Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaporizéry 2019 - Který vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
devilcz
Stálý Člen

Karma uživatele devilcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 42 

Pohodička Příspěvek č. 1

[účet odstraněn]

Old Post 06-02-2019 v 10:56 AM
devilcz je offline   Profil uživatele devilcz   Find more posts by devilcz   Foto galerie člena devilcz   Click here to Send devilcz a Private Message   Add devilcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

Já mám Firefly 2, je to top, ale pro někoho to může bejt drahý.

Old Post 06-02-2019 v 11:59 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

DaVinci IQ .. me byl doporuceny po dobre zkusenosti.. a nemuzu jinak nez souhlasit a doporucit dal

Old Post 06-02-2019 v 15:08 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 4

Já jsem dlouho vybíral a koukal i na ebay.
Hodně se mi líbil FocusVape PRO s vodním filtrem. Ale protože jsem to chtěl mít hned, tak jsem kupoval Flowermate V 5.0 Pro v CZ kamenném obchodě, k tomu jsem si dokoupil na ebay adaptér na bong. Ale i samotný Flovermate se skleněným náústkem je podle mě skvělej! Čas od času je třeba vyčisit celou sestavu skleněného náústku se sítkem v lihu.
Předtím jsem měl vaporizér G Pen Elite. Splnil svou funkci, ale Flowermate V 5.0 Pro je o několik tříd výše. Je připravený během pár vteřin, plynulá regulace teploty na displeji. Většinou začínám na 160, a pak postupně zvyšuji na 170/180/190, někdy i na 200 a 210. Ale jsou modely, u kterých vypínám vapík už při 190, protože high

Old Post 06-02-2019 v 15:23 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

https://www.kvalitnivaporizer.cz/va...rVape/airvape-x
https://torontovaporizer.ca/blog/ap...rvape-x-review/

Old Post 06-02-2019 v 18:23 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

Nějaké bližší info? Zkušenost?
..nebo jen reklama?...

Old Post 06-02-2019 v 19:30 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 7

Rozhodně doporučuju koupit stolní. V Tower je super a za dobrou cenu - dá se koupit v bazarech kolem 2500,- .

Kapesní jsou dobré pouze v tom, že jsou kapesní, jinak v ničem dalším nemohou stolnímu konkurovat.

Old Post 06-02-2019 v 19:30 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

Cože? Teď na to koukám! Myslíš Arizer V-Tower?
To stojí jen 119 USD?
https://arizer.com/product/v-tower/...r-option=europe

Old Post 06-02-2019 v 19:36 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

To opravdu stojí ten stolní vapík méně než kapesní?
Je to opravdu takový rozdíl? Zkoušel jsi nějaký přenosný (prosím případně typ) vaporizér?
Díky moc.

Old Post 06-02-2019 v 19:38 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaara
Nový Člen

Karma uživatele Jaara - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 06-02-2019 v 21:12 PM
Jaara je offline   Profil uživatele Jaara   Find more posts by Jaara   Foto galerie člena Jaara   Click here to Send Jaara a Private Message   Add Jaara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svijan
Stálý Člen

Karma uživatele svijan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Máte někdo zkušenosti s tímto vaporizerem ?

http://www.cigarka.cz/dgk-g-pro-vaporizer.html

Už delší dobu o něm přemyšlim, ale přijde mi divný že se prodává za dost rozdílný ceny.

Old Post 06-02-2019 v 21:24 PM
svijan je offline   Profil uživatele svijan   Find more posts by svijan   Foto galerie člena svijan   Click here to Send svijan a Private Message   Add svijan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

Mám doma ARIZER SOLO 2 a max spokojenost.bral jsem ho z magicvaporizers.

Old Post 07-02-2019 v 07:53 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

Čo sa týka stolných vapíkov, ja mám Volcano Digital a som s ním nadmieru spokojný.

Old Post 07-02-2019 v 10:16 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devilcz
Stálý Člen

Karma uživatele devilcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 07-02-2019 v 11:26 AM
devilcz je offline   Profil uživatele devilcz   Find more posts by devilcz   Foto galerie člena devilcz   Click here to Send devilcz a Private Message   Add devilcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 15

Já jsem právě vyměnil G-Pen za Flowermate V5.0 Pro, protože z G-Penu šel dost horký výpar, po čase jsem z toho začal chraptit. S Flowermate takový problém vůběc nemám a chuťové vyznění materiálnu mi taky přijde o dost lepší u Flowermate.

Old Post 07-02-2019 v 14:23 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od hightweek
To opravdu stojí ten stolní vapík méně než kapesní?
Je to opravdu takový rozdíl? Zkoušel jsi nějaký přenosný (prosím případně typ) vaporizér?
Díky moc.


Mám již pár let Arizer Extreme Q = upgradovaný V-Tower - má navíc jen větráček na nafukování sáčku/balonků. Je to zbytečnost.

Dříve jsme měl 2 plynové Iolite a potom i WISPR. Bohužel jsou velmi poruchové a nelze u nich nastavovat teplota.

Teď mám jako kapesní na výlety Pathfinder V2 za "pár korun" a nemám si na co stěžovat - je inzerován i v místním bazaru .

Old Post 07-02-2019 v 14:38 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9540970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív