Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » MohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 49

Zdar no doufám, že podzim vynahradí to studené jaro a začátek léta..u toho GSC jsem zvědav jestli bude mít taky takové mikropaličky jako ve skříni nebo ne..a taky jestli to stihne dozrát,uvidíme.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 07-08-2020 v 15:15 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 50

hele ja mam 3 phena, dve se tvarej ze budou normalni s vetvema obsypanejma palicema ale jedna vypada na takovou tu malo vynosnou rostlinu.. uvidim, zatim se mi to hodne libi, vsechno sem si narezal a snad se mu postesti si to podrzet a pristi rok rozjet z klonu..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 07-08-2020 v 15:21 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 51

To máš stejné krossy jako já? S tím Cocoa Kush od el..?


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 08-08-2020 v 08:48 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 52

girl scout cookies s1 x cocoa kush a gorilla glue 4 x sour diesel bx2 tusim, to bysme meli mit stejny krossy.. pak mam jeste true og x sour d bx2, mextiza4 x sour d bx2 a par dalsich srandicek)) jen u tech se bal sireni hoop latent viru z rodicu do potomstva(semen).. hodne to meli krossy se sour d bx2 samcem co sem vydedukoval.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 08-08-2020 v 11:07 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 53

Jj tak to GSC mám stejné..jinak GG4 mam taky x CK...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 08-08-2020 v 12:30 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 54






Čus.. holky celkem valí, počasí se jim líbí.
Mají teď v těch vedrech dost velkou spotřebu vody...
Rozdělil bych to tak na Mohan Ram a ten zbytek 😀...jelikož Mohan ram je v půlce bečky která je tou spodní a má DNO s jen pár vyvrtanými díramy je u něho evidentní, že už prorostl substrátem a těžko si tahá vláhu ze země. To ve výsledku znamená, že má spotřebu vody 5l/den, když to nezaleju,začne vadnout (viz. foto č.2).
Taky se objevily ve velké míře deficity N u nejstarších listů,které začaly žloutnout a usychat. Namíchal jsem mu ještě růstové hnojky s EC 2.0 a prolil tu bečku. Teď budu muset dávat hnojky s každou zálivkou,protože podle toho dávkování od Guanokalong ta kytka težce strádá ( a vůbec, celá ta tabulka je nějaká debilní) 😀

1.foto Celek

2.foto Mohan Ram

3.foto Black Jack

4.foto GG#4 x CK

5.foto GSC S1 x CK

Ten "zbytek" je docela v pohodě, Black Jack teda taky začal shazovat ty nejstarší listy, takže dostal taky ještě růstové hnojivo...a jinak x CK jedou bez problému, už teda začinají i vonět při pohybu kolem, blizny vystrčené, no těším se na první paličky. Příště provedu i měření výšky, tak zatim zdarec.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 13-08-2020 v 12:57 PM

Old Post 13-08-2020 v 12:32 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 55

Hoši otevírám diskuzi pro ty co mají zkušenosti s kuřincema 😁...
Jde o to, že ať počítám jak počítám ty litrové flašky s Guanokalong mi asi nevyjdou až do konce květu. Jasně můžu si doobjednat ještě ze dvě flašky ALE (!?)...
Objevil jsem ve svém doupěti místnost kde se dříve chovaly slepice a tak je tam vrstva cca 10cm hoven s hlínou. Slepky se tam nechovaji uz cca 6let takže to tam jen tak leží,neprší na to a ani nesvítí přímé slunce.
Uvažoval jsem...
1. Dalo by se to ještě použít jako hnojivo?
2. že bych si tam nakopal pár kýblů a vysypal je ke kytkám kolem stonku aby to při zalévání unášela voda ke kořenům.
3. Je klasicky zalít v kýblu vodou a nechat zkvasit...

Myslíte, že by mi to spálilo kytky při té první možnosti? (upřímně bych to tak udělal raději, než to nechat kvasit)
Kdyby to muselo kvasit jaký poměr slepičince/voda použit pro namíchání zálivky?

Pište, dík!.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 15-08-2020 v 18:33 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 56






Takže dík všem co neporadili s kuřincema 😀...
Nakonec jsem zkusil obě dvě možnosti.
Takže mi kvasí dva kýble hoven (z toho jsem si včera dovez ještě čerstvou dávku od babi)..
A k Mohan Ram jsem přisypal cca 5 cm vrstu do bečky ke stonku. Vystřelil teda pěkně,ikdyž to odneslo pár listů(přehnojením),ale je to cca 2 týdny a žije. Zalévám ho čistou vodou a žloutnutí z deficitů se o dost zpomalilo. Musím ho ale zalévat každý den. A taky je na tom s květem nejrychleji..
Už jsem smířený stím,že sklízet budu nejspíš v půlce října a to jen něco 😁..jinak ale pohoda..

1.foto Celek

2.foto GG#4 x CK - 155cm

3.foto Mohan Ram - 194cm

4.foto Black Jack - 130cm

5.foto GSC S1 x CK - 150cm

Jo jsou tam uprostřed dosazené ještě 2 kytky, které jsem mučil v květináčích. Jsou to phena z mojí selekce GG#4 x CK pheno 1 a GSC S1 x CK pheno už nevím...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-08-2020 v 16:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 57

Ahoj kuřnce jsou silny tak snimi opatrne jednoduše spališ kor nakvašeny ,znami taky hnoji slepkamadycky tam prdne lopatu hoven a ono se to vstřebamaš to pekny co bych zato dal za takovu zahradečku .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 27-08-2020 v 16:45 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 58

Tvle ty jsi chytrolín 😀... že jsi nenapsal o 2 týdny dřív..
Já samozdřejmě vím,že tam nemůžu lít čistě zkvašené hovna,proto to ředím 1:10 s deštovkou a hnojím nastřídačku s tím guanem...
K tomu Mohan Ram(nejhladovější kytka) jsem nasypal to vysušené co jsem nakopal a zalíval jen čistou vodou.. Jak jsem psal pár listů to odneslo, ale povyrostl cca o 25% co se týče objemu a nemusím ho zatím hnojit..
A co se týče té zahrádky 😀... Každý má tu možnost 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-08-2020 v 17:06 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 59

Ty osle ja tady nejsu každy den dotet ti k tomu ješte nikdo ohledně kuřincu nic nepsal

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 27-08-2020 v 17:59 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 60

No však hlavně kliid...všechno šlape jak má 😉😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-08-2020 v 18:08 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 61

MR je hodně dobrej model, jeden z nejlepší od SS strainu podle mě,chutovka a top high, kvete hodně brzo na peroidu, nějaký phena začínaj i začátkem sprna, jednou sem našel pheno co tvořilo purpl palice jak beton a výnos byl extremní což mě dost překvapilo, Afghanec tak jak má být, tenhle strain se SS moc povedl, doufám že se ti taky povede at to roste

Old Post 27-08-2020 v 22:12 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 62

Upřímně s ním nemám žádnou zkušenost, sadil jsem to kámošovi celý pack protože má na klíčení levé ruce a když vylezly všechny semínka,tak jsem si jednu kytku nechal co by daň za hlínu a elektřinu 😀..
Když to bude jak píšeš tak se nebudu zlobit,teď kvete odhadem tak 2týdny,ale až teď to je viditelné..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 28-08-2020 v 07:12 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 63

pekne ti to rastie...

taka rada ked uz teraz vies ze nevyjdes s hnojkami, tak radsej dokup...tie 2-3 stovky co to stoji sa ti oplati 10x na urode , ak sa ovsem nedojebe pocasie a nebude to chytat plesen ku koncu....tento rok je to divne zda sa ze uz leto konci...

Old Post 28-08-2020 v 23:31 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 64






Díky...
No nevychází to na 2-3 stovky,ale spíš na 7. a díky "pandemii" teď nemám zrovna na rozhazování 😀...
Paradox je, že mi ty kuřince přijdou mnohem výživnější než to guano,ale jak jsem psal hnojím to na střidačku,kvůli mikroprvkům atd. v tom guanu obsažených..a tak mi to vyjde až do konce.
Taky mám pocit jako by byl už konec září a ne začátek,ale uvidíme.

1.foto GG#4 x CK

2.foto Mohan Ram

3.foto Black Jack

4.foto GSC S1 x CK

5.foto HOVNA 😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 30-08-2020 v 12:24 PM

Old Post 30-08-2020 v 12:12 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1751020 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív