Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » indoor venku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Obecné indoor venku Příspěvek č. 1

Letos jsem zkusil pár indoorových modelů pětovat ve foliovníku a kupodivu s překvapivě dobrými výsledky. Nutno však podotknout, že svojí nemalou roli sehrálo mimořádně pěkné počasí, které nás provázelo celé léto a většinu podzimu. Dopustil jsem se však dvou chyb, kterým se příště chci rozhodně vyhnout. První a největší chybou bylo, že jsem vysadil příliš brzo (konec dubna). Kytky hnaly jak šílený a já nestačil zaštipávat, zalamovat, ohýbat atd. Nakonec z toho byla taková džungle, že jsem musel polovinu kytek předčasně protrhat a zlikvidovat. Taková škoda, až to člověka bolelo u srdce. Ale i tak toho zbylo bohatě.
Pokusu se zůčastnily WW, WS, GWS, JH a blueberri (vše z řízečků). JH mě překvapil brzkým nástupem do květu (konec července) a sklizňovou zralostí v půli září. Velkým překvapením byla též WW, od které jsem si vzhledem k dlouhé době kvetení moc nesliboval, ale i ostatní kytky se vyvedly celkem dobře. Nejhůře dopadl WS, který začal kvést nejpozději a sklizen byl až při příchodu mrazů v půli listopadu.

Naposledy upravil Frantapa 07-01-2004 v 20:08 PM

Old Post 07-01-2004 v 18:54 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 2

WW a GWS

Old Post 07-01-2004 v 19:11 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

indoor venku Příspěvek č. 3


vlevo WW a GWS vpravo

Naposledy upravil Frantapa 07-01-2004 v 21:27 PM

Old Post 07-01-2004 v 20:10 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

indoor venku Příspěvek č. 4








WW 1 - 5
GWS 6 - 7

Naposledy upravil Frantapa 07-01-2004 v 22:23 PM

Old Post 07-01-2004 v 21:37 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

indoor venku Příspěvek č. 5

Blueberri

Old Post 07-01-2004 v 22:36 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

indoor venku Příspěvek č. 6





Vlevo WS, vpravo JH

detaily: WS

Old Post 07-01-2004 v 22:42 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 7

2Frantapa:

To si velmi odvazny, ked si sa pustil pestovat same in modely(chvalim ta)a ta vdovicka je sama krasa a gws je tiez drsny model

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 09-01-2004 v 22:24 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srnec
Stálý Člen

Karma uživatele srnec - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 8

velmi, velmi, velmi pekne... chtel bych se zeptat pomahal si jim do kvetu?? jestli ne, tak mozna i pomohlo to ze si je zasadil drive...

Old Post 16-01-2004 v 14:47 PM
srnec je offline   Profil uživatele srnec   Find more posts by srnec   Foto galerie člena srnec   Click here to Send srnec a Private Message   Add srnec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele srnec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 9

Původně jsem kvetení hodlal urychlit, ale vzhledem k tomu, že do srpna narostly moc velkých rozměrů, bylo by to těžko realizovatelné, takže pouze příroda. Jediný, co jsem dělal bylo ohýbání, zalamování a zaštipování a od září permanetní otrhávání velkých listů.

Old Post 18-01-2004 v 19:16 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 10

tak toho jacka ti nežeru,sklizeň v půlce září
to asi nebyl originál
spíš konec října

lávovej keran

Old Post 18-01-2004 v 19:21 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 11

Teda na In v out to je moc luxusni K+, ale de videt, ze na slusnej vysledek se ten in musi dat fukt brzo ven :-]
No a foliovnik a mnogo slunka je dalsi velke +

A co jak to chutnalo ...

Old Post 20-01-2004 v 09:39 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 12

To Prophet:
žrát mi to samozřejmě nemusíš a upřímně řečeno je mi to zcela jedno. Na druhou stranu je fakt, že matka nebyla mnou vypěstovaná z orig. semínka, ale z řízku získaného výměnou. Nemám však nejmenší důvod nevěřit v jeho originalitu, neboť s nedůvěruhodnými lidmi bych nikdy nic neměnil.
Ještě bych možná podotknul, že konkrétně tento JH je i jako matka velice náročnej na intenzitu světla. Když jsem ho dal mezi ostatní matky, tak měl tendenci jít do květu (ve spodních partiích) i prři 18 hodinovém cyklu. Až když jsem nad něj mezi dvě stávající zářivky přidělal další dvě krátké (60 cm), tak si to s květem rozmyslel a je již v pohodě. Proto si myslím, že srpnový úbytek intenzity světla a ještě k tomu snížený absorbcí fólií ho vyprovokoval k brzkému kvetení.


To Hellboy:
Chuť perfektní, voňavá a jemná. Síla značná, pro méně zkušeného by to mohlo být i paralizující, což jsem ale nezkoušel a ani zkoušet nehodlám. Zkrátka v porovnání s běžnými venkovkami je to mercedes proti trabantu. Na druhou stranu v porovnání s korektním lampovým pěstováním je to zejména na síle poznat

Naposledy upravil Frantapa 20-01-2004 v 13:49 PM

Old Post 20-01-2004 v 13:21 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2013 - Windoor pěstování - 31 odpovědí
09-09-2012 - Bio venečky - 35 odpovědí
21-09-2007 - neco malo z venku - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6173150 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív