Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Quantum Boards 720 W + Hells Angel OG, Sour Mandarine...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Obecné Quantum Boards 720 W + Hells Angel OG, Sour Mandarine... Příspěvek č. 1


Zdravím po delší době komunitu!

Rád bych se podělil o tuhle radost:

- 720 W Quantum Board Led od Alucraft (spojených 6 QB panelů 3000K)
- plocha 1x2m (DIY osb box s Orcou na stěnách, odtah 600m3)
- komplet řada CANNA Coco, závlaha růčo
- počet kytek vyplyne (cca 24) zatím jedou předpěstíky :-)

GENETIKY: jsou na tom všem asi to nejzajímavější, takže je trochu rozvedu. Probral jsem se desítkami genetik/klonů z různých zdrojů. Níže představené genetiky se ke mě postupně dostaly od známých z AT a CH. (klony jsou od kámošů, neberu už z vídeňských clone shopů, jsou všechny promořený broad mites, nebo hemp russet mites, fujtajbl!)

Postupem času jsem si zamiloval US genetiky s typickým „OG habitem“ – vytahané, tenké dlouhé větve, málo listů, velké internody, mega kompaktní palice, sice žádné salámy, spíš takové tvrdé knedlíčky :-) Má to svoje výhody. Navíc holt v USA jsou s tím breedingem dost napřed...

No a v tomto kole je to moje svatá trojice :

* Hells Angel OG (původ neznámý, pekelný) moje srdcovka
* Cherry AK x Kushmints (Seed Junky) - viz foto teaser
* Sour Mandarine (Trichome Jungle) - novinka v mém repertoáru, uvidíme jak se vyvrbí

Další report hodím po přesazení do hlavního dějiště pod Quantum Boardy.. cca za týden.

Naposledy upravil Maxman 29-04-2020 v 20:47 PM

Old Post 29-04-2020 v 19:45 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2



Tak konečně přesazeno. Předpěsty byly cca 14 dní pod led zářivkama a hodně na těsno, takže jsou vytahaný a mají kolem 30 cm. To je daný i genetikou. No ale mám to tak pokaždé a výsledky jsou ok.. všecny jsem rovnou zaštípl a vidím to na týden do přepnutí. Zálivka po přesazení EC 1,6 + Rhizotinic.

Nakonec nechám 24 kytek na plochu 1x2 m. Zkušenost je taková, že skončí ve výšce kolem 1,4 m, ale nejsou košatý a mají málo listí, každá hodí 3-5 větví a prostor se pěkně zaplní.

Jedna z věcí, co jsem si CANNA Coco profesiona musel osahat je počáteční EC. Když jsem dřív sázel čerstvě zakořeněné klony do 5l květináčů a dal jim EC podle tabulek (1,2) tak hned nastaly deficity. Ten kokos je hodně provlhčený z výroby, takže se tím EC z startu dost naředí, roste pH a kytky se zasekly. Důležitý je to hned při první zálivce pořádně prolít a nasytit kokos hnojivem. Jinak na CANNA Coco nedám dopustit, stačí tam lít správné hodnoty a kytky si lebedí, pH je stabilní, není potřeba nechávat nic protíkat ven.

Old Post 05-05-2020 v 22:07 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Super budem určite sledovať. Vyzerá to zaujímavo, americké genetiky sú úplne inde ako to čo u nás človek štandardne zoženie.

Old Post 06-05-2020 v 05:00 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panteon
Stálý Člen

Karma uživatele Panteon - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 4

vypadají hezky 👌

Old Post 06-05-2020 v 06:58 AM
Panteon je offline   Profil uživatele Panteon   Find more posts by Panteon   Foto galerie člena Panteon   Click here to Send Panteon a Private Message   Add Panteon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 5

S tím kokosem od canny musím jen a jen souhlasit. I podle mě nejlepší co je. Čistej ,jemnej , akorát vlhkej a když ho proliješ čistou vodou tak skoro nulové ec. Když jsem dřív brával od biobizzu tak nesrovnatelný , po prolití čistou vodou mi zvedl ec i o 0,6 . Budu sledovat. Ať se daří.

Umění .

Old Post 06-05-2020 v 07:21 AM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 6

Jj Canna kokos je top,ještě mám dobré zkušenosti s Mother Earth kokosem



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 06-05-2020 v 12:17 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

Ha konečně nějaký zajmavý geny!
Chci se zeptat, v tom Cherry AK x Kushmints bylo nějaký cherry pheno? Já od něj mám v lednici ještě origo Kush Mints semena. JB začal dělat pro Cookies Fam a na vlastní breeding se vykašlal, takže Seedjunky semena už nikde nejsou, škoda.

Další otázka směřuje k Hells Angel OG. Máš nějaký fota? Měli ho v CloneLabu ve Vídni. Já jsem si s nim přinesl domu Hemp Laten Viroid (Duds), což je mnohonásobně horší než všechny mites dohromady. Venku zůstal viroid latentní a outdoor kytka hezká, na to že je to OG. Doma jsem si tim infikoval pár matek, který nakonec, i s HA OG, skončily v koši. Vyléčit se to dá jen přes TC což je u nás zatim nemožný.
Kdybys měl zájem o nějaký US geny, tak se ozvi, mám nějaký semena. Křížence s origo clone only genama, předevšim OG, protože jak zasvěcení vědí, neni lepšího než real OG Kush .

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-05-2020 v 15:27 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8


citace:
Původní příspěvek od Časlove
Ha konečně nějaký zajmavý geny!
Chci se zeptat, v tom Cherry AK x Kushmints bylo nějaký cherry pheno? Já od něj mám v lednici ještě origo Kush Mints semena. JB začal dělat pro Cookies Fam a na vlastní breeding se vykašlal, takže Seedjunky semena už nikde nejsou, škoda.

Další otázka směřuje k Hells Angel OG. Máš nějaký fota? Měli ho v CloneLabu ve Vídni. Já jsem si s nim přinesl domu Hemp Laten Viroid (Duds), což je mnohonásobně horší než všechny mites dohromady. Venku zůstal viroid latentní a outdoor kytka hezká, na to že je to OG. Doma jsem si tim infikoval pár matek, který nakonec, i s HA OG, skončily v koši. Vyléčit se to dá jen přes TC což je u nás zatim nemožný.
Kdybys měl zájem o nějaký US geny, tak se ozvi, mám nějaký semena. Křížence s origo clone only genama, předevšim OG, protože jak zasvěcení vědí, neni lepšího než real OG Kush .


Já to nekřížil, ale chápu to tak, že jeden rodič je cherry pheno AKáčka. Ke konci to chytá lehce barvy do fialova a vůni bych popsal jako sladké koření (intenzivní), cherry v tom necítím.

Hells Angel - viz foto. Byl to klon z AT, už to držím druhý rok, ale nebyl z cloneshopu. Každopádně už jsem měl jiné genetiky z různých shopů a bylo to vždy stejné pheno. Oni si to asi postupně přeřežou a nabídnou všichni a koluje to celou Vídni. Hanf a Hanf prozměnu prodávali GSC, což se ukázalo jako zajímavá kytka, ale ke GSC to mělo daleko.. pak jsem jinde koupil Sugar Black Rose a ejhle.. bylo to ono. Jako jo, vůně je fakt super - jak čerstvý koláčky 🙂

S Duds jsem teda zatím čest neměl, díkybohu. Co to dělá? Už ty broad mites jsou fest svině (dotáhl jsem je z Flowery F.) a stejné symptomy jsem měl na kytkách z dalších 2 shopů. Naštěstí na to v rané fázi funguje Vertimec.
Btw ten hemp latent virus.. to jsou ty světlý mozaiky na listech? To jsem myslel že je tobacco mosaic virus…

Jinak díky za nabídku, ale na semena já moc nemám trpělivost.. jsem jen takovej clone hunter 🙂

Old Post 06-05-2020 v 19:55 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od SmSK
S tím kokosem od canny musím jen a jen souhlasit. I podle mě nejlepší co je. Čistej ,jemnej , akorát vlhkej a když ho proliješ čistou vodou tak skoro nulové ec. Když jsem dřív brával od biobizzu tak nesrovnatelný , po prolití čistou vodou mi zvedl ec i o 0,6 . Budu sledovat. Ať se daří.


Jo ten profesional je hodně promytý a napufrovaný.. ale ta tíha když taháš pytle :-) Teď už má Canna i lisované brikety, zatím asi jen v zahraničí.. ale určitě bych to zkusil.

Máte někdo dobré zkušenosti s nějakým lisovaným suchým kokosem?

Old Post 06-05-2020 v 21:48 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Maxman


Jo ten profesional je hodně promytý a napufrovaný.. ale ta tíha když taháš pytle :-) Teď už má Canna i lisované brikety, zatím asi jen v zahraničí.. ale určitě bych to zkusil.

Máte někdo dobré zkušenosti s nějakým lisovaným suchým kokosem?


Nazdar pane, ja používam lisovanej od AHček a docela dobry nebo mě nepříjde rozdil v lisovanym kokosu ktery stoji necelí tři stovky a tim kterej prodavaj za pětistovku, stejně je to lepší prolejt vodou at je klid. Kdybych měl možnost volit sypanej tak bych nevahal ani vteřinu...ale co se u lisovaneho diskretnosti tyče tak je to number One. Jinak máš zajmaví kytky budu sledovat

We've come too far to give up who we are.






Old Post 07-05-2020 v 23:11 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Maxman
Tak konečně přesazeno. Předpěsty byly cca 14 dní pod led zářivkama a hodně na těsno, takže jsou vytahaný a mají kolem 30 cm. To je daný i genetikou. No ale mám to tak pokaždé a výsledky jsou ok.. všecny jsem rovnou zaštípl a vidím to na týden do přepnutí. Zálivka po přesazení EC 1,6 + Rhizotinic.

Nakonec nechám 24 kytek na plochu 1x2 m. Zkušenost je taková, že skončí ve výšce kolem 1,4 m, ale nejsou košatý a mají málo listí, každá hodí 3-5 větví a prostor se pěkně zaplní.

Jedna z věcí, co jsem si CANNA Coco profesiona musel osahat je počáteční EC. Když jsem dřív sázel čerstvě zakořeněné klony do 5l květináčů a dal jim EC podle tabulek (1,2) tak hned nastaly deficity. Ten kokos je hodně provlhčený z výroby, takže se tím EC z startu dost naředí, roste pH a kytky se zasekly. Důležitý je to hned při první zálivce pořádně prolít a nasytit kokos hnojivem. Jinak na CANNA Coco nedám dopustit, stačí tam lít správné hodnoty a kytky si lebedí, pH je stabilní, není potřeba nechávat nic protíkat ven.


Canna Coco Profesional je asi jeden z nejlepších. Hodně dobrý je taky CocotekPX od General Hydroponics s perlitem. Je dehydratovaný, takže není tak těžký a z pytle toho naplníš o něco víc. Canna Coco Prof jedu snad od začátku, nesmíš se toho bát, ze začátku chce doopravdy pořádně nahnojit. Dá se i dobře recyklovat.

Canna Coco Natural je taky super, akorát neobsahuje trichodermu, která je v kokosu dost užitečná.

Držím palce

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 15-05-2020 v 13:24 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12





Zdravím ze Zeleného údolí,

Díky všem za komenty ke kokosu!

Ve čtvrtek 14. jsem to přepnul, takže růst byl 9 dní. Start v kokosu pořád nebyl dokonalej, klidně jsem tam mohl rovnou napálit EC 1,8, což jsem udělal asi až po týdnu když bylo vidět že jsou nedožraný. Pořád mají trochu fialový stonky, ale jinak ok. Mají kolem půl metru, vypadají vytahaný a to teprve přijde ten hlavní sprint.

Trošku je krotím pomocí LST, neb je chci udržet do 35cm pod QBoardama. To se mi zatím nidky nepovedlo a nejvyšší pálky jsou pak přepálený, dozrávají už klidně 45 den.. (samozřejmě na úkor objemu i kvality)

Na jedné z fotek je vidět kaluž v boxu. To je “retenční prohlubeň” kam mám vyspádovaný dno. Nepoužívám podtácky a výtok pak vyberu kelímkem. Nenechávám sice nic schválně protíkat, ale můžu to tam takhle v klidu lít a vím že kytky neutopím.

Na 1x2 m nechávám 24 krasavic...

Old Post 17-05-2020 v 23:28 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13


10. den 12/12

Tohle je pohled z kratší strany boxu na dva metry dlouhý lán američanek :-)
Mají kolem metru, takže jsem už natahl síť a sleduju jak letí nahoru.

EC 1,8

Všechno vypadá ok :-)

Old Post 23-05-2020 v 23:25 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 14


25. den 12/12

EC 2,0

Vesele kveteme. Všechny 3 odrůdy se chovají podobně a slušně :-)

Old Post 08-06-2020 v 18:06 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15


32. den 12/12

EC 2,1 (tento týden přidávám CANNA PK)

A mám je zase moc blízko, malá část vršků předčasně "zraje" - hnědnou pestíky a pálky se zastavují :-/ Člověk se pořád učí...

peace

Old Post 17-06-2020 v 00:28 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 16

Tak jsem udělal kontrolu výtoku a ejhle - teče mi ven EC 2,8 a pH dost přes 6. To nejsou úplně top hodnoty, navíc se divím že to pH jde spíš nahoru, když dochází ke kumulaci živin v médiu. Listy přitom vypadají naprosto ok, jen ty pestíky hnědnou.

Nějaké rady a tipy? (že to můžu propléchnout vím, spíš jak se vyhnout tomu, aby se to dělo a proč to pH jde nahoru)

Old Post 19-06-2020 v 15:17 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4180010 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív