Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Strawberry Amnesia a Amnesia Original pod 624watt LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Obecné Strawberry Amnesia a Amnesia Original pod 624watt LED Příspěvek č. 1


Dobrý den,
Neváháme jedeme včera přišel balíček no a už máme semínka protože klony poslední dobou nikde pořádně k sehnání nebo ta komunikace vázne.

DINAFEM
3x Strawberry Amnesia
3x Amnesia Original
1x dinafem CBD random seed

Klíčivost 100%

Vzal sem ženě takový obdelníčky něco mezi vatičkou a kapesníčkem
Zalil jsem to vařící vodou počkal 30 sekund až tam budu moct dát prst a vložil semínka pinzetou a zaklopil další sadou těch obdélníčků

Po 20ti hodinách všechny vypučily no už mají pidi ocásek

9 kytek pořád nebyl ten správný poměr vršků ku spodkům, tedy 100:0

A tak dáme 6 kytek bude to trošku dýl vegetit ale to se vyplatí .
Budu víc hlídat jestli nemáme breberky protože tohle kolo sem krapet zanedbal s pocitem já přece nikdy neměl breberky

Budeme opět upravovat ph protože minulé kolo sem to prděl a bylo vidět že s časem to nebylo ono a tak bych si přál odjet to víc v klidu
Hlina bude klasika biobizz hnojiva mám pořád ještě Jungle in da Box
Tak pěstu zdar

Old Post 19-08-2020 v 06:06 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 2

Tak hodně štěstí, určitě budu sledovat, moc novejch threadu tu není, takže budu určitě sledovat.........hoj 23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 19-08-2020 v 09:23 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3

Dnes sem malé ocásky stěhoval do květináčů...
sázím rovnou do finálních květináčů (12litrů) myslim
Zalito čistou vodou jen tak zlehka abych je hned neutopil
Rozsvtil sem vero na růstový mód 100watt
Bez odtahu a ofuku dokud nevykouknou holky na svět

Old Post 19-08-2020 v 17:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4

Po pár hodinách v boxu zapnut jen odtah tak na 60% výkonu
Bylo tam nepříjemně dusno

Svitíme zatím 24/0 čekám až vylezou klíčky ven doufám že vylezou všechny

Zatím je v boxu smutno bez kytiček

Old Post 20-08-2020 v 10:30 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 5


Po 48hodinách nonstop svícení zapínám ofuk na 1
Přepínam hodiny tak aby svítilo 18/6
Zalévám pořádně kvetníky čistou vodou
Necháme pár dní kořenit a růst zatím jsou v kondici 7/7 perfektní

Substrát Janeco Light mix pytel 50L smíchaný s kokosovým biobizz substrátem co mi zbyl z minuleho kola asi 10litrů

Old Post 22-08-2020 v 11:21 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 6


Tak jo jedeme krásně
Světlo 18/6
Teploty 25-27 při tmě nejdem pod 22

Jednou prolitej kvetináček vodou bez úpravy
Rosíme cca 3x denně

Zatím jedou všechny stejně krásně

Old Post 26-08-2020 v 15:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7


Lehce pohnojeno 1ml/l a 0,5ml/l m a 0,25ml/l b

Old Post 30-08-2020 v 06:56 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8





Hellou peeps.
Upgrades nový pachovy filtr can lite 300m3/h
Odhlučněné potrubí.. (nic moc změna zkusim ještě časem venťas víc tichý sehnat )
Aktiv přítah aspoň zlehka tomu pomůže
Potrubní ventík s prutokem okolo 103m3/h
Odtah mam regulovatelný 0-220m3/h ale vesměs pořád jede max vykon
Hnojiva complet

BIOCANNA ❤ Těšil sem se až na ni budu mít no prodal sem svůj autovrak tak jsem si dopřál
Rhizotonic flores vega boost 🔥

Vymyslil jsem rozložení kytí v boxu a je to dobrý
Víc psát nebudu pokocháme se fotkama

Old Post 11-09-2020 v 08:50 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 9



24 dní 18/6
Kropím vodou lehce říznutou rhizotonicem 2-3x denně za světla
Až trošku nasajou vody a květníky zlehknou dostanou první dávku bio vega rhizotonicu do hliny s vodou
U všech holek jsem zkusil svý hokus pokus záštip alá fim možná fim nevím uvidíme jak se to rozvětví
Teploty jsou s novým pacháčem trochu níž je znát že má lepší průtok vzduchu .. celkově jsem hodně spokojený s průběhem .. brzy přepínačky má to 70% sativku tak by se měla po přepnutí hodně vytáhnout ... zkusím je udržet do 50-70 cm výšky
Nějaký tipy ,?

Old Post 15-09-2020 v 02:24 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10



POSLEDNÍ DEN 18/6

od semínka do teď uběhlo krásných 44 dní a já si myslím že je čas to přepnout... květinky maj mezi 30-40 centimetry vejšky

dvakrát dostali najíst biovegy po tom jednou čisté vody no a dnes přepínám hodiny na 12/12 a pouštím do světel plný výkon

aktuální situace na fotce
doufám že nepřepínám brzo ale já mám zkušenost s přepínáním pozdě každý kolo mě to přerůstalo tak doufám že tentokrát to bude uplně ideální

Old Post 05-10-2020 v 13:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 11

piče a zase ty svilušky ... jak na ně. ? kurfá

Old Post 07-10-2020 v 13:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 12

Ahoj,
měl jsem také kdysi problémy, ničil jsem je vším možným, nakonec mě pomohl Rock Effect, je to bio olejová emulze, vajíčka to zabije svilušky utečou, mě už se naštěstí nevrátili.

Old Post 07-10-2020 v 13:15 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

Já používám plant vitality plus od BAC
Je drahej,ale mě vždy na sviluně pomohl..
Ať to roste!!!

Old Post 07-10-2020 v 21:29 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14

Mne tieto oleje nikdy 100% nepomohli. Ale odkedy používam parazitické hlístice tak je to oveľa lepšie- proste len nasypeš do zálievky a poleješ tým rastliny. Hlístice sa živia vajíčkami svilušiek, dospelé jedince vychytáš na lepové dosky.

Old Post 08-10-2020 v 04:33 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 15

Ahoj, sis poplet Svilušky se Smutnicema, na Svilušky se používá Typhlodromus pyri, těm pokud se u tebe nebude líbyt tak odejdou a velké zamoření sviluškama by stejně dazvládly, zato na Smutnice fungují bezvadně Nemaplus (Steinernema), to jsou parazitické hlístice, popřípadě Neem Azal T/S to to je výtažek z Azadirachta indica.

Old Post 08-10-2020 v 07:02 AM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Smutnice Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Balu77
Ahoj, sis poplet Svilušky se Smutnicema, na Svilušky se používá Typhlodromus pyri, těm pokud se u tebe nebude líbyt tak odejdou a velké zamoření sviluškama by stejně dazvládly, zato na Smutnice fungují bezvadně Nemaplus (Steinernema), to jsou parazitické hlístice, popřípadě Neem Azal T/S to to je výtažek z Azadirachta indica.
Cau, já měl smutnice letos v rohozich a volal jsem do většiny gshopu, zda mají tyhle parazity a vsude mi řekli, ze už to moc nevozej, ze to musí být v chladu a jim to pak chodí a nefunguje, tak jsem zavolal přímo výrobci (možná dodavateli) a ten mi řekl, ze to mají v každém Hornbachu, tak jsem to koupil a během týdne ani muska, takže kdyby někdo schanel ať ví kam se obrátit. Funguje to fakt dobře.....23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 09-10-2020 v 10:27 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2419390 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív