Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st grow cocos 600w 12x Big Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

600W OSRAM PLANTASTAR
This poll is closed.
15X BIG BUD 0 0%
PLAGRON COCO 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 33

Zalivam každý den ec 2.1 a pH 6.1 vlhkost kolem 55 procent teplota den 26-28,a noc mám menší než bych chtěl 15-17 stupňů

Old Post 29-04-2020 v 11:27 AM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 34

prosim nemněl by někdo radu nevim co s hokama vrchni listy mam tenke a svěšene jinak žadnej jinej deficit neni

Old Post 04-05-2020 v 20:34 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 35

Nech je trochu proschnout. Svěšené listy- přelité.

Old Post 04-05-2020 v 21:34 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 36

Podle mě pokud je máš v kokosu tak přelité nebudou , spíš bych řekl že jim ta teplota v noci nedělá dobře. Pokud máš 15 v noci a 28 přes den tak to je dle mě velkej skok. Jinak kokos musíš udržovat pořád vlhkej neboj se že ho přelieš to jednoduchý není. Udělal bych proplach a změřil co z nich leze a začal bych znova hojit pěkně a ph 5,6 -5,9 V kokosu ideál. Až se daří.

Umění .

Old Post 05-05-2020 v 13:12 PM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 37

No hlavne sprav lepsiu fotku niekde na svetle nie v boxe a ked vyzeraju hentak tak si ich podla mna dorazil a spalil korene alebo take nieco bo tam mas zablokovane prijimanie zivyn takze bud zle ec alebo ph 2.1 je myslim hodne vysoke ec za pana neviem preco to tak solite a este to tam praskas kazdy den 1,5 -1,8 ideal ale asi budes svietit uz len na hlinu

Old Post 05-05-2020 v 16:53 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 38

Ahoj
Při tmě mají dycky svěšené listy,zalival bych ale obden... každopádně to Ec je palba to je fakt,jako když jsem začínal tak.jsem jim taky solil aj 3.5 s ANkama všema doplňkama ale poslední dobou zjišťuji že fakt zbytečný,jak píše rhino klidně 1.5-1.8 možná i to 2.1 ale krátce a na vrcholu květu a ne tak brzo .... všechny bych je vytahal a pořádně prolil s Ec 1.4 třeba a už bych to tak nehrotil.... ať se daří 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 05-05-2020 v 19:07 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 39

No tak vysoké ec už nedávám dávám jim 1.5 a pH udržují na 5.9 a v naci už jim pritapim na 21 c ,proplach sem dělal a vytikalo mi ph6.2 a ec 0.8 prospíval sem je čistou vodou bez hnojem pH 5.9 a ec 0.2

Old Post 06-05-2020 v 11:54 AM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 40





Bohužel teď mám málo času sem dát nějaké foto ,tak tedy teď jsem v 52 dní květů ,od 48 dne zaléváme pouze čistou vodou s upraveným pH na 5.6

Old Post 03-06-2020 v 18:33 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 41

Tak včera sklizeno a už se holky houpou na půdě ,sám sem zvědav kolik bude suchého materiálu 😄😃

Old Post 17-06-2020 v 08:06 AM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 42

Hezky stryko big bud jsem jel tež a byla to dobrota krasny palky tak at je pekny vysledek

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 17-06-2020 v 10:50 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 43

Tak usušeno a po protrhani malinkých lístku co se mi tam nelíbily je sušiny celkem 560g

Old Post 27-06-2020 v 14:56 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stryko
Stálý Člen

Karma uživatele stryko - 86% PěstitelskáKarma uživatele stryko - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 44

Chutná skvěle a účinek je relaxační

Old Post 27-06-2020 v 14:58 PM
stryko je offline   Profil uživatele stryko   Find more posts by stryko   Foto galerie člena stryko   Click here to Send stryko a Private Message   Add stryko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2020 - 1st grow cocos 600w 12x Big Bud - 0 odpovědí
05-10-2011 - Můj 1. Grow - 600 W - 9x BigBud XXL - 144 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7973640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív