Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. pěst v Amazonu 12x SS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Hydroponie 1. pěst v Amazonu 12x SS Příspěvek č. 1


Tak ahojte 🙂 po sledování pěstů v Amazonu od Kcb, jsem se rozhodl taky pořídit Amazon a zkusit vyšší dívčí.

1. den růstu 🤘

Setup :
box : Budbox Pro XXL 240/120/200
Předřadník: 2x lumatek 600w
Stínidlo: 2x Adjust a wings - avenger L
Výbojky: 2x 600w gib + 2x 250 gib MH
Ventilátor: Prima klima CTRL - 160/800m3 + 120w z obi
Amazon twin 32


Hnojivo: Metrop - MR1, MR2, Calgreen +PHčka
Osazenstvo: 12x klon Sensi Star - Paradise seeds

PH : 6.0 a EC jsem naladil dle matkaře na 1.0

Naposledy upravil Mr.Scruffy 01-10-2020 v 21:01 PM

Old Post 01-10-2020 v 20:40 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

presunoto tam kam to patri...
GL.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 01-10-2020 v 20:44 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
presunoto tam kam to patri...
GL.


Děkuju nějak v tom tápu 😁

Old Post 01-10-2020 v 21:02 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

vpoho,do toho se casem dostanes...

a zkus tu prodluzku zvednout ze zemne,nez te to baci,.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 01-10-2020 v 21:10 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 5

250w mhčka mi přijdou málo . Šel bych 400 růst na takovou plochu a tak málo květin .

Old Post 01-10-2020 v 22:41 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 6

Já myslím že v pohodě , stejně bude svítit na růstu pár dní než kytky pustí kořeny a přepíná , otázka 5-7 dni..

Old Post 01-10-2020 v 23:03 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Já myslím že v pohodě , stejně bude svítit na růstu pár dní než kytky pustí kořeny a přepíná , otázka 5-7 dni..


Taky bych právě řekl, že by to mělo ničemu vadit když budou holky růst těch 5-7 dní maximálně.. Jinak klidně pište co dělám špatně. V Amazonu teď pěstuji vůbec poprvé a mám z toho docela obavy 😁 tak snad se to nějak nedotentí

Old Post 02-10-2020 v 06:42 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 8

Ahoj, nenech to dlouho, těch 3-7 dní, dle kořenů a připrav sítě, v tom amazanu to nemá žádnou podporu, proč tam dáváš tu fóliji zespodu?

Old Post 02-10-2020 v 08:19 AM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 9

Aby odrazela neco malo i nahoru a trochu i izolovala, navic vazne nechces aby se jakkoliv dostavalo svetlo k roztoku.
Site nejsou nutne, nekdy i nezadouci, hlavne kdyz chces nekterou kytku pootocit pro lepsi vyuziti mista.

Old Post 02-10-2020 v 09:38 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od kcb
Aby odrazela neco malo i nahoru a trochu i izolovala, navic vazne nechces aby se jakkoliv dostavalo svetlo k roztoku.
Site nejsou nutne, nekdy i nezadouci, hlavne kdyz chces nekterou kytku pootocit pro lepsi vyuziti mista.


Myslíš že tych 12 stačí? Zvolil jsem na zkoušku prostě menší množství ať vím jak se to chová, než z toho udělat prales a pak sa s tím nedomluvit.

Old Post 02-10-2020 v 12:23 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 11

Mr.Scruffy: Klidně se mrkni ke mě, kdyby tě to zajímalo - 4 kola s Amazonem (klony/semena, se sítí/bez). Místo sítě spíš jedu ohýbání/kolena - se sítí se mi dost omezily možnosti manipulace s kytkama.

Ve 120x120 jsem jel vždy okolo 10 kusu a prorostlo to maximálně, záleží hlavně jak si pohlídáš dobu 18/6 - v aeru stačí vážně pár dní pro klony.

Fólie je na černej Amazon velice dobrá, obzvlášť s HPS/MH, kdy nechceš mít teplotu vody nad ~22°C. Přemejšlel sem ještě o natření na bílo, protože pod tou folii se občas drží nějaká ta voda, ale nějak sem se k tomu nedostal a nevim, jakou barvu zvolit, aby to tam drželo a nepouštělo do roztoku po čase žádný sračky.

Budu sledovat.

Old Post 02-10-2020 v 12:44 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 12

Rhino: určitě se mrknu 🙂 teď projíždím Fórum a hledám právě pěsty v Amazonu jako inspiraci a "návod"

Jinak jako sám jsem zvědavý jak tohle celé dopadne 😁

Old Post 02-10-2020 v 18:54 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Pestovanie v aero je úplne iná liga ako v hline či kokose. Hlavne nezabudnúť prepnúť skôr ako si zvyknutý v hline, 4-7 dní rastu je viac než dosť inak ti to prerastie.
Dôležité na čo si dať pozor je udržiavať stabilné ph a teplotu roztoku sa snažiť udržať na 22 stupňov. Držím palce a budem sledovať ako ti to pôjde.

Old Post 03-10-2020 v 06:00 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 14

DrGrinspoon: tak to určitě. Já jsem jel kokos takže tohle je jak jsem psal prostě vyšší dívčí. Večer přidám nejake foto+ vychytávku co jsem pořídil 🤘

Old Post 03-10-2020 v 10:43 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15





2. den 18/6

PH - 6.0
EC - 1.0

1. a 2. foto kořínků, které se už pomalu rozrůstají z kostek. Když jsem je tam dával moc kořenů venku nebylo..
3.foto celku
4. foto - Vychytávka.. Jedná se o záložní zdroj 300w , který má v sobě měnič napětí. Zdroj jsem napojil na 100Ah baterii, kdy při výpadku proudu během sekundy zdroj přepne na baterii a krmí věci, které jsou na něm napojené. V mém případě jsem napojil topítko 100w + čerpadlo od amazonu. Takže jak padne elektřina, světla nepojedou ale amazon jo. Taková pojistka, aby holky přežily. Jinak zdroj zrovna funguje i jako nabíječka. Takže co odebere, to taky pak narve zpět do baterky. Při výpadku by to celé mělo jet : čerpadlo 13w - 77hodin čili přes 3 dny v nonstop, s topítkem 100w dohromady 113w to pojede cca 10 hodin, ale uvažuji,že bych tam nechal jen to čepradlo pro případ delší odstávky proudu

Zítra plánuji přepojit 250MH za 400MH tak uvidíme co to udělá. Doufejme v rychlejší růst kořenů

BTW Má smysl dávat CO2 tablety do rezervoáru ?

Naposledy upravil Mr.Scruffy 03-10-2020 v 20:16 PM

Old Post 03-10-2020 v 19:35 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 16

Co2 nemá zmysel, musel by si mať uzavretý okruh a svetlo tak 1000W.
Čo sa týka rastu, radšej prepni skôr, nechal som sa uniesť a nechal som rastliny 5 dní na raste a budem určite bojovať s výškou, v aere to ide rýchlo aj keď na začiatku to tak nepôsobí.

Old Post 04-10-2020 v 05:53 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2528450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív