Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pěstování sativy - prosím pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Dotaz pěstování sativy - prosím pomoc Příspěvek č. 1

Ahoj lidi, mohli by jste mi dár pár rad jak se chovat k sativám? Konkrétně k Euforii od Dutch Passion. Odjel jsem pár indic či hybridu, nikdy jsem neměl problém. Při mém první sativovém pěstu s již výše zmíněnou Euforií to byla katastrofa. Kytka chřadla, nakonec šlo celý kolo do hajzlu. Chyba byla možná v tom že jsem se k sativě choval stejně jako k indice nebo nevím. Snažil jsem se tu něco vyhledat ale jediné co sem pochopil že výživové nároky jsou vyšší u sativ než u indikových odrůd. Euforii mám znova čerstvě v zemi a nechci o ní znova přijít.. Můžete prosím poradit jak se chovat u Euforie popřípadně u sativ celkově? Jinak pěstuju v hlíně Canna professional, hnojím sadou od Canny, svítím Ledkou..

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Old Post 08-05-2020 v 14:25 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proled
Stálý Člen

Karma uživatele proled - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 2

cau co by si chtel vymejslet ? je to plevel

to ze se ti nepovedlo jedno kolo nezoufej bude hur

nehazej flintu do zita

vse je tu dost jasne popsano uz asi 1000x porad ta sejna pisnicka, jedno a to samy dokola

hledej chybu v sobe co si udelal spatne nebo naopak co si neudelal vubec

nic si tu konkretne nepopsal jen jediny info kytka chradla .... a chces nejak poradit?


nemam vesteckou kouli to tadyasi nikdo

Old Post 11-05-2020 v 20:33 PM
proled je offline   Profil uživatele proled   Find more posts by proled   Foto galerie člena proled   Click here to Send proled a Private Message   Add proled to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Treba viac konkretnych informacii.

Old Post 11-05-2020 v 20:38 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

Ted nejak nechapu, mas teda s tou kytkou nejaky problem nebo ne? Podle vyjadreni ti jednou chcipla. Takze co vlastne chces? Az ten problem nastane, tak to teprv muzes resit

marack

Old Post 12-05-2020 v 17:02 PM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 5

Myslel jsem to tak že třeba u pěstování sativ jsou naky zásadní rozdíly jak se o kytku starat. Pochopil jsem ze teda asi uplně nejsou. Mám ji ted v zemi znova, tak pokud nastanou problemy, ofotim to a poptám se znova. Díky

Round I. II.
Round III.
Round IV.
12x Blueberry OG

Old Post 13-05-2020 v 10:34 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9238610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív