Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » stavím svůj první stan 60 x 60 na bytě.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
balador
Nový Člen

Karma uživatele balador - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 4 

Obecné stavím svůj první stan 60 x 60 na bytě. Příspěvek č. 1

Čaute lidi, předem se omlouvám že tu otravuji, chtěl bych si postavit stan, chtěl bych to hned, ale mám z toho trošku strach.
Jediný volný flíček ve svém 2 + 1 bytě mám 60cm x 60cm.
Pěstoval bych na bytě, sušil bych u kamaráda. Snažil jsme se dočíst, jestli je pěstování na bytě bezpečné ( zápach ), ale podle
toho co jsem se dočetl tak pachový filtr a osvěžovač vzduchu zachrání vše. Snad je to pravda Stan by byl mezi postelí a skříní,
tzn potřeboval bych díry přítah/odtah do Lka třeba ( přiložím fotku jak to místo vypadá ) Je to prostřední byt a v létě je tam dost horko,
asi bude lepši zainvestovat do LEDky. ( četl jsem tu doporučení na Alucraft, ještě to platí ? )
Tak že: Víte o nějakém stanu 60 x 60 který by byl vhodný ? Nenašel jsem žádný který by měl otvory na do Lka.
Můžete mi doporučit nějaké světlo nebo mám rovnou napsat na Alucraft ( celý stan mi tam nenavrhnou co ? LED není povinnost )
Okno je asi dva metry od stanu, doufám že vzduchové potrubí je pro ty co to máji někde ve sklepě a já nic takového nebudu potřebovat.

Jaký je váš nazor na toto https://www.growmarket.cz/p/komplet...ic-60x60x158-cm Nebude prostě nejlepší si to objednat ?

Old Post 07-08-2020 v 19:39 PM
balador je offline   Profil uživatele balador   Find more posts by balador   Foto galerie člena balador   Click here to Send balador a Private Message   Add balador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balador
Nový Člen

Karma uživatele balador - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 2


..

Old Post 07-08-2020 v 19:43 PM
balador je offline   Profil uživatele balador   Find more posts by balador   Foto galerie člena balador   Click here to Send balador a Private Message   Add balador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 3

Ahoj.

V kľude si to premysli. Neponáhľaj sa extra. Je to súbor úkonov, ktoré treba dobre urobiť, aby výsledky tomu zodpovedali. Pochopiť cca ako to celé funguje a dobre to nadimenzovať hlavne ohľadom tvojich originálnych podmienok, ktoré tam máš TY.

Dosť sa podceňuje výška boxu. Odporučam čo najvyšší... Keby že si to zmastíš sám, urobil by som po strop. Teda vlastne strop bude jedna zo stien. Dupľom ak vravíš, že zamýšľaná poloha je teplá. Je super, keď vzduch v boxe má kam stúpať. A takisto budeš kľudný, ak ti rastliny narastú viac do výšky. Tak máš kam ísť so svetlom..... a tak podobne.....

S tým sušením u kámoša je blbosť nie? Veď si to usušíš v boxe.

Určite ti tu napíšu chalani ďalšie postrehy, nutnosti a vedomosti. Tiež sám to študuj.

A počítaj s určitým hlukom, keď tam chceš aj spať. Ale to je ok.. Vyspíš sa....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 07-08-2020 v 20:41 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balador
Nový Člen

Karma uživatele balador - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 4

Jo vlastně, já to můžu sušit v boxu, to bude asi lepší než to někam tahat. Box bych si chtel nejlepe koupit, stavět se mi to moc nechce, tak doufám že nějaký vysoký seženu. Díky za rady a budu se snažit to neuspěchat

Old Post 08-08-2020 v 06:52 AM
balador je offline   Profil uživatele balador   Find more posts by balador   Foto galerie člena balador   Click here to Send balador a Private Message   Add balador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5

Ahoj taky se přidám..právě jsem objednal komplet box 60x60x140 včetne odtahu(4palce) a led světla 600w..nž začnu tak sem prostudoval že se musí udržovat vlhkost kterou pořeším zvlhčovačem atd..dále že má být nejaký větráček uvnitř stanu aby rostliny byli silnější...to jsem trochu v obraze..ale spíše mi vrtá hlavou jak to je s tím odtahem? musí být zapnutý pernamentně nebo pouze po určitou dobu? vzhledem ze bude led světlo tak asi moc velké teplo v boxu nebude takže na chlazení ten dotah nevyužiju...(v boxu by měli být 2kytky do cca80cm)

Old Post 06-11-2020 v 19:13 PM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlessPej
Stálý Člen

Karma uživatele AlessPej - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Zdravim vas nad Sodikom nemusis ani rozmyslat je to zbytocne robi to velke teplo a pre ten pristok by to bolo urcite privela.kup si na zaciatok niejaku ledku s malou watazou aby si tam nemusle davat silny odtah.

Cavte som na tomto fore novy.

Old Post 06-11-2020 v 22:16 PM
AlessPej je offline   Profil uživatele AlessPej   Find more posts by AlessPej   Foto galerie člena AlessPej   Click here to Send AlessPej a Private Message   Add AlessPej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balador
Nový Člen

Karma uživatele balador - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 7

Kamarad ma treba odtah pres termostat, tak ze mu to spina jen kdyz mu vyroste teplota a v kvetu uz non stop kvuli vlhkosti. Osobne jedu nonstop protoze jinak by vzduch nesel pres filtr a bylo by to citit. Jen trosku nerozumim tomu svetlu, LED 600w na 60x60 to je nejak moc ne ? :-D Ja mam na 60x60 alucraft g-maxx 150w

Old Post 07-11-2020 v 22:32 PM
balador je offline   Profil uživatele balador   Find more posts by balador   Foto galerie člena balador   Click here to Send balador a Private Message   Add balador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 8

Budu davat tuhle lampu.. https://www.led-power.cz/led-pestebni-grow-panel-600w To asi nebude 600w bych rekl ale chci to zkusit.. mate s tim nejake zkusenosti? Doporucite jaka bude idealni vyska nad kytkama?

Old Post 08-11-2020 v 09:41 AM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 9

Ja bych se na to vyprd,pod tím bych žádnou parádu nečekal,ma to příkon jen 100w to už si raději kup za ty prachy nějaký Quantum board



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 08-11-2020 v 09:56 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Growoli
Ja bych se na to vyprd,pod tím bych žádnou parádu nečekal,ma to příkon jen 100w to už si raději kup za ty prachy nějaký Quantum board


No uz mam bohuzel koupeno.. tak budu doufat ze z toho neco bude...

Old Post 08-11-2020 v 11:30 AM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od balador
Kamarad ma treba odtah pres termostat, tak ze mu to spina jen kdyz mu vyroste teplota a v kvetu uz non stop kvuli vlhkosti. Osobne jedu nonstop protoze jinak by vzduch nesel pres filtr a bylo by to citit. Jen trosku nerozumim tomu svetlu, LED 600w na 60x60 to je nejak moc ne ? :-D Ja mam na 60x60 alucraft g-maxx 150w


Ahoj, mam tady jedno svetlo za tretinovou cenu.Pokud by jsi mel zajem, tak se ozvi ;-)

Old Post 08-11-2020 v 13:39 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od HVR


Ahoj, mam tady jedno svetlo za tretinovou cenu.Pokud by jsi mel zajem, tak se ozvi ;-)


Jake svetlo? Kdyztak nam tu napis odkaz...

Old Post 08-11-2020 v 13:58 PM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 13

Ach jo , otvírá se mi kudla v kapse , když vidím , jak lidi kupují takové lowcost světla.. uvidíš sám , že jsi právě spláchl 5k do záchodu... Proč si se tady někoho nezeptal ?

Old Post 08-11-2020 v 14:21 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od H.lazi


Jake svetlo? Kdyztak nam tu napis odkaz...


https://eshop.growled.cz/produkty/grow-led-eye-190-2/
Muzes se podivat i do galerie ;-) odjel jsem pod tim 5 kol;-) Ted jedu pod QB od stejny firmy,kde jsem se snazil pred asi 8 mesici napsat,ze ty QB nejsou jen preprodej z ciny,jak si tady nekteri mysleli a ze to vydrzi jen par tydnu...Takovy vysledek v podminkach co mam jsem jeste nemel..Jsem asi 3 tydny pred kosou,pak zpetne udelam vlakno ;-)

Old Post 08-11-2020 v 14:53 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Ach jo , otvírá se mi kudla v kapse , když vidím , jak lidi kupují takové lowcost světla.. uvidíš sám , že jsi právě spláchl 5k do záchodu... Proč si se tady někoho nezeptal ?



Tady jsem se prihlasil bohuzel az po objednavce.
Ja jsem uplny novacek co ani nehuli.. mel jsem 1kytku na zahrade pro kamarada a nejak me zalakalo zkusit pestovat i doma.. bez jakehokoliv umyslu.. (takze to asi rozdam)asi jen pro radost.. tak jsem koukl na net a nakonec jsem zvolil set z aliku co obsahuje stan svetlo a cirkulaci vzduchu. Asi ted muzu ocekavat ukamenovani za to co jsem koupil,ale chtel jsem zacit aspon nejak a prislo mi ze cena je v poho na to ze to delam bez umyslu.. ale uz ted vim a to jeste nemam ani ten stan doma ze bych klidne jeste zainvestoval vic at to stoji za to.. jelikoz jsem sportovec mozna se pak rozhodnu stavet to vse na cbd a vyuzit toho pro sve ucely. Kazdopadne bych rad oceni i rady k teto sade jak to poprve rozjet atd.. tady odkaz na stan.. CZK 5,239.86 58% Off | BEYLSION Growbox Grow Tent Full Kit Grow Light Lamps Set 4/5/6/8 Inch Centrifugal Fans Activated Carbon Air Filter For Plant
https://a.aliexpress.com/_mrWEGm5 k tomu mam dokoupeno,vetrak dovnitr a zvlhcovac. Seminka sem objednal Royal Jack Automatic.

Old Post 08-11-2020 v 16:34 PM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 16

V pohodě , každý se učí.. Pokud ti nevadí , dát víc penez navíc , vykašli se na něco z Aliexpresu a podívej se třeba tady a něco si slož.. (jakykolik eshop s grow potrebamy)


upraveno:zadna reklama...
A/S

Old Post 08-11-2020 v 16:52 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0209870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív