Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Autoflower prvni zkouška pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Předpěstovat nebo zasadit rovnou
This poll is closed.
Předpěstovat 5 45.45%
Zasadit rovnou 6 54.55%
Total: 11 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
spajkycz
Nový Člen

Karma uživatele spajkycz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 33

Tak podle papírku to je něco mezi 6-7 to by měli zvládnout ne ? Já chci je dát ven ale aby se toho dožily když už začínají takové potíže no nebudu je teď třeba 3-4 dny zalévat a uvidím jak se s tím poperou

Old Post 02-06-2020 v 13:35 PM
spajkycz je offline   Profil uživatele spajkycz   Find more posts by spajkycz   Foto galerie člena spajkycz   Click here to Send spajkycz a Private Message   Add spajkycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 34

pH dají v poho. Jen nepočítej, že ty fleky z listů zmizej. Bude to chtít čas než jim vyrostou další listy.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 02-06-2020 v 14:43 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spajkycz
Nový Člen

Karma uživatele spajkycz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 35

Tak už se jakž takž srovnaly a rostou .. ale teď jsem zase v koncích do země do díry nakonec nemohou jít .. tak musím zvolit nějaké nádoby .. kolika litrové minimálně aby je to neomezovalo ? Četl jsem že nad 10l už není moc rozdíl je to pravda nebo ne ? Stačil by stavební kbelík 25l nebo třeba radši sehnat 50l kvetnik ? Děkuji za rady

Old Post 05-06-2020 v 22:55 PM
spajkycz je offline   Profil uživatele spajkycz   Find more posts by spajkycz   Foto galerie člena spajkycz   Click here to Send spajkycz a Private Message   Add spajkycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 36

Nevím kde je limit. Za mně čím víc, tím líp, pokud máš dost hlíny. 50 l je ideál a "na jistotu"(víc už bych nedával), těch 25l bych viděl spíš v kombinaci s Hydrogelem. Ale zkouším ho letos prvně a moc ti s ním neporadím. Záleží taky jak často budeš moct zalejvat, živiny doženeš hnojkama.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 06-06-2020 v 12:07 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spajkycz
Nový Člen

Karma uživatele spajkycz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 37

Zalejvat můžu každý den to není problém .. a hnojky mám biobizz outdoor pack zvolikl jsem 30 l kvetniky Tak uvidim děkuji za rady

Naposledy upravil spajkycz 06-06-2020 v 19:25 PM

Old Post 06-06-2020 v 17:02 PM
spajkycz je offline   Profil uživatele spajkycz   Find more posts by spajkycz   Foto galerie člena spajkycz   Click here to Send spajkycz a Private Message   Add spajkycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spajkycz
Nový Člen

Karma uživatele spajkycz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 38

Ještě teda jedna věc mi je nejasná .. nebo se spíš bojím teda .. mám ten top max ,fish mix a bloom .
Nevím kdy mám začít hnojit od vyklíčení jim je cca 16 dní a dnes byli přesazený ven do květináčů .. dělá se již 3 patro .. nevím kdy je mám začít hnojit a jakým způsobem .. když píšou že tenhle substrát je na nějaký 4 týdny predhnojeny .. ale v tabulce biobizz píšou že se má začít již v prvním týdnu když rostlina má 4 lístky

Old Post 06-06-2020 v 19:28 PM
spajkycz je offline   Profil uživatele spajkycz   Find more posts by spajkycz   Foto galerie člena spajkycz   Click here to Send spajkycz a Private Message   Add spajkycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 39

zdravicko .. kludne uz mozes hnojit .. s BB len tak jednoducho nespalis a podla tabulky sa leje od 1. tyzdna aj do predhnojeneho substratu .. sledovat by si ale mal hlavne rastlinky ako sa zelenaju .. ked su pekne zelene teraz, tak daj len 1/2 davku nazaciatok a uvidis ako im bude chutit .. nic tym nepokazis .. nech to rastie

i see you bejbe

Old Post 08-06-2020 v 07:11 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spajkycz
Nový Člen

Karma uživatele spajkycz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 40


Už nevím co dělám špatně zase mě Dvě zlobí, dvě jsou krásný .. o všechny se starám úplně stejně .. přihnojene před 4 dny drobek fishmixem od biobizz pH v normách .. chybí tomu něco nebo je něčeho hodně ? Děkuji

Old Post 14-06-2020 v 08:40 AM
spajkycz je offline   Profil uživatele spajkycz   Find more posts by spajkycz   Foto galerie člena spajkycz   Click here to Send spajkycz a Private Message   Add spajkycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2787920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív