Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulím každý den > má to vliv na zdraví?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Zahulíte si každý den?
Ano, hulím denně
Ne, dám si párkrát za týden
hulím párkrát za měsíc
hulím párkrát za rok
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 65

Hulit každej den asi není moc dobrý,protože si na to zvyknete,a pak to hulíte jako cíga,a pak vám to taky nedává takový stavy jako když hulíte třeba 1x za 2 nebo 3 dny,takže nepřehánět,všechno má svý meze

Old Post 30-07-2006 v 13:28 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Vladbur: takže Tvůj důvod, proč tohle říkáš, není znalost relevantních údajů, ale Tvoje "domnívám se" - mno tak jistě se mnou budeš souhlasit, že dát si každej den nějakej tvrdej alkohol je asi pro ženskou nad 50 let docela blbý..... mno ale kupodivu existují studie, že troška alkoholu starším ženskejm naopak zlepšuje paměť a myšlení... AŽ BUDEŠ NĚCO O TÉMATU VĚDĚT, TAK MLUV, DO TÝ DOBY MLČ!!! ANEBO UVÁDĚJ I DŮVOD, PROČ SI TO MYSLÍŠ, místo žvástání, jak by to ASI, MOŽNÁ, TEORETICKY mělo vypadat

Old Post 30-07-2006 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 67

cheche....tak já taky hulil každej den spoustu let....ale poslední měsíc se mi zdá, že jsem z toho udělal záležitost všedního dne a tak UŽ 3 den nehulim, baštim piracetam a nestýkám se s lidmi co hulej (zrovna mám noční, tak to lze ) ale asi příští týden (co příští týden, tento víkend) to zas asi změnim (nebo tedy se to změní SAMO)....

btw. koukám, že tenhle trýd je už docela starej (3 roky)... změnilo se něco u těch co třeba v 2003 hulili denně?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-08-2006 v 19:13 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 68

Hulil jsem denne a kvalita meho zivota sla silne dolu. Dneska mam po sklizni a nehulim vubec. Chybi mi trochu ta energie z prvniho prda- ta me vzdycky naslapla na par hodin nesmirny aktivity. Jenze druhy, treti brko me pak stoplo do nesmirny pasivity.
Huleni mam zakopany az zas prijde nalada a momentalne funguju na cajich. Zeleny, jasminy, maté atd. A muzu rict, ze kvalita meho zivota sla vzhuru, ikdyz si pripadam jako debil kdyz u kamosu odmitam brko se slovy: Jo kluci, ja uz jsem na to moc starej...

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 16-10-2006 v 07:37 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 69

Mas pravdu gamblere, kdyz je zivot jen o huleni tak uz neni o nicem.... Behem skolniho roku hulim jen v patek a sobotu, pres prazdniny prakticky porad a ted kdyz je sklizen tak vlastne taky... Jenze vzdycky tak v pulce rijna me to uz prestava bavit, mit denne green card, a davam si do Silvestra pauzu. Kdyz hulim denne tak ty stavy uz nejsou co byvaly, po te dlouhe pauze ma clovek podobny pocity jako kdyz s bylinkou zacinal.... Taky je dobry si jednou za cas dokazat, ze zit jde i bez travy, a psychologicky reci o zavislosti jsou jen sracky. Kdybych zjistil ze se bez huleni neobejdu, prestal bych si vazit sam sebe.

Naposledy upravil clandestino 19-10-2006 v 18:38 PM

Old Post 19-10-2006 v 18:18 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 70

hehe tos to dobre ze zijem v takej "dedine"kde nieje hulenie kazdy den(iba 6 dni v tyzdni)tagze ani keby som chcel tak by som nemohol hulit kazdy den

Old Post 21-10-2006 v 17:08 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

Ahoj hošani.
Podle data posledního příspěvku soudím,že toto zajímavé téma kdesi zapadlo,tak jsem ho vydloubl na světlo.
Měl jsem donedávna větší problém.Sfukaný a spálený cca obden a vždy večer.V práci, kde je třeba se starat o různý věci,zodpovědnost za lidi atd.......tam nehulím,před jízdou autem někdy a mírně,při řízení nikdy..
A ted k tomu problemku.
Vecer jsem se sfukal,jedno jakym zpusobem,měním to,pak jsem se nacpal k prasknutí a ztuhl.. Na druhý den přes den nic do kuferka a večer repetéé.
Takto jsem to nějaký čas vydržel provozovat.Kua nějak jsem nakynul...


Naposledy upravil 20-07-2007 v 12:39 PM

Old Post 04-07-2007 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Om@r
Stálý Člen

Karma uživatele Om@r - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 72

ted nejak nechápu co tím chtěl "básník"říct?????ale hulim kazdej den ,a potvrzuji ze kvalita zivota jde silne dolu,ikdyz ted hulim kazdej den mega,a silne mi kvalitka stoupla, užívám si to

Veňourek "o7Hp,Bb,Ss,Fs,Bm#C,Em,Ak-48,WW,...
Balkec "o7Hi'noon,e'Rocket

Old Post 09-07-2007 v 23:08 PM
Om@r je offline   Profil uživatele Om@r   Find more posts by Om@r   Foto galerie člena Om@r   Click here to Send Om@r a Private Message   Add Om@r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 73

vsechny vas tu pozoruju, jak rikate ze si davate, nebo date pauzu. Nestaci to proste jen omezit? Misto 5 brk 2, nebo 3 .
Ja taky hulim kazdej den, sklizen jsem prohulil za 8 dni, to je uz asi fakt zly



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 12-07-2007 v 11:10 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

proč? Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Om@r
ted nejak nechápu co tím chtěl "básník"říct?????


Reaguješ na mě?
No nevím co ti na tom,krom překlepu kterej jsem opravil,není jasné.
Prostě jsem své sportovní tělo proměnil v pytel hoven...


JINAK základ je přinutit se k aktivitě i zmaštěný.
Mě když začal olizovat pocit MámToVšechnoVePiči
Rozhodl jsem se s tím na nějakej ten měsíc skončit a pouvažovat,proč ja to zacal kouřit.

Tak Vám všem přeji hodně dlouhej pauzoDetox,protože
to prostě není jen tak jednoduché,když toho máš půl kila na mrazáku a rozhoduje jedna slabá chvilka,což není nic moc......
Já se držím teda zatím 6

Old Post 20-07-2007 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 75

Myslím si, že má a hlavne na pamäť.

Old Post 20-07-2007 v 20:29 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
patres
Nový Člen

Karma uživatele patres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 76

no určite to škodi mojim plucam ale koho to zaujima ale rozmišlal som o tom že si dam nejaku pauzu.

Old Post 12-10-2007 v 11:12 AM
patres je offline   Profil uživatele patres   Find more posts by patres   Foto galerie člena patres   Click here to Send patres a Private Message   Add patres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETRON
Nový Člen

Karma uživatele PETRON - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 77

Ano, huleni _nejen_ kazdy den ma vliv na zdravi, na druhou stranu vliv na zdravi ma skoro vsechno okolo nas, ze? Problem je v tom, ze spoustu techto "vlivu" tak snadno jako Prestanu hulit na x dni neomezite.
Hulim prakticky denne uz nevim kolik let (min. 3, opakuji denne, ne odkdy hulim), vliv na plice je jasnej, mentalni zdravi resp. mentalni stranka je samozrejme taky ovlivnena. Dost casto se mi lip a hlavne jinak - mate jakoby nadhled, lepsi predstavivost ala co kdyz udelam tohle anebo kdybych to udelal takhle - premejsli, obcas prekvapim i sam sebe jakze jsem to zase neco poresil/vymyslel/udelal. Dle chuti a volneho casu si zahulim a jdu neco tvorit - elektronika-bastleni, mobilni robotika nebo treba jen neco namaluju, klidne v pocitaci, na papire to je fuk. Pamet se da trenovat, takze tak cinim, stejne jako nekteri si to nej nej dulezitejsi (co bych mohl zapomenout i bez huleni) proste zapisu a dokud to neni skrtly, tak to PLATI Nekdy si zahulim naprosto ucelove s tim, ze zasednu k netu a hltam informace z oblasti vedy a techniky - tady mi huleni pomaha pochopit nektery veci mnohonasobne rychleji nez obvykle anebo me udrzi dlouho vzhuru a to pak navstrebam tolik informaci ze uz proste nemuzu Jak pisou nekteri (nebo nepisou?) je to hlavne o vasem postoji k "problemu", o vasi vuli. Kdyz je nekdo blbej, tak mu huleni nepomuze bejt chytrej; kdyz vim, ze sem po huleni KO a nic se mi nechce, tak bud to delam kvuli tomu, ze - napr. pres den makam a takhle se chci vypnout a odpocinout anebo jsem proste linej nebo neni nikdo nablizku kdo by mne donutil neco delat. Z tohodle duvodu, kdyz se nekde sejdem a zahulime, vzdy neco vymyslim, aby sme jen nesedeli a max. si povidali. Tuhle vezmu vyrobeny auticko na dalkovy ovladani a staci ho jen vytahnout a ostatni uz sami vymysli prekazkovou drahu a ze budeme soutezit. Nebo proste nejdeme do putyky ani nezustaneme doma a jdeme nekam na vejlet, doporucuji v noci treba.
Uf to sem se zas vyblil, snad to nekomu neco prinese.
BTW to automaticky odhlasovani me neskutecne sere, nez dopisu delsi prispevek sem odhlasenej a system pak uz nezvladne vratit se zpet, grrrr, este ze sem se davno naucil CTRL+C a CTRL+V nez odeslu prispevek kamkoliv.

PETRON

Old Post 29-02-2008 v 15:25 PM
PETRON je offline   Profil uživatele PETRON   Find more posts by PETRON   Foto galerie člena PETRON   Click here to Send PETRON a Private Message   Add PETRON to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PETRON! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 78

Petron: ad automaticky odhlasovani - mas blbe nastaveny cookies, nebo nastaveni v muj grower - povol cookies a dej yes u automaticaly login when return the site

me to tak funguje

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 01-03-2008 v 16:24 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 79

cafte.ja uz nehulim dva mesiace.ale tak trosku nedobrovolne.piska mi v usiach.a povedal som si ,ze kym to neprestane tak nebudem hulit.a zatial to neprestalo,tak nehulim.no ale chcem sa spytat,ze ked niekto kazdy den huli aj 3 krat,ze ako to riesite s vasou priatelkou,priatelom ? ja som zasadne nehulil ked som bol s nou,lebo by som trepal blbosti a asi by ten vztah dlho nevydrzal keby som bol vzdy nafajceny ked som s nou.no ale inac hulim tak 2krat za tyzden.ako kedy.

Old Post 02-03-2008 v 14:18 PM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 80

hellraiser: ked hulis 3x denne je dobry si najit pritelkyni co to dela stejne

to je pak pohodicka

IMHO nechtel bych nehulici partnerku, to vetsinou nedela dobrotu

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 02-03-2008 v 14:56 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8922790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív