Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » MohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 17




Tak druhý pokus,doufám,že už to poroste jak má..přimíchal jsem ještě perlit a NEZALÍVAL 😃...substrát byl ještě docela vlhký ale ne přemokřený,pravidelně jsem ho překopával když jsem viděl že svrchní vrstva je už suchá..tak držte palce

Počasí je pěkně na hovno,zima a déšť..od pondělí už by to mělo být lepší snad


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 30-05-2020 v 11:23 AM

Old Post 30-05-2020 v 10:34 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Po 10 dnech Příspěvek č. 18






Kytky už se pěkně chytly,týden tepla jim evidentně prospěl...no a už zase chčije,tak si říkám jestli letos vůbec nějaké to léto bude.

1.foto Mohan Ram

2.foto Mohan Ram

3.foto Black Jack pokus o revegging spíš než do výšky porostl do šířky

4.foto Black Jack vypadá to ale, že už je na růstové fázi

5.foto Black Jack je to sranda ty větve s bliznama


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 08-06-2020 v 13:50 PM

Old Post 08-06-2020 v 13:35 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 19

Čau. Počasie je dosť v prdeli. Obdivujem outdoristov..... aj keď najradšej by som tiež pestil vonku 5m stromy..... predpokladam, že holky ti moc nerastú.... ale oktober ďaleko.....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 16-06-2020 v 08:22 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 20






Hoj,člověče teď to za týden vyrostlo asi o 40%,protože je tady docela pěkně,snad to pár dnů vydrží..ale jak je teď vlhko tak je problém se slimaky a mšicemi,takže bez slimaxu ani ránu a každý týden teď stříkám nimbovým olejem jako prevenci a když vidím na kytce mšici nebo mravence tak je obírám. Ale už to roste jak jsem zvyklý,tak to asi nebude taková hrůza na podzim. Až budu mít chvilku tak nahodím fotky,snad k večeru.

1.foto Mohan Ram -90cm

2.foto Black Jack -50cm

3.foto GG#4 x CK -55cm

4.foto GSC S1 x CK -50cm


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 16-06-2020 v 15:17 PM

Old Post 16-06-2020 v 09:49 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 21

"bez se o karmu podelit s vice lidma".. ale co kdyz si ji zaslouzis jen ty?! drzim palce, a az se podelim ji hodim tobe!

jestli jsou to krosy od ela.. true og a gsc krosy jsou top!! s prvni plachtou planuju up..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 16-06-2020 v 21:11 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 22

Cau a dik..jo jsou to krosy od el.. vyrazene samice ze selekce


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 17-06-2020 v 06:29 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

To není normální!! Příspěvek č. 23




Čau,takže po problémech s přelitím,slimáky,mravenci a mšicemi nastává další a to je zřejmě padlí.
Už mám na to počasí úplně nervy. Kdyby byl rok 2020 člověk tak je to asi Adolf Hitler.
Zatím to vypadá že se to padlí rozjíždí hlavně na GSC x CK a Black Jacku.
Koupím na to postřik a zkusím ho zahubit. Pokud to bude boj s větrnými mlýny tak to sejmu a vyhodím ať to nepřeleze i na ty "zdravé" kytky.
Přidávám fotky tak se mrkněte a kdyžtak mi to padlí potvrďte dík.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-06-2020 v 16:53 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 24

No člověče je to smůla. Asi to bude padlí, cítím s tebou. Už mi to počasí taky leze na nervy, snad už bude konečně léto. Žně už skoro za rohem a vono chčije a chčije.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 23-06-2020 v 19:35 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 25

nechci bejt posel spatnych zprav ale nejspis padli.. to by ale mohl vyresit nejakej postrik ne? dokud se nedelaj palice tak bych to necim kropil.. tonouci se stebla chyta, visjak...

a byl to slimak a nebo plzak?? pokud byl cerno-sedej je to slimak ale hnedo-oranzovy jsou plzaci.. komousi je v 50. pritahli v sazenicich brambor ze spaneska nebo italie tusim.. prave slimak(cernej/sedej) neni takovej zmrd a ozirac jak plzak(hnedej).. ja rohazel tri kelimky s trochou piva okolo fleku kde mam kytky(a hlavne chilli ktery ozrali nejvic, z 16 kytek jich mam 6..) a snad lepsi nez vanish nebo jak se jmenuje ta sragora proti slimakum/plzakum co prelezou.. pivo laka vsechny

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 23-06-2020 v 20:06 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 26

Jo jsou na to postřiky např. Discus..zitra pro něco takového zajedu,jenže pokud bude pořad pršet tak mi to stejně nepomůže,ale zkusím to..
Na slimáky mám ty modré granule a fungují docela dobře,problém je,že když to posypu na mokrou hlínu kolem kytek a pořád chčije a je vlhko tak se polovina z toho rozpustí a ta druhá polovina je za 5 dnů chlupatá od plísně,takže asi obětuju (s těžkým srdcem) jedno dvě piva a rozmístím je kolem..
Takhle zkurvený rok nepamatuju za těch 11let co pěstuju fakt..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-06-2020 v 20:22 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 27

jj presne, me taky ty svine proti slimejsum zmyzeli ale misto nich jsou chlupaty cucky ale pres to mi nelezou.. tuhle sem videl cesticku nejakyho zmrda co mi chtel jit na kyktu ale tesne pred tou chlupatou kouli to otocil..

chtel sem jmenovat postrik ale kecal bych myslel sem vermitec ale ten je proti sviluskam?!

k+ sem daval nedavno, tak ted drzim palce jak svin!




citace:
Původní příspěvek od Jamés
Jo jsou na to postřiky např. Discus..zitra pro něco takového zajedu,jenže pokud bude pořad pršet tak mi to stejně nepomůže,ale zkusím to..
Na slimáky mám ty modré granule a fungují docela dobře,problém je,že když to posypu na mokrou hlínu kolem kytek a pořád chčije a je vlhko tak se polovina z toho rozpustí a ta druhá polovina je za 5 dnů chlupatá od plísně,takže asi obětuju (s těžkým srdcem) jedno dvě piva a rozmístím je kolem..
Takhle zkurvený rok nepamatuju za těch 11let co pěstuju fakt..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 23-06-2020 v 20:42 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 28

Jj vertimec na svilušky myslim a mospilan na mšice a jiné savé škůdce - to jsou insekticidy (na hubení hmyzu)..ale na plísně a houbové choroby se používaji fungicidy


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-06-2020 v 20:59 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 29

caw človeče smolu máš, živých potvor sa zbavíš docela lahko, ja striekam neem oil+feferonky, mydlo, jar, cesnak, tabak - chemky neznášam
ale s plesňami kks to bude asi boj, existuje aj na to niečo ohľadom mlieka a iných nejedovatých vecí, otázna je účinnosť - skús pokukať po nete,
možno by sa hodilo už od rozbehu niečo na zvýšenie imunity /Trifender npr/
problémom je to vlhko a striedanie počasia. Pred pár dňami v noci 12 stupňov, no nachowno to je. Plesne sa mi chytajú vonku v záhrade na všetkom.
držím palce!

Old Post 27-06-2020 v 08:07 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 30




Čau,no je to letos tragédie..na padlí jsem už koupil Discus,na experimenty není prostor,musím aspoň něco sklidit. Poznámka na letáku,že můžezpůsobovat rakovinu,mi trochu sevřelo hrdlo 😀 ale s moji zivotospravou to bude jen kapka v moři..
Po týdnu se objevilo slunce,ale každý den je bouřka a ktomu chčije jak cip takže vlhkost kolem 90%..a aby toho nebylo málo tak včera krupobití..je to k posrání
Ještě jsem si zasadil 2 řízky do 11l květináčů pro jistotu,ktere mám ve foliovníku

Na Mohan Ram zřejmě nějaká hniloba( ani se nedivím )je to skoro na každém vrchu větvě,možná to zaštípnu ikdyž nerad


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 27-06-2020 v 12:39 PM

Old Post 27-06-2020 v 09:35 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 31





U všech kytek jsem otrhal viditelně napadené listy před postřikem proti padlí.
Black Jack rostl dost na husto po tom zpětném přepnutí na růst (zdroj plísní) takže jsem to od stonku do cca 2/3 větví oholil až na "dřevo"..
No a jinak to vypadá jak to vypadá.. prokypřeno kolem stonku ať to co nejrychleji odpařuje vodu..schválně si všimněte těch fleků na listech,to jsem nikdy neměl.

1. Black Jack

2.Mohan Ram

3. GG#4 x CK

4. GSC S1 x CK

Bojuji, nic jiného mi nezbývá 😀


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 27-06-2020 v 13:02 PM

Old Post 27-06-2020 v 12:48 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 32

Čau. Ty jo..... počasie je masaker tento rok.... ja osobne by som holkám vymyslel "easy" kvázi otvorený foliák.... nech na nich proste neprší...... Niečo im tam zbúchaj...dosť to pomôže.... Zdar......... drž sa..........

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 01-07-2020 v 18:38 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1648610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív