Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » PlatinumLed P300
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Nápad PlatinumLed P300 Příspěvek č. 1


Zdravim vas chlapy. Uz nejaky rok pestuju out sklenik. Ale abych se posunul o level vejs. Zaridil jsem si skříň 120x120.... samozrejme ctu o led/sodik ale nedalo mi to a za dobrou cenu poridil tohle (nebo aspon myslim) - https://platinumgrowlights.com/product/p300/ ja to mel za nejakych 4500,- chtel bych slyset vas nazor co si o tom svetle myslite. Kolik je realne pod tim vypestovat a zda li myslite ze je tl kvalitni svetlo? Dekuji za odpovedi. Prikladam fotky jak to sviti. Mam pod tim os mistnich 18x chronic a 3x nebula zbytek noname. Jak bude cas zalozim thread kde budu rozepisovat od zacatku pest ...ted ale zpet k svetlu

Old Post 17-03-2020 v 19:39 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 2

Za tu cenu si tady na bazaru mohl pořídit 600w hps s digitálním predradnikem a pořádaným stinidlem. Pod tím by to byla jiná paráda. Já to světlo nechci hejtit, když jsem ho nikdy neměl, ale tvrzení že 180w tyhlety diskoteky nahradí 400hps se mi nezdá důvěryhodné.

Každopádně to pod tím pořád poroste, jenom to nebude žádná sláva. Pod tou hpskou s dobrou genetikou 600+, tady si troufnu tvrdit že tak 250 by mohlo bejt. Možná lehce víc, ale spíš míň.

Každopádně to zdokumentuj, třeba mě přesvědčíš, že se mýlím.
Ať ti to roste!

Old Post 17-03-2020 v 23:31 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3

Jasne rozumim. Popravde myslel jsem ze to bude svitit vic... myslis ze je vhodne to zkombinovat ze bych k tomu co mam pridal jeste 400w sodik na kvet ?

Old Post 18-03-2020 v 05:31 AM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

Na ten prostor by to chtelo aspon 3 tyto panely. Pocitej s tim, ze pod timto udelas okolo 200g. Tech temat okolo led a obvzvlaste tady techto diskosvetel je tady hromada. Za 4500 mas mozna i funglovku HPS s digi predradnikem a wingem a udelalo by to vic parady.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-03-2020 v 11:14 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Uz pracuji na pridani 250w sodik. Takze to udelam tak. Ze timhle jenom na rust. A 250sodik pridam na kvet a je to. Pak to vyfotim jeste otazka. Mam na led dve tlacitka. Grow a bloom. Chci se zeptat. Kdyz ted zapnu full spectrum tedy i bloom na rust. Pomuze mi to. Nebo to nema vyznam ?

Old Post 18-03-2020 v 11:46 AM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 6

Kup k tomu aspoň tu 400. Nebo si priznej že si koupil blbost, hod to někam pod postel a dej si tam 600w. Nebudeš litovat

Old Post 18-03-2020 v 14:55 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7

Jak rikas uz ted lituji. Ale ted momentalne nemam cim jinym svitit... nasel jsem doma 450w philips hpi-t plus s predradnikem... to by se dalo pouzit na rust ne ?

Old Post 18-03-2020 v 15:15 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 8

Jasný, tím můžeš svítit od začátku do konce a bude to mnohem lepší

Old Post 18-03-2020 v 15:25 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Dekuji za rady. Moc jste mi pomohli. at se dari!

Old Post 18-03-2020 v 15:34 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 10

Jinak samozrejme na tom led panelu zapni vse, ty jejich grow a bloom prepinace jsou tak mozna na pestovani bazalky

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-03-2020 v 15:37 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11

Tak jo diky moc. Zapnul jsem to vse. Zitra k tomu dodam tu 450 a snad to bude dobry ale jeste jedna technicka. Kdyz ted vomrdnu to cerveny spektrum nebude se to zbytecne tahat do vysky ?

Old Post 18-03-2020 v 16:05 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12

Mel jsem kdysi neco podobnyho a pod tou ledkou se to moc netaha, spis naopak.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-03-2020 v 16:33 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13

Jasny diky moc za rady. Pak zalozim thread a ukazu pest diky moc

Old Post 18-03-2020 v 17:44 PM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 14

Je to jedno z nejkvalitnějších usa světel.. p300 je tak do prostoru cca60x60..max. aby to mělo pěkný palicky.. už sem to světlo viděl v akci a musím říct ze super..fakt.. za mě bys aspoň jedno kolo tohle moh dokončit pod tímto p300 nic víc.. určitě bys lidem pomohl rozšířit vědomosti.. nemyslím si ze je to špatné světlo a zajímal by mě výsledek 120x120 jen s jedním p300.. většina tu jede skoro stejný světla je dobře ze někdo skousi něco nového... PROC DĚLÁME CHYBY ? VE PROSPĚCH ZLEPŠENÍ A ROZVOJE :-)) AT ti to roste chlape..

Old Post 31-03-2020 v 09:27 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djspyro
Nový Člen

Karma uživatele djspyro - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Ahoj dekuji ja to zatim mam samostatne a kdyby jsi chtel videt vic tak se pak podelim

Old Post 31-03-2020 v 11:33 AM
djspyro je offline   Profil uživatele djspyro   Find more posts by djspyro   Foto galerie člena djspyro   Click here to Send djspyro a Private Message   Add djspyro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0993990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív