Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only Příspěvek č. 1


Poslušně hlásím, že jsem opět zde!

A tímto zdravím osazenstvo Groweru a příznivce outdoor galerky zváště. Po dvou letech zase sázím a chci se o to podělit.

Začnu genetikou, tentokrát to budou samý automaty, jelikož s nima mám od minula dobrou zkušenost a mají pro mě jen samá pozitiva a sociální jistoty. Regulerky jsem byl minule línej sklidit když už jsem měl hezky nasušíno z automatů, v pytlích spotřebovaly strašně vody a volně v hlíně se jim tu nikdy moc extra nevedlo . Takže proto.
Semínek se mi nakonec sešlo víc, než jsem chtěl, ale zvládnu je ubytovat. Od každé odrůdy mám jeden kus, uvidíme, co vyklíčí.

Takže:
Jack Auto – Czech seed bank, minule jsem měl Jack fast, ale nesklidil, takže letos si ho dám v automatu
Power Plant Auto – Czech seed bank, PP je legendární odrůda, ale spíš Indoor. Vždycky jsem jí chtěl zkusit, uvidíme jestli tenhle automat s ní má něco společného.
Amnesia Auto – Czech seed bank, minule jsem měl Amnesia Haze Auto , asi od RQS a letos jsem omylem objednal tohle.
Somangoo Auto – Czech seed bank, stejně jako minule.
Banana Punch Auto- Czech seed bank, zaujel mě popis a rodokmen a mám rád banány. Chtěl jsem taky něco do Idiky.
Easy Bud – RQS, no tohle jsem vybíral z toho, co prostě měli na skladě, tak uvidíme. Původně jsem chtěl nějaký Kush.
BCN Critical XXL Auto – Seed stockers, dárek v časáku.Neplánoval jsem.
Sir Jack – Exotic seed, dárek v časáku.Neplánoval jsem.

Celkem teda osm kousků.


Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 23-04-2020 v 23:32 PM

Old Post 23-04-2020 v 23:00 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 2






Místo je stejné jako vždy, moje pole v křoví staré asi devět let.
Někdy začátkem Března proběhly několikadenní přípravné práce, a to:
Vysekání suché trávy a náletů, oprava plotu a vrátek.
Proházení a přesátí kompostu. Byly z toho dva velké pytle krásně jemné, černé zeminy.
A jeden den mi zabralo sestříhání jižní hradby z křoví. Od začátku v ní mám takovou cestičku po větvích a kmenech toho křoví tak metr a půl nad zemí, takže se dobře reguluje výška. Snížil jsem jí tak minimálně o metr. Tím se na políčko dostává mnohem víc světla k večeru, když už je puňťa nízko.






Tentokrát se mi podařilo sehnat kýble od 40kg Keraštuku, Primalexu a podobně.Kluci na stavbách jich mají mraky, stačí je pořádně očistit.Dotáhl jsem osm kousků s předem vyvrtanýma dírama vespod.












Minule jsem lamentoval, že si kompost dost sedá a chtělo by to Perlit. Tak jsem objednal 100 litrový pytel, abych netroškařil. Je to levnější, než to kupovat po 3 litrech v Hormbachu. Má asi 15 kg, tak se pronese, ale dá se to.










Jelikož jsem měl 2 pytle kompostu a jeden pytel perlitu, tak poměr byl danej 2:1. Potřeboval jsem i přidat objem k tomu kompostu, protože samotným bych tolik kýblů nenaplnil. Naspod je drenáž v podobě odpadu po přesévání kompostu, kamínky a hrubší větve.












Dokončovací a maskovací práce hotovy. Po umístění na své místo jsem každý kýbl ještě dosypal čistým kompostem (aby se nevyplavoval perlit při zalejvání) až po vrch a vytáhnul okraje, aby nebyl vidět vnitřek kýblů. Ty jsem pak nastříkal sprejem, aby splynuly s okolím. Ne že by byly vidět skrz křoví, ale z letadel, balónů a různých paraglidů by to bylo jak pěst na oko. A nevypadá to tam tak nepatřičně odpadkovo plastově.
Vše je ready.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 23-04-2020 v 23:37 PM

Old Post 23-04-2020 v 23:08 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 3

Krása! Idem tiež automaty a toto políčko je veľká inšpirácia. Nech sa darí (:

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 24-04-2020 v 11:25 AM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

Ahoj hezky to maš nachystany pecka ,kolik hliny davaš na kytku ?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 24-04-2020 v 16:10 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 5

pekne peknee .. palec hore .. kedy sa chystas nastrkat tam semena ?

i see you bejbe

Old Post 24-04-2020 v 17:06 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Stan43 díky, jsem rád, že někoho inspiruju. Mně kdysi, ještě jako neregistrovanýho čumila, inspirovali členové Jahmaičan a PanKer a jejich pole Alfa. Tak to zas takhle posílám dál.

sakumprdum díky. Dávám v podstatě po okraj plnej ten kýbl. Kolik přesně nevim, ale odhadem může mít tak 35 litrů? Toho Primalexu je tam 40 kg a je asi těžší než voda. Takže bych řekl, že 22 litrů čistýho kompostu, 12 litrů perlitu a takovej litr bordelu naspod kvůli drenáži. Už ses ptal minule, v Bush Growingu 2018 jsem ti na poslední stránce fotil rozřízlý pytle po automatech. Ty měly tak o 5 litrů víc substrátu a mnohem míň perlitu, spíš symbolicky, a kořeny tam byly. No radši dám víc, než aby holky strádaly. Ale je to kvalitní uleželej kompost, ne obyč substrát plnej kokosu.

Woody taky díky. Semínka dávám klíčit do víčka od PETky plného vody. Obvykle do 2 dnů vyleze klíček a pak rovnou do hlíny. Chystám se na to tak koncem prvního, nebo začátkem druhýho týdne v květnu, aby kvetení bylo okolo letního slunovratu. V červnu a červenci je takový nejteplejší klima a nejdelší dny. Srpen už je občas nicmoc, ale neříkám že vždycky.

Tak ať se daří i vám, taky sleduju vaše počiny.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 24-04-2020 v 20:41 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 7

Ajohele co klasiky aj k automatum prihodit když maš takove hezke oveřeny místo docela škoda mista tam maš dost

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 24-04-2020 v 21:23 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

Jj, místa mám fakt nadbytek, ale - za Á- na klasiky je ten kýbl málo, vis můj thread z 2018, ty klasiky jak mají hodně listů, tak odpaří a vypijou strašně vody, musel bych furt zalejvat. To pole nemám úplně za barákem a než tam vyšlapu, tak musím zdolat něco jako černou sjezdovku, samozřejmě nahoru, a to se voda nosí denně fakt blbě.
Za Bé - když jsem sázel volně v půdě, tak kytí rostly super až do tý doby, než kořeny prorostly kvalitní substrát až k původní zemině a pak začaly problémy s žloutnutím a podobně.
Za Cé - napodzim je v křoví hodně vysoká vlhkost a každoročně jsem bojoval s plísní a docela si mně dávala holka. V tomhle jsou pro mně automaty nepřekonatelný a ten kdo je vymyslel by měl dostat Nobelovku za omamné a psychotropní látky.
Za Dé - jak budu mít doma nasušený automaty, už se mi tam nebude chtít, znám se.
Za É - jsem hulič samotář a dávám si občas večer pár prásků ze skla, když je klid a rodinka spí. Tohle mi bude fakt stačit.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 24-04-2020 v 22:21 PM

Old Post 24-04-2020 v 21:58 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 9

To jsi napsal vystižne to chapu tak at se tidaři letos budu sledovat

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 25-04-2020 v 07:29 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BambusMTK
Nový Člen

Karma uživatele BambusMTK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

Letos jedu úplně první pěst v životě, spíš jako hobby,nahulenej čumák už mám za ty léta dost a tak jsem si řekl, že zkusím něco svýho, načetl jsem o tom na fórech a článcích že mám hlavu jak balón...ale co jsem pročetl ty tvoje thready tak to popisuješ hezky detailně a jednoduše.Můžu te poprosit o rychlou revizi?Koupil jsem do startu diesel automat 3x a jacka automat 3x, diesel už je vyklicenej a dnes presazenej (stáří od vyjmutí semínka z plata 9 dní), koupil jsem k tomu na RQS starter pack pro lemry za 6€ a super, semenáčky mají tak 12cm, 3 patra, tak jsem je hodil do 18l květináče naplněného biobizz allmix...jsou doma asvitim jim zatím 18/6 dvěma led zarovkama 20W, 2600 lumenu a 4500 kelvinu, počítám že po dobu růstu hnojit nebudu (biobizz allmix mi přijde dost nahnojenej až do květu), cca za 14 dni bych je chtel davat rano ven a vecer domu a trosku jim prisvitit nez pujdu spat (2-3h).Co si o tom vsem myslis?Prijde ti neco vylozene spatne?Chci hltat rady a figle ) jinak ted uz vím, ze jsem toho diesel auto vyklicil asi zbytecne brzo...nj nadšeni...takze jack auto pujde na kliceni az tak za 14-20 dní at si uzije slunicko.dik za odpověd, ať ti to roste.

Old Post 02-05-2020 v 19:45 PM
BambusMTK je offline   Profil uživatele BambusMTK   Find more posts by BambusMTK   Foto galerie člena BambusMTK   Click here to Send BambusMTK a Private Message   Add BambusMTK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 11

to BambusMTK: Děkuju za pochvalu, rychlou revizi udělat můžu.
K odrůdám nic hodnotit nejde. Co grower, to jiný požadavky a preference, takže je to čistě individuální záležitost každýho soudruha.
Na ten RQS starter pack koukám jako blázen. Nikdy jsem nic podobnýho neviděl. Já to dělám tak, že naklíčim ve vodě a pak rovnou do finální nádoby a pak až sklizeň. Obecně se, na automaty, takovýhle předpěstování a přesazování spíš nedoporučuje, což mi docela vyhovuje. Nikdy mi to nešlo. A čím jednodušší způsob, tím míň se toho dá posrat.
Ten BioBizz bude určitě dobrej. Neznám ho, ale firma co se zabejvá produktama na growing bude mít substrát vychytanej, beru od nich hnojivo na květ.
Se světlem ti taky neporadim, protože jak už jsem řekl, tohle mi nikdy nešlo. Kdysi jsem svítil akvarijníma zářivkama a pak nějakou grow úsporkou, 125W tušim. Ale vzdal jsem to.
Po dobu růstu nehnoj, ten substrát bude přihnojenej a na růst to bohatě stačí, to je pravda.
S tím přisvěcováním po večerech nevim. Jestli nebude mít kytka stres z různýho světla, nebo je to natolik stejný, že to kytka nepozná, nebo je jí to buřt? To poznáš. Mně to příjde zbytečně překombinovaný. Něco jinýho je zvykat jí na venkovní klima a UV záření postuně, to je dobře. Pokud bys vysadil v půlce května, nebo koncem, tak můžeš nechat kytku venku od semínka a nemusíš jí otužovat.
Takže vyloženě špatně není nic a klidně to tak udělej. Jistě se i takhle dá vypěstovat dobrá kytka, ale podle mně je to zkrátka zbytečně překombinovaný.

Všimni si třeba na threadu z 2018 kolik a jaký práce okolo bylo. Když nepočítám zaštipování a vyvazování těch fotoperiod, tak automaty jsem v podstatě zasadil a pak už jen kontroloval. Největší podíl práce mám vždycky spíš okolo pole,přípravy hlíny, nádob a takový tý předsedbový práce, vis můj druhej příspěvek. Plno práce jsem udělal brzo na jaře, abych využil to nadšení, že zas budu pěstovat, místo abych klíčil semínka. A vím, že si to musím připravovat hodně dopředu, protože jinak do toho vždycky něco vleze a pak nevím co dřív. Teď už jen naklíčim a zasadim. Další návštěvy cca 1x týdně jsou spíš koukací. Obšas zaleju a při květu pokaždé zahnojím. to je vše. Když něco dělám, tak přehazuju kompost, nebo jdu na kopřivy do kompostu, nebo dělám údržbu pole, plotu, kompostéru,... Ty kytky prostě umí růst samy, když jim přpravíš podmínky. Pokud se vyskytne problém, řeším, ale nespravuju co není rozbitý. Základem je sázet dostatečně pozdě, abych se zbavil předpěstu a mít kvalitní hlínu v dostatečným množství.
Těžko zase můžu posoudit tvoje možnosti, nepsal jsi kde pěstuješ, ale podle přenášení bych tipnul u baráku, zkus nějaký ty Jacky prostě od začátku prdnout do pořádnýho kýble někam na sluníčko a porovnej výsledek v pomněru s pracností.

Zkus si pročíst tyhle témata, zrovna se tam dost řešily automaty.
Jdou holky už do květu?
První outdoor pomoc
Prvý outdoor (úplny začiatočník)
Autoflower prvni zkouška pěstování

Držím palce ať to roste, pak můžem porovnat Jacky, já mám dva od různejch bank.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 03-05-2020 v 00:48 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BambusMTK
Nový Člen

Karma uživatele BambusMTK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

Díky za vyčerpávající odpověď, možnosti mám tzv neomezený, mám barák v minivesnici (6 baráku u lesa), pěstuje tu 5 že 6 lidí :-D ale takovej ten styl, hodím k rajcatum to semínko od švagra a uvidím, necháváji k tomu i samce podle mě a z toho mám hrůzu, jinak manželka taky vůli a podporuje ty kytky taky, můžu mít indoor, outdoor defacto každou možnost můžu zkusit.Ty Háčky zkusím teda zkusit naklicit ve vodě a flaknout rovnou do velkého květináče třeba 20l a rovnou ven, jen na noc bych je dal do tepla když by měl být ještě mrazik v noci ale počítám že je zasadil tak posledních pár dní v květnu.Tak jsem zvědavej na rozdíl a další zkušenosti.Diky moc a zatím čau

Old Post 03-05-2020 v 09:10 AM
BambusMTK je offline   Profil uživatele BambusMTK   Find more posts by BambusMTK   Foto galerie člena BambusMTK   Click here to Send BambusMTK a Private Message   Add BambusMTK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 13


citace:
mám barák v minivesnici (6 baráku u lesa), pěstuje tu 5 že 6 lidí :-D
To je ideální místo k životu. Jestli máš takovýhle možnosti, tak nemáš co řešit, to bych sázel na všechny způsoby .
A co se týče samců, zkus jim dát menší osvětu.

Vkládám obrázek dlouhodobý předpovědi na květen. Vypadá to, že druhej týden nám proprší. Mám tak nějak v plánu v půlce tohodle období začít klíčit aby kytky vylezly koncem dešťů. Sice první týden života nebudou mít ještě ideálně slunečno, ale pak se to rozjede. A vypadá to, že mrazíky nehrozej (max okolo 5.- 6.).

Edit: díky za vystavení tématu.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 04-05-2020 v 08:03 AM

Old Post 03-05-2020 v 19:58 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 14


Tak už mají semínka Wellness. Předpokládám že do země půjdou někdy v pátek odpoledne, maximálně v sobotu. Uvidíme jaká bude letos klíčivost.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 13-05-2020 v 21:49 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 15




Zdravím,
Tak jsem vysadil.

Při návštěvě políčka jsem měl nečekanej dárek v podobě vyhrabanýho kýble. Bohužel jsem nevyfotil. Vypadalo to jak od krtka, nebo max od kuny. Asi do půl lokte hluboká, tak na pěst široká díra. Dosypal jsem jí kompostem a v křoví zacpal pár míst pro jistotu. Snad se to zvědavý zvířátko nevrátí. Přemýšlím o nějakým plotu, ale zrovna jsem se vrhnul do předělávání kompostéru.

Jinak jde všechno podle plánu a semínka už jsou v hlíně. Zahrabal jsem je včera (pátek) odpoledne, takže 48 (+/-)hodin po prvním kontaktu s vodou. Plno semínek mělo vidět špičku klíčku, ale bylo i jedno, který neprasklo. Víc s tím doma nedělám a i to co neprasklo, dávám do země. Za prvé bylo nabobtnalý, takže bych si tipnul den navíc a prasklo by taky. A za druhé, když nevyklíčí, tak stejně nic na dosazení nemám a ani bych asi nic nedokupoval, takže je to vlastně úplně jedno.

Kýble jsem na fotce označil, tak jak jsem měl číslovaný pytlíky od semínek a ty jsou řazený tak, jak jsem je zrovna vzal do ruky. Takže žádnou hierarchii to nemá. No a místa jsem přiřazoval podle odrůd (podle ksichtu):


    1 Power Plant Auto - měla prasklý a otevřený semínko; místo je, řekl bych, nejteplejší a nejslunnější, těším se jestli dostojí svýmu jménu.
    2 Jack Auto – měl prasklý a jen lehce otevřený semínko; je v první řadě společně s druhým Jackem.
    3 Banana Punch – měl venku klíček; světlý místo u křoví
    4 Somangoo Auto – měl venku klíček; tohle místo na něj trochu zbylo, minule by v těhle místech v první řadě.
    5 Amnesia Auto – měla venku klíček; na tomhle místě byla i minule, dá se říct první řada.
    6 Easy Bud – prasklý a otevřený semínko; taky hodně teplý a slunný místo hned vedle PP, když jeto teda easy, tak jdu na jistotu.
    7 Sir Jack Auto – Semínko nabobtnalý, ale neprasklý; druhej Jack v první řadě.
    8 BCN Critical XXL Auto – měl venku klíček; nějak mi to jméno nepřirostlo k srdci, tak na něj zbylo asi nejhorší místo (ale jen o fous nejhorší).

No nejhorší klíčivost mají Jack family, ale já jim pořád věřím.
Ještě taky proběhlo nezbytný krmení slimáků.

Počasí , zdá se, začíná být solidní, takže nechť pěst započne.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 16-05-2020 v 23:39 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 16



Hi Growers,
tak po týdnu od zasazení semínek do země proběhla kontrola políčka. Výsledky jsou takové, že venku je 6 holek z 8mi. To na fotce je Somangoo, ale vesměs jsou všechny plusmínus nastejno.
Jen ti Jackové nic!
Opatrně jsem je zkusil vyhrabat a našel jsem Jack Auto jako prasklý semínko a otevřený, ale bez klíčku. Vyloupnul jsem zárodek ze semínka, zahrabal do hlíny a pořádně zalil, je to jeho poslední šance, za týden jeho kýbl ruším, jestli se neukáže na place.
Sir Jack od Exotic seeds se ještě ani neuráčil prasknout semínko, takže taky zalito a za týden padne rozsudek. Škoda, říkal jsem si že to bude dobrej fór, jakože bratři Jackové, schválně jsem je dal vedle sebe.
No nic, objevil jsem ještě jedno semínko, co jsem dostal darem k objednávce někdy v únoru, ale není to automat. Je to nějaký Big Granny Purp Fast od Czech Seed Bank, tak jestli někdo znáte, poreferujte.
Přemýšlím, jestli ho zkusím a jak. Kýbl, když už je, nebo vykopat jámu a hlínu z kýble vysypat do ní? Každopádně jestli ho někam šoupnu, tak zkusím ten Hydrogel, protože nemám na to, abych zvládal zalejvat fotoperiodu v parnym létu každý dva dny. No, fialová kytka by se mi líbila, ale zas nevím, jestli se mi bude chtít chodit na pole kvůli jedný samotářce až do září. Ještě se rozmyslím a nechám taky šanci Jackům.

Jinak jsem předělal kompostér a natáhl kousek pletiva po obvodu políčka proti zvědavýmu zvířátku. Teď už má smůlu.

To je prozatím vše, další návštěvu plánuju za týden.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 22-05-2020 v 21:04 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-08-2018 - Bush Growing by Dead Cat Again (2018) - 49 odpovědí
22-03-2012 - Bush Growing by Dead Cat - 139 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9755530 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív