Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Hnojiva Canna a peroxid vodíku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Hydroponie Hnojiva Canna a peroxid vodíku Příspěvek č. 1


Zdar chlapi , mám takový dotaz jedu poprvé nft a zatím jsem maximálně spokojený , roste to fakt šíleně oproti hlíny nebo kokosu no a těd k dotazů jedu celou řadu Canna Aqua a bylo mi doporučeno i sem četl že banda přidává peroxid vodíku no takže jsem si ho pořídil a přidávám 2ml/10l 30% peroxidu , jako prevenci před plísněmi atd ... No ale teď když sem michal roztok tak jsem si četl popisek od canny co uvádí na zadní straně , cannazym ,cannabost a píšou neupouzivejte v kombinaci s výrobky které obsahují peroxid vodíku ...
Takže můj dotaz je jasný používat peroxid nebo ne ?
Sem teď z toho magor ,jestli je to na škodu nebo není
Díky za odpovědi přihodím foto

Old Post 16-06-2019 v 13:01 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Čau peroxid vodíku s cannazym,cannabost a rhizotonic nepoužívej to jsou vyhozené peníze za ty doplňky.
Peroxid se dá použít jen samostatně s Canna Aqua .

Old Post 17-06-2019 v 18:42 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Supr ,konečně nějaká odpověď , takže to tam teda nebudu cpat ) a krom trichodermy od canny , nějaká prevence proti plísním ?? Nebo není třeba nic přidávat ? jen mám trochu strach ať se mi neobjeví nějaká hniloba kořenová ,nebo něco podobného ,ještě jednou dikec za odpověď )

Old Post 17-06-2019 v 19:07 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Není zač já používám Advanced Nutrients Piranha Liquid a spokojenost jen je potřeba ji uchovávat v lednici rado se to kazí a je to drahé.

Old Post 17-06-2019 v 20:26 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 5

Peroxid je jen jako poslední možnost při rozsáhlý kořenový plísni. Do živin ho rozhodně nepřidávej. Četl sem všude možně, že ho přidávají do vody, ale peroxid zabije všechny bakterie včetně těch pro rostlinu prospěšnejch. Daj se s tim jinak ale čistit třeba trubky apod. Jinak nejlepší prevence proti kořenový plísni je držet teplotu vody do nějakejch 22°C. Osobně přidávám i Bacillus amyloliquefaciens (https://en.wikipedia.org/wiki/Bacil...yloliquefaciens) a kořeny sou v perfektním stavu. Když sem jel bez toho, tak byly kořeny ve vyšší teplotě nahnědlý a nevypadalo to s nima moc dobře. Jinak z těch doplňků od Canny bych bral jenom Cannazym, napomáhá rozkladu odumřelejch kořenů a přetváří je na živiny. A Rhizotonic pak šíleně zvyšuje phčko, takže taky nic moc.

Old Post 17-06-2019 v 21:57 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6

Super dikec za odpověď , No a co říkáš na cannabost ? Je to celkem dráha sracka 😂 má to nějaký smysl nebo marketingový tah 😂

Old Post 18-06-2019 v 22:06 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 7

Cannabost jsem nikdy nejel, takže nemůžu říct, ale je to snad jen jinak pojmenovaný PK13/14. Za mě bych ušetřil prachy a přihnojil to klasickou dávkou na květ (Flores).

Old Post 18-06-2019 v 22:12 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Cannabost jsem nikdy nejel, takže nemůžu říct, ale je to snad jen jinak pojmenovaný PK13/14. Za mě bych ušetřil prachy a přihnojil to klasickou dávkou na květ (Flores).


Tak si o tom něco přečti...

Do NFT je dobrý přidávat peroxid pravidelně, existují i užitečné plísně a bakterie ale množí se daleko pomaleji než ty škodlivé, proto v NFT neriskovat.

Canna a peroxid jsou v pohodě. Cannu jedu pár let, cca 2-3 roky jsem jí jel v NFT.
Peroxid jsem používal nějakou dobu, pak jsem přešel na ozón.

Peroxid u Canny zabije jenom Rhizotonic, protože Rhizotonic je RhizoBacterie.

Cannazyme to nic neudělá ale Peroxid a Cannazyme mají podobný efekt, i peroxid dokáže částečně rozkládat sole a mrtvé kořeny. Takže to můžeš střídat jednou tak a jednou tak.

CannaBoost je minerální, takže můžeš ho dávat i když dáváš peroxid

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 28-06-2019 v 09:16 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Supr tak dikec za rady , no cannazym mají pravidelně + jim sem tam přidám peroxid ... A jak to děláte z výškou v nft ? Kdy přepínáte ? Jedu to teď prvně a brutálně mi to přerostlo 😂 😂

Old Post 30-06-2019 v 21:43 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bengo
Nový Člen

Karma uživatele Bengo - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 10

S Cannou urcite nepouzivej. Prijdes o vsechny drahe ingredience jako morskou rasu a dalsi bioslozky. Zustane ti jen zakladni mineralni hnojivo ktere jde koupit o dost levneji napr od GHE.

Old Post 24-08-2019 v 16:39 PM
Bengo je offline   Profil uživatele Bengo   Find more posts by Bengo   Foto galerie člena Bengo   Click here to Send Bengo a Private Message   Add Bengo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Bengo
S Cannou urcite nepouzivej. Prijdes o vsechny drahe ingredience jako morskou rasu a dalsi bioslozky. Zustane ti jen zakladni mineralni hnojivo ktere jde koupit o dost levneji napr od GHE.


Mořskou řasu má jen Rhizotonic a ten se do hydra nedává když dáváš peroxid

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 24-08-2019 v 16:45 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bengo
Nový Člen

Karma uživatele Bengo - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 12

Ale on Rhizotonic dava hmm :-)

Old Post 24-08-2019 v 16:55 PM
Bengo je offline   Profil uživatele Bengo   Find more posts by Bengo   Foto galerie člena Bengo   Click here to Send Bengo a Private Message   Add Bengo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Bengo
Ale on Rhizotonic dava hmm :-)


Prosimtě .... Když nemáš co napsat, tak nic nepiš...

Psal jsem, že Rhizotonic se nedává když dáváš Peroxid ... Takže ho můžeš dávat, ovšem když pak začneš dáváš Peroxid tak přestaneš dávat Rhizotonic

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 27-11-2019 v 10:50 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 14

Zkus Piranha Liquid,je to funkcni vec,krasne drzi zdrave koreny/rostliny.

Old Post 06-03-2020 v 19:27 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Hydro vs. peroxid vodíku - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8837550 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív