Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Odstranit slabé větve či ne?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tommy7
Nový Člen

Karma uživatele Tommy7 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 28  

Obecné Odstranit slabé větve či ne? Příspěvek č. 1

Čau Groweri, chtěl jsem se zeptat, jestli má význam odstranění slabších a tenoučkých větví, aby je rostlina zbytečně nevyzivovala a živiny posílala do hlavních stonku, když z nich bude stejně prd. Kyticka mi podle me za týden- dva začne delat palice tak abych ji před flower fázi takhle zase nestresoval.
Díky za rady

Old Post 18-08-2020 v 13:20 PM
Tommy7 je offline   Profil uživatele Tommy7   Find more posts by Tommy7   Foto galerie člena Tommy7   Click here to Send Tommy7 a Private Message   Add Tommy7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 2

Čau jasné že to má smysl , obzvlášť spodní větve na které se světlo tolik nedostane . Já to dělám už pokaždé a téměř nemám žádné nepoužité spodky .

Old Post 18-08-2020 v 18:27 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy7
Nový Člen

Karma uživatele Tommy7 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

Oukey díky. Loni jsem je netrhal ale měl jsem zase 10g dabu. Letos to škubnu

Old Post 18-08-2020 v 18:41 PM
Tommy7 je offline   Profil uživatele Tommy7   Find more posts by Tommy7   Foto galerie člena Tommy7   Click here to Send Tommy7 a Private Message   Add Tommy7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

hlavne bys to mel udelat predtim nez to jde do kvetu,jsem nekde cetl.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-08-2020 v 19:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 5

Taky myslim že než se to přepne na květ prostřihat,jako u indooru když se zastavi rust a to je ta zpravna doba

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 18-08-2020 v 21:10 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 6

Finální odvetveni a odspodkovani dělám X let cca 3 týdny po přepnutí. To že nesmí být kytka v květu je nesmysl

Old Post 18-08-2020 v 21:34 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

je pravda ze ja to par let delal vzdy 14 dni po prepnuti a cajk,ale post hore,nekde jsem tady cetl ze to nedela dobrotu,tak to posledni kola(cca 3.) čekuju,ale mam hodne promenych takze to neni uplne relativni.zatim mam pocit ze jsem to cely leta delal dobre......

takze sorry,jsem uplne nepremyslel a naflakal jsem to sem jak stroj.....moje chyba...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-08-2020 v 21:42 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy7
Nový Člen

Karma uživatele Tommy7 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Já mám outdoory. Takže ještě než začne kvest je mám odstranit teda

Old Post 19-08-2020 v 09:27 AM
Tommy7 je offline   Profil uživatele Tommy7   Find more posts by Tommy7   Foto galerie člena Tommy7   Click here to Send Tommy7 a Private Message   Add Tommy7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

Však ti to píšou! Počkej až to začne dělat palice a pak to prober jestli chceš. Ja osobně to u outdooru nedělám. Bylo by to moc práce s těma velkýma kytkama.. když máš velkou kytku tak snad ani nepoznáš rozdíl.

Thomas V.

Old Post 19-08-2020 v 16:45 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3101990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív