Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Postavte si EC metr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 17

einstein: máme to chápat, že nabízíš své služby? tak sem nahoď cenu, termín dodání a nabídky se ti jenom pohrnou

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-12-2003 v 13:34 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matezONE
Nový Člen

Karma uživatele matezONE - 57% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 18

Zdravim doufam ze sem ve saparavnym threadu.
Muzete mi nekdo objasnit neco ohledne mereni EC prolezl jsem tu vsechno ale nenasel jsem tu nejdulezitejsi mozna mi to melo podle necoho dotyct ale to se bohuzel nestalo.
Takze o mereni EC uz toho vim dost jen mi chybi do skladacky
JAKA BY MELA BYT HODNOTA TOHO EC? respektive v jakem rozmezi by se mela pohybovat ve fazi rustu a kvetu atd.? a v jakejch jednotkach? pac se tu uvadi jak ppm tak mS nebo uS. Muzete mi pls. nekdo help

Old Post 11-12-2003 v 12:20 PM
matezONE je offline   Profil uživatele matezONE   Find more posts by matezONE   Foto galerie člena matezONE   Click here to Send matezONE a Private Message   Add matezONE to your buddy list     Navštiv homepage uživatele matezONE! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 19

matezone: dej si hledat "hodnoty ec" anebo zkus tohle http://grower.cz/forum/search.php?a...rder=descending

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-12-2003 v 12:34 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matezONE
Nový Člen

Karma uživatele matezONE - 57% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 20

2PiosOne: dik amigo to pomohlo hehe sem tupan

Old Post 13-12-2003 v 14:11 PM
matezONE je offline   Profil uživatele matezONE   Find more posts by matezONE   Foto galerie člena matezONE   Click here to Send matezONE a Private Message   Add matezONE to your buddy list     Navštiv homepage uživatele matezONE! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 21

matezone: v pohodě, příště snad jenom trochu více soběstačnosti

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-12-2003 v 06:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 22

je to pres ten net urcite v poho? aby me nedosla nejaka bambula

Old Post 17-12-2003 v 19:10 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebist
Stálý Člen

Karma uživatele ebist - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 23

no je to fukt super
ale ssam to nedokazu sestrojit

Old Post 24-12-2003 v 10:30 AM
ebist je offline   Profil uživatele ebist   Find more posts by ebist   Foto galerie člena ebist   Click here to Send ebist a Private Message   Add ebist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 24

Zajímavé řešení s tím můstkovým zapojením a oddělovacím trafem. Něco podobného jsem dle Viridise před časem taky postavil, ale nedalo se to však prakticky používat pro velmi špatnou rozlišitelnost. Jak budu mít trochu čas a náladu, tak se pokusím Viridisův měřák předělat a bude-li výsledek uspokojující, tak dám vědět. Každopádně karma je Tvá

Old Post 25-12-2003 v 16:07 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 25

ako to dopadlo?uz to niekto zbastlil?



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 21-07-2006 v 20:49 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 26

cazin00 na predhozi strance to psal Einstein ze to dokaze ...tak se ho zeptej....

PiosOne ...az budes mit neco ohledne teho PH metru tak dej wedet.....skusim to sesmolit....staci me popsany schemata a seznam soucastek... a kdyby se ti podarilo splasit este neco ktemu ec m jakoze naky obrazky tak bych to tez skusil....z toho co tam je moc nepoznam...

ale napad wery good......


SQ

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 27-10-2006 v 15:30 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Obecné Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od matezONE
Zdravim doufam ze sem ve saparavnym threadu.
Muzete mi nekdo objasnit neco ohledne mereni EC prolezl jsem tu vsechno ale nenasel jsem tu nejdulezitejsi mozna mi to melo podle necoho dotyct ale to se bohuzel nestalo.
Takze o mereni EC uz toho vim dost jen mi chybi do skladacky
JAKA BY MELA BYT HODNOTA TOHO EC? respektive v jakem rozmezi by se mela pohybovat ve fazi rustu a kvetu atd.? a v jakejch jednotkach? pac se tu uvadi jak ppm tak mS nebo uS. Muzete mi pls. nekdo help


U hydroponického pěstování se EC pohybuje v rozmezí
0,40 na miminka a mladé čerstvé kytky a postupně se zvyšuje přes 1.20(kytky 14 dní staré)na 1.60-1.80 až do 2.10(kytky třetí týden v květu)Pak se zase postupně ubírá asi na 1.20(kytky 14 dní před sklizní)
Firma Advanced hydroponic na svých stránkách vede podrobnější přehled,jaké přesně udržují EC. www.advancedhydro.com

Old Post 04-11-2006 v 18:45 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0214860 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív