Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Žádné trichomy v květenství
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Obecné Žádné trichomy v květenství Příspěvek č. 1

Ahojte groweři,

mám momentálně menší problém, kdy mi kytky, které už kvetou přes měsíc, vůbec neukazují žádné trichomy. Něco málo jsem četl o špatných genetikách, tak se chci zeptat na vaše zkušenosti. Moje první kolo jedu všechno ze seedstockers.

Díky za radu..

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 10-02-2020 v 11:27 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 2


Zdarec, mám ten samý problém. Koukám že tady nikdo neodpovídá.. tak to téma zkusím oživit, snad někdo bude vědět.
Neřekl bych, že to bude genetikou, ale nemám ponětí čím jiným by to mohlo být. Jedu pod COB a vždy to bylo OK. Teď po 7 týdnech je množství pryskyřice dost ubohé. Odrůda NL.
Nevíte někdo? Stalo se to tady někomu?

Old Post 30-08-2020 v 10:02 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3

Rádi bychom poradili, ale nejsme věštci.
Ke to firt stejne, co roste, kde roste, cim hnojis, teplota, atd. Pak ti budeme moci poradit.

Old Post 30-08-2020 v 14:07 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

Pěstuju 17 let. Takže nevím proč tu mám vypisovat nesmysly, když vím, že tím to není. Jedu furt to samé. Kokos, B-cuzz, teplota v poho, vlhkost v poho, EC max 2,1, PH 5,8-6,0. Já se ptám jestli se to tu někomu taky stalo, pak to můžem rozebírat a případně se něčeho dobrat

Old Post 30-08-2020 v 16:24 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3596180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív