Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » MohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 65

guano +nieco kupis aj v hornbach/bauhaus...pozri si na flasi aky pomery mas NPK a nieco podobne k tomu najdi...

na kvet vyssie PK.

V reale ti staci Bloom , Booster/enzym vyslovene netreba s Guanokalong ale nemam este skusenost len biobizz ale je to podobne vsetko.

inac kompost od "kalifornske dazdovky/worm humus" mozes davat ak mas pristup...pripadne si zozen nasadu nech mas na dalsi rok, je to na vsetko v zahrade a doma...

Old Post 30-08-2020 v 17:49 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 66






Čus dlouho jsem neaktualizoval, takže především sorry ale nebyl čas a ani chuť...
Kde začít? Asi tím, že se mi do kytek ve velkém pustily housenky. Vůbec netuším kde se ty mrchy vzaly,ale bylo jich teda požehnaně a to až tak,že jsem skoro každý den tahal 3-4 kousky z palic. Samozřejmě to bylo jen to co jsem viděl.
Dojebané listy atd. to se mi ještě nestalo teda.
Další rána přišla teď v sobotu,kdy mi ten silný vítr zlomil Mohan Ram v půlce kytky,takže jsem vršek hned odnesl na půdu. U toho zbytku jsem dnes objevil pár ložisek plísní tak jsem ho zrovna sundal a už visí se zbytkem taky,protože má dnes opět pršet.
Bohužel jsem nestih vyfotit celou kytku, ikdyž jsem to vyfocené měl,ale pak jsem to z neznámého důvodu smazal stím že to nafotím později,ale to už bylo pozdě 😀 Podle mikroskopu by to ještě pár dní chtělo,ale lepší vrabec v hrsti...
Takže na fotkách je Mohan Ram


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-10-2020 v 09:55 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

GG#4 x CK pheno 14 Příspěvek č. 67






Tady GG#4 x CK pheno 14 ,teda musím říct,že se mi ze všech kytek co letos mám líbí nejvíc. Palice pěkně tvrdé a obsypané. Voní to taky parádně.
Chci ji ještě nechat aspoň týden ať to pěkně dozraje, plíseň se zatím neobjevila akorát je trošku vybulená tím větrem.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 05-10-2020 v 10:07 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Black Jack Příspěvek č. 68






Vidím to stím Black Jack tak do pátku,potom už má zase pršet, ale ten hlavní důvod je že jsem objevil miniložisko padlí..
Paličky sice žadné salámy,ale vyvažují to tvrdostí.

Dnes jsem taky skosil GG#4 x CK ,kde se toho padlí objevilo více,byla to rychlost, ještě předevčirem nic a dnes jsem našel min.4 ložiska. Naštěstí jen ve spodcích.

Na fotkách Black Jack


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 07-10-2020 v 15:47 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 69

zial ako som predpokladal s tymi plesnami...tento rok je na <> vsetko ovocie , zelenina problem...kopa skodcov, vosky, mysi, hrabose.

Na plesne som objavil "Polyversum" super postrek je to huba co poziera "zle" huby , je to BIO a bez ochrannej lehoty

tie husenky sa mi dostali aj do boxu niekade...zelene su a starsie hnede. Tiez som cumel a nechapal

Old Post 09-10-2020 v 10:01 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od psyweed
Na plesne som objavil "Polyversum" super postrek je to huba co poziera "zle" huby , je to BIO a bez ochrannej lehoty


Polyversum mi bylo letos taky doporučeno, ale je to převážně na kořenovou plíseň. Dá se aplikovat i na listy, ale jen do určítého data. Ke konci květu bych to už nedával a to ani do zálivky. Asi to nějak pomůže, ale není to vyloženě 100% a při postřiku musíš mít rukavice, roušku a čepici.

Tak tady edit od jiného uživatele, nechci ti to tady zasírat, ale ať v tom je tochu pořádek. Já toto výše vyčetl z letáku na netu.

*************

Zdarec. Hele cetl jsem tvůj komentář o Polyversum a musím nesouhlasit. Žádné ochranné prostředky mít nemusíš. Klidně ti to vyfotím a pošlu ale vzadu se píše.... Osobní ochranné pracovní prostředky : ochrana dýchacích cest :neni nutna, ochrana oči :není nutná, jen uvádí ze by jsi mel mit rukavice ale to u každého postřiku.
Potom uvádís ze se používá hlavně na kořenovou plisen tak opět to není pravda. Moři se tim semena aby rostlina získala imunitu ale převážně se jedna o postřik.
Muzu ti zase klidně vyfotit příbalový leták. Ted jen zkráceně na co je účinná.
Fomova hniloba, houbové choroby, plisen maková, PLÍSEŇ ŠEDÁ ( to je ta naše), sklerociniova hniloba, plíseň chmelova atd.....
U postřiku do palic bych se právě bal rozšíření plísně,protože než houba zabere tak ty vlastně kropíš palice vodou.

*************

Naposledy upravil Jálo 10-10-2020 v 06:56 AM

Old Post 10-10-2020 v 04:33 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od psyweed
zial ako som predpokladal s tymi plesnami...tento rok je na <> vsetko ovocie , zelenina problem...kopa skodcov, vosky, mysi, hrabose.

Na plesne som objavil "Polyversum" super postrek je to huba co poziera "zle" huby , je to BIO a bez ochrannej lehoty

tie husenky sa mi dostali aj do boxu niekade...zelene su a starsie hnede. Tiez som cumel a nechapal

Je to letos tragedie no,ani chilli moc nešlo,jediné čemu se dařilo byly citrusy a masožravky 😀...
Teď už to nebudu ničím střikat,mam na to padli kdyztak discus,ale je to total chemka.. rikal jsem sice do patku,ale nechal jsem to do dneska,bo zatim neprsi,ale uz pujde,hned jak dopiju kafe..
Jj ty housenky jak říkas,asi to bude od Bělaska, taky jsem jednu našel v baráku. Čumim na film a vedle me leze housenka po gauci 😀..asi na me spadla kdyz jsem sklizel nejakou kytku (v boxu nastesti cisto)

Old Post 10-10-2020 v 08:26 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 72

Jalo - Polyversum musis prave striekat na sisky, jak inac by si chcel "kontaminovat" vsetko "dobrou hubou" aby pozrala tu zlu?

Musis pochopit logiku ako funguju postreky. Cize ked sa jedna huba zivi druhou (parazituje), tak ako to postriekas - pozere co moze a zmiznu obidve.

Samozrejme naj je ked by si robil preventivne postreky. Pridavaju to aj do zalievky...
Len som sa nedozvedel ci to poziera aj Trichodermu co je pre hlinu/korene prospesna

tu sa o tom dohaduju: http://grower.cz/forum/showthread....t=%2BPolyversum

James > jj chilli vonku katastrofa bud zakrsnute ostali , niektore plod vacsi jak rastlina a tie co sa vytiahli by este potrebovali tak 2 tyzdne aby dozreli, este ze to sklenik ako tak zachranil

Old Post 10-10-2020 v 10:28 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 73

Me se chilli ve foliaku rozjelo,ale tak s 2mesicnim zpozdenim..takze misto toho aby zacaly dozravat prvni plody to teprve zacalo nasazovat..neco stihlo dozrat,ale vetsinu jsem vcera oskubal zelenou,co uz no...nastesti mam zasoby z loňska

Old Post 10-10-2020 v 10:43 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

GSC S1 x Cocoa Kush Příspěvek č. 74






Ani nevím jestli to stihne, spíš ne 😀...padlí se taky objevilo, takže ve snaze zpomalit jeho šíření, jsem napadené větvě ostříhal.
Ještě tam naleju zbytek toho Guanokalong a nějak to dopadne 😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-10-2020 v 11:49 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od Jamés
Me se chilli ve foliaku rozjelo,ale tak s 2mesicnim zpozdenim..takze misto toho aby zacaly dozravat prvni plody to teprve zacalo nasazovat..neco stihlo dozrat,ale vetsinu jsem vcera oskubal zelenou,co uz no...nastesti mam zasoby z loňska


Polku sklenika mam Roccoto - prerastene jedno cez druhe, nejake plody dozrete asi 5 na 10 rastlin a nahodili dalsie kvety...

Dlhy kvet maju , jak sativa...a prd z toho

--

Tie rastliny/sisky pekne ale este tak 2-3t by potrebovali a to uz nebude...
po vysuseni asi splasknu uplne...na mast vyuzijes

Old Post 12-10-2020 v 23:45 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 76

Ješte to nech než to začne moc plesnivet bych to držel letos jel jen green poison fasty pulku vše stejny model a stejny den jsem je kličil ,no 2kytky šli 10zaři pak dalši koncem zaři a tet ješte mam venku 3kytky gp ktery chcou ješte 2 tydny to su fasty jak pod namne z boku

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 13-10-2020 v 16:54 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od psyweed


Polku sklenika mam Roccoto - prerastene jedno cez druhe, nejake plody dozrete asi 5 na 10 rastlin a nahodili dalsie kvety...

Dlhy kvet maju , jak sativa...a prd z toho

Roccota jsem měl minulý rok (na záhoně) Red a ještě Mini Orange..
Orange dozrávaly dřív,ale i tak to bylo pár kusů a ta chuť mě nijak neoslovila teda, nechutnaly mě.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-10-2020 v 14:08 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od Jamés

Roccota jsem měl minulý rok (na záhoně) Red a ještě Mini Orange..
Orange dozrávaly dřív,ale i tak to bylo pár kusů a ta chuť mě nijak neoslovila teda, nechutnaly mě.


ja som to chcel skusit...min rok to tiez nevyslo (neskoro som sadil).

Hlavne je na tom super ze to ma hrubu duzinu, teda viac hmoty - dobre na omacky, salsy atd...

Lebo ostatne musis dat viac pripadne niecim riedit (ovocie, zelenina...) aby to slo jest.

Ale vynos mizeria teda na tu plochu, nemame tu na to moc podmienky ak budu taketo leta dalej

Old Post 16-10-2020 v 15:47 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8824990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív