Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » WW problém propadlé listy / kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Hydroponie WW problém propadlé listy / kokos Příspěvek č. 1



Zdravím jedu poprvé kokos kytky staré 15 dnů a zhruba 13 den v růstu se vyskytl problém s kterým potřebuji pomoc .

Hnojky : Plagron COCO A+B
Světlo : Vero 29 3000K
Květináče : 6L
Model : White Widow

Zalívám jednou denně aktuálně 500 ml vody na rostlinu s odpadem asi 30% " 1/3 voda s kohoutku PH 8 + 2/3 dešťovka PH cca 5+ celkové EC +0,2 " a více a jedu podle tabulky postupně sem zvedal EC od 0,4 až po dnešní 1,3 . Zde uvedu posledních 5 dnů .

13.6 - EC 1,4 => 1,0 PH 6,1 => 5,5-5,8 60W/40cm 23 stupňů
14.6 - EC 1,5 => 1,1 PH 6,1 => 5,5-5,8 60W/40cm 23 stupňů
15.6 - EC 1,6 => 1,1 PH 6,1 => 5,5-5,8 60W/40cm 23 stupňů
16.6 - EC 1,5 => 1,1 PH 6,1 => 5,5-5,8 60W/40cm 23 stupňů
17.6 - EC 1,7 => 1,1 PH 6,1 => 5,5-5,8 60W/40cm 23 stupňů + přidán do zálivky 1 ml 7,5% roztoku hořčíku namícháno s hořečnaté soli 1:1 s vodou

Jde o více věcí za prvé všimněte si že se mi nezvedá EC podle toho co se zde píše jsou kytky asi hladové ale doteď vypadli zdravě tak sem to nehrotil . Za druhé poslední 4 dny se začali některé listy jakoby hroutit do sebe nejblíže tomu odpovídá problém s kořeny nebo nějaký jiný deficit nejdřív sem myslel že cal a mag ale nejsem si tím už moc jistý .17.6 tedy včera sem provedl rovou dvě zálivky aby se zvedlo EC stejně je pořád 1,1 Listy jsou na dotek tvrdé a jakoby suché špatně tvarované do sebe s vypouklinami . Zhruba 14 rostli naprosto v pohodě říkal jsem si jestli se nejedná opravdu o nějaký problém s kořeny uvítá rady zkušenějších děkuji .

Naposledy upravil Exitus 18-06-2020 v 14:49 PM

Old Post 18-06-2020 v 10:21 AM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

aktualizace 16 den Příspěvek č. 2



Nikdo zatím nepíše škoda kytky sem včera nezalíval případá mi že sem možná přelíval kokos zálivka byla 500 ml na 5-6L to je asi dost když se to naakumuluje zvláště pod led kde to moc neschne no uvidím kytkám mám pocit se vrací trochu barva ale to jedno patro které pořád fotím se zhoršuje ... špičky listů začínají usychat a v místech kde je list moc prohnutý jsou malé uschlé hnědé mikro tečky .

Old Post 19-06-2020 v 07:00 AM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Zastřiženo Příspěvek č. 3


Tak jsem dnes rovnou kytky zastřihl a zbavil je rovnou poškozených listů zde přikládám foto nemocného listu v pondělí si zajdu pro cal-mag a aplikuji s zálivkou asi .

Old Post 19-06-2020 v 16:40 PM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9701530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív