Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » problem se vstupem na web
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

Ale ono to bezpečné je. Neřekl bych že by to někdo hacknul. Tady jde pouze o certifikáty. Které jsou buď prošlé. Nebo kdo ví co s nimi je. Jak jsem psal nahoře už těch X měsíců dozadu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-04-2021 v 22:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 18


No ale jestli to někdo neopraví na G se za chvilku nedostane nikdo.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-04-2021 v 15:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 19

Takže mám začít stahovat fotky? 😀

Old Post 23-04-2021 v 16:58 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

No snad se do toho někdo pustí. Byla by to škoda.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-04-2021 v 17:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 21

Mr.MEN, zial nema kto. Carlos zrejme resi len OverGrow (mozno sa mylim) Ale jo, je to skoda, chcelo by to spatky Hlavu. Na jeho forum nikto nechodi, tuto to chatra, napicu.

Old Post 23-04-2021 v 17:22 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Upozornění Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No ale jestli to někdo neopraví na G se za chvilku nedostane nikdo.


Tohle je celkem průser. Kdo se trochu zajímá o IT securitu, tak ví, o co go. Kdokoliv v hackingu zkušenějši si může, během vašeho přístupu na tento web, přesměrovat tok komunikace a zachytávat tak cokoliv, co píšete a nahráváte.

Prošlý SSL certifikát si jednoduše koleduje man-in-the-middle útok. Ne že by nebyl nemožný i s platným certifikátem, ale bez něj je to sranda... V rámci útoku se útočník dostane k IP adresám (pokud uživatel nepoužívá VPN, což nedělá 95% návštěvníků), tzn. na doptání providera i k fyzickým adresám uživatelů a zároveň k veškeré sdílené komunikaci. Je to to jako kdybyste nahráli fotky svých kytek pod lampou někam na Facebook.

Pokud to takto opravde je, tak bych sem v tomhle stavu nepostoval raději vůbec nic.

Dost mě zaráží, že už je to takhle přes rok a nikdo to neřeší. Proč?

Snad mě na za to nesmažou, kdyžtak PM.

Old Post 01-05-2021 v 19:11 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Skoda no, svoje growerske aktivity budem radsej resit na inom, zabezpecenom fore.


a kterém? ;-)

Old Post 02-05-2021 v 19:11 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 24

@ZOO68 - icmag, growdiaries napr.

Old Post 02-05-2021 v 19:25 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od novaczek
V rámci útoku se útočník dostane k IP adresám (pokud uživatel nepoužívá VPN, což nedělá 95% návštěvníků)


Já už jedině VPN. Někdy dokonce i před dvě VPN služby. Už jsem měl a mám zkušenosti s porušení zákonů. Je to tedy obří sračka a dostal jsem se do toho omylem.
Ale to co o vás nebonzují jakékoliv stránky na webu mi opravdu otevřelo oči.
Třeba i finance na učtu. Jak o vás banka vybleje naprosto všechno co má. Dokonce i fotky z bankomatu atd. Fakt jsem čuměl. A to jste pouze podezřelí.
Teď mám šifrované všechny disky. Bez VPN se už ani nepřipojuji na net. Mám vše blokované. Kill switch atd. Chtěl bych router který by to zvládal sám. A nemusel bych to nějak řešit. Do banky už nedávám skoro žádné prachy. Vše jedu v BTC či v jiném kryptu. To mi nikdo blokovat nebude. Ani kdyby moooc chtěli kundy.
Ale taky jsem si to rozmyslel. Chtěl jsem sem dát kolo co jedu. S velmi speciální odrůdou. Ale asi na to kašlu. I když dohledatelný už moc nejsem. Tak ani tak už moc důvěru nemám.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-05-2021 v 17:00 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 26

čest chlapi, taky už nepostuju nic, kdo si všiml ví, pro mne je to zde konečná, díky nemám zájem

Old Post 07-05-2021 v 16:39 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 27

Je mi to fakt líto, ale dokud se to tady nepořeší taky přestavám postovat 😪..jsem ale aktivní na over.. .com
Tak zatím..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 12-05-2021 v 15:45 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 28

"čest chlapi, taky už nepostuju nic, kdo si všiml ví, pro mne je to zde konečná, díky nemám zájem"

Nemůže se k tomu někdo relevantní vyjádřit co to přesně znamená ? Mám pomalu strach se sem chodit už i koukat

Old Post 13-05-2021 v 11:09 AM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 29

Hele můžete mi někdo říct kdo se stará o toto FÓRUM? Proč je v rozkladu? Proč má furt TLS 1.0. Teď se sem nedá dostat už skoro s ničím ani přes Chrom ani přes Firefox.

Hele nechcete to někdo odprodat? Když tady na to všichni serou? Fakt je mi to líto.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-02-2022 v 22:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 30

citace:
.
Hele nechcete to někdo odprodat?


Za starych casov to chcel kupit Hlava od Carlosa, ale ani za kokot mu to nedal. Teraz to nema ani Hlava, a Carlos je v pici/ma v pici

Old Post 16-02-2022 v 07:58 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 31

nojo, ale kdyby to tenkrát ta kokotí hlava koupila, tak sme v pizci už dávno a šici

Old Post 16-02-2022 v 13:38 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 32

To je v řiti. Ale tak někdo to musí stále platit ne? Buď je někde puštěný server. Jestli se nepletu tak někdy v minulosti tady byl vyfocený nějaký kompl na čem toto fórum frčí.
Někde to musí být. A frčet. Tedy spíš už frčet tak napůl. TLS 1.0 je děraví jak cedník.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-02-2022 v 15:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5552920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív