Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Jdou holky už do květu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ftwenty
Nový Člen

Karma uživatele ftwenty - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 17



Paráda teď už jsem v obraze a hodně si mě potěšil tím jak ještě porostou 😉 automaty jsou v 5l PET lahvích mám je nechat už tak nebo dát do většího? Asi už nechat být že jo. Tady taky fotky jak to u mě vypadá holky už se vyhřívají 😉

Akorát teda nechápu proč jsou foto otočené nahrával jsem poprvé přes mobil

Old Post 02-05-2020 v 13:22 PM
ftwenty je offline   Profil uživatele ftwenty   Find more posts by ftwenty   Foto galerie člena ftwenty   Click here to Send ftwenty a Private Message   Add ftwenty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 18

Pane bože chlape, mať takú záhradu tak sa pokakam asi Ty pestuj kľudne automaty, fotoperiódy, čo len chceš!
A nie, nepresadzaj ich už, je to pri automatoch kontraproduktívne a ked už, tak po prvých pár dňoch, nie pri kvete

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 02-05-2020 v 13:52 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 19

No, mít kytky v tahle malým objemu je na hovno a přesazovat je v době květu je taky na hovno.. Já bych půlku přesadil do většího a druhou půlku nechal být. A pak napiš co vyšlo líp.
Stejně, jestli pojedeš ještě ty klasiky, tak tohle bude jen takovej bonus.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 02-05-2020 v 15:01 PM

Old Post 02-05-2020 v 14:29 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ftwenty
Nový Člen

Karma uživatele ftwenty - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 20

Taky jsem si říkal že už nepřesazovat ale 5l je fakt málo. Hele možná to zkusím fakt opatrně aby si toho skoro nevšimli je to teď hold dilema ale já jim věřím 😉 díky borci za rady ozvu se až bude sklizeň (nebo při dalším problému ).

Old Post 02-05-2020 v 15:01 PM
ftwenty je offline   Profil uživatele ftwenty   Find more posts by ftwenty   Foto galerie člena ftwenty   Click here to Send ftwenty a Private Message   Add ftwenty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 21

Ved dávaj updaty, určite je viac ľudí zvedavých ako to pôjde, ja tiež ..
A o objeme nádoby, ja som mal minulý rok na východnom balkóne (4 hodiny svetla denne) jeden automat v 3.5l kvetináči a dal 15g, čiže jeho 5l na voľnom priestore vidím celkom nádejne a nepresadzoval by som to možno si tým len pokazí úrodu..
Každopádne chod aj do klasík

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 02-05-2020 v 18:34 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ftwenty
Nový Člen

Karma uživatele ftwenty - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 22

Hele vyzkoušel jsem přesadit jednu kytku s max. opatrností a stejně listy strašně poklesly takže si toho všimne holka jedna chytrá. Teď přemýšlím že bych jen uříznul jen dolní část květníku (5l PET lahve) a vysadil tak do většího květníku. Předpokládam že by si kořeny táhla právě dírou v původním květníku tak by to mohlo být lepší než horší 😉 zítra to budu zkoušet tak se ozvu jak to šlo.
Jo a klasiky určitě půjdu taky, těším se na tu úrodu 🙂

Old Post 02-05-2020 v 21:11 PM
ftwenty je offline   Profil uživatele ftwenty   Find more posts by ftwenty   Foto galerie člena ftwenty   Click here to Send ftwenty a Private Message   Add ftwenty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 23

Hlavne by si mal tie lahve mať nepriesvitné aby korene neprichádzali do styku so svetlom. Inak priestor máš pekný Kúp určite tie fotoperiody Nech sa darí.

Old Post 03-05-2020 v 15:32 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1226780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív