Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » MohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Organika MohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK Příspěvek č. 1






Čau,tak opět klasicky na zahrádce jižní "svah"..sázím 4ks

Genetika

Mohan Ram (Sweet seeds) feminizované semínko

Black Jack - klon z feminizované matky (kříženec Black Domina x Jack Herer)

Girl Scout Cookies S1 x Cocoa Kush - regular semínko s určeným pohlavím

Gorilla Glue#4 x Cocoa Kush - klon z vlastní selekce(ještě ho musím udělat)

Hnojiva
Letos chci zkusit organiku tak jsem koupil Guano Kalong
-na růst jen pelety,které zamíchám do předhnojeného substrátu
-na květ mám 1litrové flašky (BatBoost,KalongBloom,2x Extract)

Substrát a nádoby
Univerzální zahradnický substrát s hnojivem + perlit

Plechová bečka 200l říznutá na půl a zakopaná do země
A buď říznutá plastová bečka 100l na půl a nebo vykopané díry (to ještě nevím)

Přes den jsou ve foliovníku a na noc je schovávám domů,vysazovat budu 2.týden v květnu asi..
Zasazené v Allmixu, zalívám jen vodou+ kořeňák


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 27-04-2020 v 16:35 PM

Old Post 27-04-2020 v 16:08 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příprava a využití starého substrátu Příspěvek č. 2






Původně jsem chtěl smíchat ty pelety s novým predhnojeným substrátem. Nakonec jsem ale vybagroval z jedné bečky substrát z loňska,byl čistý, sem tam kořínek a tak jsem se rozhod namíchat ty pelety s tímto substrátem..
Hodilo to pěkných 80litrů starého substrátu..
Na každých 10l jsem přimíchal 100g pelet,vše promíchal a nasypal 40 litrů do každé bečky..
Na to přijde už nový předhnojený substrát s perlitem.
Ještě mi zbylo cca 200g pelet tak to pak přihodím do zbylých dvou míst .

Edit: všim jsem si,že mám zlatou karmu,tak to jsem velmi potěšen!


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 01-05-2020 v 13:58 PM

Old Post 01-05-2020 v 13:42 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

VÝSADBA Příspěvek č. 3






Dnes už jsem vysadil.
Doplnil jsem předhnojený substrát s perlitem,vykopal dvě díry cca 50-60 litrů..
Objevila se jedna komplikace a sice řizek Black Jack mi nakvetl,ikdyž jsem ho dosvěcoval. Nakvetlý jsem ho už přebíral tak to berte jako pokus o revegging. Uštípal jsem vršky s bliznama a uvidíme..
Zálivka vodou s lignohumátem a dosypaný slimax proti slimákům atd.
Místo klonu GG#4xCK jsem zasadil kytku s určeným pohlavím ze selekce.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 17-05-2020 v 12:46 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Na značkách :) Příspěvek č. 4






1.foto Mohan Ram - oholil jsem spodní dvě patra pro snadnější zalívání

2.foto Black Jack - pokus o revegging

3.foto GG#4 x CK (14) - nic moc kondice,ale to se brzy změní

4.foto GSC S1 x CK (6) - to samé...

5.foto celek


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 17-05-2020 v 14:34 PM

Old Post 17-05-2020 v 12:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 5

čaw!
dal som odber - aspoň nejaký dôvod tu chodiť, keď už moji ostatní, starší kamoši nepublikujú.. Lignohumát určite schvalujem, môžeš skúsiť aj Darinu prestriedať postrek a zálievku, ale nie je to nutné. Kukám, že akú parádnu hnojku na to budeš liať - NEPOZNÁM - neskúšal som nikdy, som zvedavý, ale verím tomu, že to vonku pofičí. Nech je dobrá sezóna, počasie a nech sa vyhneš, poliacajtom a lesnej zvery! :-) Pri tom fešákovi - pomocníkovi, ktorého tam máš na 1. fotke sa Ti snáď vyhnú aj nečakaní hostia...
Ten substrát je od AGRO CZ???

Old Post 18-05-2020 v 12:57 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 6

Čus a dík!
Lignohumát,ten jsem si koupil čistě na venky,chilli a citrusy,abych tam nemusel lit kořeňák od plagronu. Ten si pošetřím na indoor. Vyjde to levněji a vydrží déle. Účinkuje zhruba stejně jako Power roots. Darina nevím co je..
Co se týče těch hnojek,taky nemám zkušenost. Koupil jsem si sadu hlavně na květ a flašku toho extraktu navíc. Počítám,že ten substrát vydrží s živinami do začátku květu.
Substrát je od Forestiny,stím Agrem mají lidi občas problémy co tak čtu různě na netu. Ale ta forestina bez problému,když přimíchás perlit tak je to skoro jako biobizz allmix. Což se při nákupu třeba 280 litrů projeví 😁
Zvěř tu nijak nehrozí,jen slimàci.mám všude plný plot 2metry vysoký,právě kvůli tomu pomocníkovi a profesionálnímu zavazadlu psovi 😃 ,max kočky a to už je na nich jak moc je rychlá aby utekla a zachránila si život..
Největší stres je vždy poslední dva měsíce počasí a fízlové,ale jsem tu docela schovaný mezi domy..takže spíš to počasí


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 18-05-2020 v 13:40 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 7

Darinu používam roky na out ale aj in. Odporúčam
https://floraservis.sk/darina-4.php

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 22-05-2020 v 22:35 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Tak toto bude radosť sledovať, ticho závidím takúto možnosť outdooru. Držím palce do zdarného konca.

Old Post 23-05-2020 v 04:33 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9


Hoši nevím co se děje,ale většina kytek je už týden povadlá,jako by byly suché,ale nejsou...doufám,že se z toho vzpamatují ale vůbec se mi to nelíbí a hlavně nechápu co se děje..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-05-2020 v 08:15 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 10

Ahoj. Hm..... sakra.... vyzerajú akoby spali..... aké si tam mal nočné teploty?.... normál ?... zrejme korene sa zastavili.... nepredimenzoval si substrat?.... alebo škodcovia pri koreňoch...hm...

p.s. Inak pohladovo vyzeraju akoby preliaté....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 23-05-2020 v 09:36 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11

Noční teploty byly kolem 6 stupnu,jako urcite nemrzlo to by mi tu zmrzlo vsechno.
Ten předhnojený substrát jsem už nijak nehnojil tak myslím že není přehnojený..
Spíš to vypadá,jako by se zastavil příjem živin mám dvě verze buď je to velkým rozdílem teplot den/noc,nebo jsem poškodil kořeny při přesazování vždy ten bal trochu rozdrolím a rozčešu ale dělám to tak vždy,tak nevím..
Přelít jsem to snad nepřelil,přebytečná voda by měla odtéct je to hluboké cca 60 cm.
Ty kytky rostou,ale kroutí listy viz foto.
Škůdce můžu vyloučit,ti tam určitě nejsou

Edit: nedalo mi to a Mohan Ram s GG4 jsem vykopnul a presadil zpet do květináče a přesunul do foliovníku,kořeny vypadaly zdravě a trochu i vyrostly,nechám to tam dokud se nespraví


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 23-05-2020 v 10:19 AM

Old Post 23-05-2020 v 09:56 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 12

Zdravím tě Jamési, ta kytka vypadá fakt jak přelitá. Není ta půda moc nasáklá, nebo stačí že je málo vzdušná? Že by se kořeny dusily. Uvidíš jestli se ten Mohan po přesazení zlepší oproti ostatním.
Držím palce D.C.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 23-05-2020 v 11:54 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 13

Čau nasáklá je dost,přesadil jsem to do suchého substrátu. Je možné že to množství vody zalité v té bečce je moc na 1,5litru kořenového balu. Pokud se to spraví v což doufám,tak tam přimíchám ještě perlit,než to přesadím zpět.
Připadám si jako bych sadil první kytky 100% variotství,naliskat si 😃 ...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 23-05-2020 v 15:47 PM

Old Post 23-05-2020 v 12:28 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 14

Odkaz na Darinu ešte 1x :https://floraservis.sk/darina-4.php
inak je tu niekde na G vlákno na tému, doporučujem prebehnúť npr tu:
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2Bdarina

Čo sa týka lignohumátu, ako píšeš - doporučuje sa to na lepšie zakoreňovanie. Či sa to vyrovná Power roots, netuším, nakoľko PR som neskúšal, ale Lignohumát zakaždým, v úvode to aj streknem, Darina detto opakovane zalievam a striekam, taktiež Symbivit pod korene pri vysadení predpestu sa oplatí dať. info npr tu:
https://www.symbiom.cz/
https://www.chilli-forum.cz/hnojeni.../topic2076.html
Je to všetko príroda.
Na substrát od Agrocz som sa pýtal presne preto, čo si písal - veľmi zlé skúsenosti - videl som report na YT - preto som sa na to pýtal

Pred pár dňami som sadil do záhrady margaretky a vyzerajú presne tak, ako tie Tvoje planty - myslím, že to je iba úvodný šok z aklimatizácie v novom prostredi. Držím palce a verím, že o nič vážne nejde. Pripájam sa k DrGrinspoon so závisťou. Je to vážne nachowno, ak človek má kde, ale jednoducho nemůže, ale čo už !? - tak aspoň na to budeme pozerať...

Old Post 23-05-2020 v 17:06 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 15

Ahoj, svěšený listy sem měl před týdnem taky při přesazení a to pouze u Tropical Poison od Sweet Seeds u obou kusů (ostatních 6ks OK). Vypadalo to jako přelitý (stejně jako u tebe), teď už je to oněco lepší, ale stále to není ono. Přelitý to nemohlo být.

Old Post 25-05-2020 v 10:21 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 16


citace:
Původní příspěvek od odo
Odkaz na Darinu ešte 1x :https://floraservis.sk/darina-4.php
inak je tu niekde na G vlákno na tému, doporučujem prebehnúť npr tu:
http://grower.cz/forum/showthread....light=%2Bdarina


Odo ta darina vypadá zajímavě,zkusím to příští sezonu asi...

Jálo já už mám jasno prostě jsem to ocas přelil. Jsem zvyklý z kokosu to prolít a neuvědomil jsem si,že je to hlína...po třech dnech už jsou viditelné změny k lepšímu... to se mi ulevilo,ještě ale počkám,než se spraví úplně a ten substrát v bečce trochu vyschne a domíchám do něj ještě perlit...
Času je zatím dost a dík všem co na přelití poukázali


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 25-05-2020 v 12:02 PM

Old Post 25-05-2020 v 10:55 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5980230 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív