kolik kostuje ta vaše vecicka na řízení celého systému ?

Old Post 12-11-2020 v 09:11 AM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 6

Myslím, že ty peníze jdou investovat lépe. Já vůbec nevím, co by to mělo zlepšovat nebo jaký má takové světlo, se simulací východu a západu smysl. Jestli je někdo, kdo dokáže změřit nebo kvantifikovat výsledky a jestli má investice 13 tis za jednotku, která umí jen stmívat a řídit světlo nějakou návratnost.
Když vidím, že ta jednotka stojí 13tis a umí to řídít jen světlo, tak si říkám, že ty naše jednotky by měly stát aspon 20 )) ale nestojí.
Nestojí ani polovinu čili necelých 10 tis. (Zatím) Za ty peníze umí spínat nezávisle 3 okruhy osvětlení nebo čehokoliv co je potřeba cyklicky spínat. (světla, ventilátory, čerpadla)
Měří teplotu a podle teploty, kterou nastavíš umí sepnout bud topení nebo podle režimu provozu chladící jednotku, případně přítahový ventilátor.
Měří vlhkost a podle toho jakou nastavíš ti spíná bud zvlhčovačku nebo vysoušeč případně opět na ten výstup můžeš zapojit přítahový ventilátor když je problém s vysokou vlhkostí.

A poslední a nejlepší feature a vlastně jedna z nejdůležitějších věcí, kterou v tomto segmentu nemá nikdo, je řízení odtahového ventilátoru podle teploty. Když je vyšší než nastavená, výkon ventilátoru jde nahoru, když nižší jde dolů. Automaticky, pomocí PID regulace. Nebo to můžeš ovládat i v ručním nastavení.
Jen tady to výkonové řízení odtahového ventilátoru ti dokáže za rok ušetřit za elektriku a teplo nemálo peněz, (tisíce - nepřeháním), ale hlavně zlepší a ustálí ti teplotu.

A přitom to je hrozně jednoduché na instalaci. Zapojíš to do zásuvky nastavíš časy, teploty a hotovo. Všechny spotřebiče se do toho připojují přes zásuvky. Tak trochu sebevědomě si myslím, že nic podobného, co by zvládalo všechny tyto funkce a přitom to bylo tak jednoduché na obsluhu a instalaci za tyto peníze neexistuje.
Kdybys byl někde z okolí Zlína, rád ti to ukážu.

Můj názor je, že pro začátek by ses měl soustředit aby jsi měl dobrou genetiku, osvětlení, teplotu, vlhkost, vláhu a živiny. Když splníš tady ty podmínky tak pravděpodobně uspěješ. Na tohle bych se soustředil. Jinak, že sis vybral LED je dobře. Sodíky už jsou dnes přežité a v porovnání s LED drahé. To světlo bude samo o sobě asi dobré, ale ta řídící jednotka k němu za ty peníze nic neumí. Ale zas můj názor. Možná přijde někdo kdo bude mít jiný pohled. Každý má svou cestu. Já jsem elektrotechnik a programátor, ale moje přítelkyně je vystudovaná ing. v oboru zahradnictví. Myslím, že dohromady o tom něco víme

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Naposledy upravil cosmicgirl 12-11-2020 v 19:24 PM

Old Post 12-11-2020 v 12:18 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 7

Tak vidím ze jsem narazil na skvělého člověka 👌 takže na jednotku východu seru mate pravdu to vaše je jiná liga 👌 jinak jsem z uherského hradiště super moc rad si nechám poradit a vidím ze s tím mate opravdu dostatečne zkušenosti takže kolik mužu počítat ze by mě stal od vás ten systemek všeho všudy i klidně jesi je nějaká lepší třída s nějakou vychytavkou? Než ten co jste mě poslal na e-mail ?

Old Post 12-11-2020 v 12:47 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 8

Jinak vyvinul jsem to právě přítelkyni na jejich školní pokusy s hydroponií. Ona už má školu vychozenou, ale jedna bedýnka by jim tam měla běžet pro studenty.

Přijed se na to podívat. Ohmatat si to a tak. Mám jednu na pokusy na stole. Převedu ti to a pak se můžeš v klidu rozmyslet a uvidíš.

Jinak s těma řídícíma jednotkama mám i jiné projekty v oboru automatizace a meření a regulace.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 12-11-2020 v 13:00 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 9

Myslim že už tet su rozmyšleny tady vlastně ani nad čím přemýšlet není. Všude jsem hledal kde je jeden systém plne automaticky a ten vás je a ještě k tomu jedna krabice úplně na všechno což je proste TOP

Old Post 12-11-2020 v 13:06 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Re: Zeus 600W PRO Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bigboy
Zdravím. prosím vás zkušené, chtěl bych radu do života a to ze chci začít valit hydra ale nemam žádné zkušenosti tak bych chtěl někoho zkušeného kdo by mě v tom pomohl. Moje představa je asi taková box 150x150x235 a do toho zeus 600w pro s regulaci osvětlení na východ a západ slunce. Knapková závlaha willma 16 s 11 l květináči a keramzit. Se zbytkem nemám absolutně představu mám na to 100k tak ať to stojí lurva za to. Kdyby se našel kdo někdo kdo by mě pomohl s komplet sestavením byl bych moc rad a ještě vysvětlit dávkování hnojiv popřípadě doporučit na hydra něco good


Ahoj, posílal jsem ti PM, tak se podívej.

Grower sponzor

Old Post 12-11-2020 v 13:26 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 11

Říkám dojed si to klidně prohlídnout a osahat. Nebo ti můžu poslat na vyzkoušení a když tě to neosloví vrátím peníze. I kdybys to nakonec nechtěl, budeš mít srovnání záruka standart 2 roky. A kdybys to chtěl v budoucnu nějak rozšířit o nějakou funkci, tak není problém.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 12-11-2020 v 14:15 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 12

Growplace: co je to pm ?

Old Post 12-11-2020 v 16:37 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 13

Mám barák v 75% dokončení jak bude hotovo hned se vám ozvu a domluvíme se. Určitě bych se stavil mrknout

Old Post 12-11-2020 v 16:39 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 14

To Bigboy:
Soukromá zpráva, na titulní stránce jak seznam témat, tak vlevo nahoře máš soukromé vzkazy. V sekci fórum.

Grower sponzor

Old Post 12-11-2020 v 16:50 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigboy
Nový Člen

Karma uživatele Bigboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 15

Paráda díky moc musím se tady do toho trochu dostat

Old Post 12-11-2020 v 17:15 PM
Bigboy je offline   Profil uživatele Bigboy   Find more posts by Bigboy   Foto galerie člena Bigboy   Click here to Send Bigboy a Private Message   Add Bigboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2915150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív