Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 315W CMH, OG Kush, Northern Lights, Super Skunk - nejsou moc malé?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Obecné 315W CMH, OG Kush, Northern Lights, Super Skunk - nejsou moc malé? Příspěvek č. 1





Ahojte všichni, mám vysazeno 9 rostlinek, semena až na jednu od Seed Stokers, a všechny mají dnes přesně dva týdny.

Půdu mají všechny stejnou, použil jsem Canna Pro a mírně jsem ji vylepšil perlitem a trochou vysévacího substrátu. Taky jsem tam přidal cca 10 procent coco coir.

Všechny rostlinky se mi zdají malé. Přiložené fotky nejsou zrovna nejlepší kvality, ale snad to půjde poznat.

Super Skunk - obě rostlinky mají velmi zvláštní listy. Možná je to u této odrůdy normální, ale já to vidím poprvé.

Jo, a navršil jsem v květináčích hlínu, takže "skutečná" výška ta co je na fotkách, plus asi 2 cm.

Dík za každý věcný názor...

Old Post 01-12-2019 v 15:31 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

Úplně jsem zapomněl napsat další důležitou věc, a to že jsou to všechno autoflowery..

Old Post 01-12-2019 v 16:29 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 3



u me po dvou týdnech ze seminek takto - substrát plagron light mix, led, hnojivo jen postrikem ROOT IT first feed, polovicni davkovani, nez co je uvedeno vyrobcem.

u tebe jsou sice polovicni, ale dal bych tomu pár dní a jakmile dobre prokoreni, tak prijde bod zlomu a vyrazi. dulezity, ze se ti netahnou do vysky za svetlem.

doporucuju ten postrik a dat svetlo co nejblize ke kytkam a trpelivost

Old Post 01-12-2019 v 16:42 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4

Ano, máš je větší. U mě byly malé už i v rašelinových peletech, než jsem je přesadil. Byl to jeden způsob, tak jsem ho vyzkoušel. Příště už bych asi dal to semínko přímo do hlíny.

Rozjížděl jsem první kolo a neměl ve spoustě věcí jasno. Teď doufám, že to není přehnojené a vrátím se k doporučenému způsobu zalévání, tj. nechat vyschnout hlínu, zalít, nechat vyschnout atd.

Old Post 01-12-2019 v 17:08 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

jo, kdyz je prelite, tak se korinky pomalu rozviji - potrebujou lehci vzdusnou pudu, hnojit ma cenu az se koreny rozrostou, ale vetsina substratu je dostatecne prehnojenych na celou fazi rustu 3-4 tydny (pouzivam plagron royal mix, ale Canna na tom bude stejne).. -ja klasicky nechavam seminko ve vode 24hod, pak 2 dny v mokrym ubrousku a s 1-2cm ocaskem do mokry hliny a hlinu jen rosim nez vykouknou prvni listy, pak lehounce zalevam a rosim dal, at rostou.)

Old Post 01-12-2019 v 17:35 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

Myslím, že příště taky zkusím tu ubrouskovou metodu.

Old Post 01-12-2019 v 22:42 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

Jste jak matky na piskovisti S tim svetlem opatrne u takovych mrnat, nez si trochu zvyknou..ono co nejbliz, docela navadi Tak at se dari

Old Post 02-12-2019 v 00:07 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

Dá se to přepínat na nižší watáž, tak to dám trochu na míň, ale i tak jsem to světlo zvednul o 10 čísel. Problém je, že u o tomto modelu není téměř žádná další informace na netu. Má to i jakýsi ethernetový vstup na řízení programu "auto", takže by to teoreticky mohlo být regulovatelné i přes počítač. Zní to zajímavě, ale nevím jak to mají vyřešeno páni vynálezci, když se předřadník u CMH lamp nemá přepínat častěji než jednou za 10 minut...

Naposledy upravil kloky 02-12-2019 v 05:14 AM

Old Post 02-12-2019 v 05:02 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 9

Jo, to mas od sunpro ten komplet? Trochu jsem po tom pokukoval, ale moc nezjistoval.. To auto bude nejspis pro velkopestirny, ze prepnou celou halu..mozna to i neco hlasi, treba vypadek. Nevim

Jen jsem chtel upozornit abys to hned nehodil co nejniz ke kytkam, mohlo by jim to uskodit..vis nekteri novacci slysej radu a hned to udelaj a prezenou. Jinak ve vsem souhlasim s chicolem.. No pri ty vatazi 315w bych zacal na 80 cm az to budes mit jak chicolo, tak na 60 cm. Pozdeji az budou mit vic pater tak i 40 cm..
Ted uz by se to ale melo zastavit, zacit trosku mohutnet a poustet dalsi listky, kdyby se to porad tahlo do vysky, tak ji dej niz.

Old Post 02-12-2019 v 05:58 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 10

Měl jsem to i výše, asi tak 100 cm, ale rostlinky se vytahovaly k světlu a modlily se lístkama.

To SunPro se mi zdálo nejlepší koupě, viděl jsem jak někteří vypěstovali opravdu masivní palice, no a když mi přišel email od Amazonu, že můj Mars Hydro nedojde, tak jsem koupil tady toto. Listopad byl měsíc světel s velkýma slevama, tak jsem to hned vzal i s oběma typy lamp.

Svítí to tak intenzívně, že musím používat sluneční brýle.

Old Post 02-12-2019 v 06:53 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 11

Jsi udelal myslim lip.. Nevim jak na tom je ten mars ted, ale mam za to ze stim nebyli spokojeny lidi.. Hele metr uz je asi moc.. Myslim ze uz i na tech 60 cm by jsi mohl jit. At se zadari

Old Post 02-12-2019 v 10:24 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Osobně si myslím, že LEDky se můžou spektrálně "trefit" do určité odrůdy, zatímco CMH jsou více univerzální. Ale to je jenom taková moje teorie..

Old Post 02-12-2019 v 11:47 AM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Tak o téhle teorii slyším teda poprvé .. spektrálně se trefit do určité odrůdy. To posune selekce ještě o level výš :-D néé teď vážně.. fakt si myslíš, že některá odrůda chce jiné spektrum než ta druhá? Prosím vyselektované klony pod pouliční lampu :-D

Thomas V.

Old Post 02-12-2019 v 13:46 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 14

Pouliční lampu používají pouze uličníci. No tak. Jako řeknu to narovinu, prostě mě to jenom tak napadlo. Nicméně jedna věc je jistá, a to že by se to dalo určitě ověřit. A až se zjistí, že jsem měl pravdu, všichni mi budou líbat ruce.. Ha ha

Old Post 02-12-2019 v 13:53 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od kloky
Dá se to přepínat na nižší watáž, tak to dám trochu na míň, ale i tak jsem to světlo zvednul o 10 čísel. Problém je, že u o tomto modelu není téměř žádná další informace na netu. Má to i jakýsi ethernetový vstup na řízení programu "auto", takže by to teoreticky mohlo být regulovatelné i přes počítač. Zní to zajímavě, ale nevím jak to mají vyřešeno páni vynálezci, když se předřadník u CMH lamp nemá přepínat častěji než jednou za 10 minut...


Auto tam je když máš od Sunpro i dimming controler ... Pak ti to jede podle toho

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 02-12-2019 v 15:37 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od BRooT


Auto tam je když máš od Sunpro i dimming controler ... Pak ti to jede podle toho


To by mě celkem zajímalo, nemáš nějaký odkaz?

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 02-12-2019 v 18:54 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0034700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív