Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulím každý den > má to vliv na zdraví?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Zahulíte si každý den?
Ano, hulím denně
Ne, dám si párkrát za týden
hulím párkrát za měsíc
hulím párkrát za rok
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Marthas
Nový Člen

Karma uživatele Marthas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 49

To já hulim 4 roky, a ty poslední 2 furt. Když teďkon sem mezi lidma, tak sem z nich takovej vytrémovanej nebo co. Fakt je to zvláštní a připadám si mezi nima jako dement, ale když je pozoruju tak sou ty lidi fakt blázni

Old Post 17-12-2004 v 19:30 PM
Marthas je offline   Profil uživatele Marthas   Find more posts by Marthas   Foto galerie člena Marthas   Click here to Send Marthas a Private Message   Add Marthas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 50

Bosorka: Vsichni co umreli na rakovinu plic meli nejdriv RTG plic ciste. To ze jsem dnes zdravy prece neni zarukou toho, ze zitra budu zdravy taky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 18-12-2004 v 13:53 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 51

Asi si to moc berete...Když tu nekdo pise,ze ted ma "husty " obdobi,a ze huli 4x!!do tejdne,a nemuze dejchat, a cejti, jak ho to vymatlava,mno,huh, nevim...Já hulim fakt !každej! den už 5 roků,protože u nás to jinak nejde-až u nás na vesnici udělaj zátah,tak tu zbyde jenom pár fotbalistů.......a já a mé nejblišší okolí z toho už pěkně blázníme....a bohužel nejen z thc....a ještě sem poměrně silnej kuřák(30 za den 100%),a můžu směle říct,že sem poměrně ready....podle mě...Teda řiká se o mě a mym starym(samozřejmě mezi nehulícíma spoluobčanama)že sme blázni,neřikam že ne ,ale smažka už nie......jo jo, ty pomluvy..

Old Post 03-07-2005 v 14:36 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 52

U nas to jinak nejde? Tak to imho pomerne ready nejsi.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-07-2005 v 07:11 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 53

Huh, sem to myslela tak jakože někam přídeš, a čao, jak se máš a koukej, to musíš ochutnat, to sem dostal od......Víš jak ne?A když odmítneš, tak ti řeknou že to se nedělá...Mno a nedělá

Old Post 04-07-2005 v 14:39 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 54

No kdyz se povazujes za otroka toho co se dela, tak si to uzij. Ja umim rict ne. Podle me je to zakladni dovednost kterou je treba mit driv nez vubec s drogami zacnes.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 04-07-2005 v 14:49 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 55

naprostej souhlas se Sinuhetem.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-07-2005 v 15:10 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ludwigh
Stálý Člen

Karma uživatele Ludwigh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 56

hulim kazdy den. dalej nemam co povedat. akurat ze za tie roky ma to ani tak moc nevypatlalo jak som si myslel ze ma vypatla.

Old Post 01-10-2005 v 09:38 AM
Ludwigh je offline   Profil uživatele Ludwigh   Find more posts by Ludwigh   Foto galerie člena Ludwigh   Click here to Send Ludwigh a Private Message   Add Ludwigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 57

To muj kamos uz roky huli lampy asi 3x denne a v posledni dobe mu to delalo naky psychicky problemy, tak sel za psycholozkou a mj. padla otazka jestli nema problemy s drogama a on ji na to rekl ze jako huli. A ona se prekvapene zeptala jak casto, jestli treba tydne a on ji na to rekl, ze huli 3x denne, lampy a uz nekolik let a ona na to, ze to tady nema co delt, ze ma jit na leceni a ne k psycholozce a tak se kamos sel lecit ze zavislosti na marihuane.. Ale on uz hulil opravdu HODNE

p s y c h o 8 4

Old Post 08-10-2005 v 23:39 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 58

PsYcHo84:jestliže tvůj kámoš šel na léčení, protože hulí 3x deně už delší dobu, tak si myslim, že by na léčení mohli pozavírat tak polovinu lidí z growera. protože takle tady hulí hafo lidu. dle mýho sou 3 brka deně ok, ale dost často to bejvá i víc...

Old Post 09-10-2005 v 07:56 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 59

moswa: mne je to jasny, ale tenhle typek o kterym mluvim ma 28 let, cely zivot na podpore, bydli u rodicu a vubec se o sebe nedokaze postarat. On mi pripada jako 10ilete decko, takova ztracena existence, absolutne mimo tento svet. A do toho FEST huli. Myslim, ze ani neumi delat nic jineho. A kdyz ted musel ze zdravotnich duvodu prestat, jeho zivot jaxi ztratil smysl. Proto sel k psycholozce, ktera ho poslala tam kde ted je.

Ja myslim, ze drtiva vetsina lidi na groweru sice huli, ale zaroven porad zije svoje zivoty, nezijou jen proto, aby se 3x denne zdunili z lampy... To pak ten zivot jen tak mlhave proteka mezi prsty.. Taky jsem si to zkusil a nechci takhle zit.

p s y c h o 8 4

Old Post 09-10-2005 v 10:50 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 60

no tak kdyby sme zašli do extrémů, tak já znam jednoho týpka, kterej už žije mimo náš svět. jako příklad můžu uvést, že podle něj je tereza pergnerová jeho sestra atd...hulit často je dobrý, ale jakmile se hulení stane smyslem našeho života resp. jedinou zábavou tak by sme se nad sebou asi měli zamyslet.

PEACE

Old Post 09-10-2005 v 20:36 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 61

no já na sobě pozoruju změny ... dyž pálim každej den .. ta paměť to mě fakt sere; holt s sebou neustále nosim malej bonzbločeg, kam si pečlivě zapisuju, co kdy jak a kde musim. jelikož nekouřim, mívam někdy kocoviny z tabáku. když chci 'žít zdravě', peču, peču, peču )))

kdaž si dam čas od času na 14 dní pauzu, tak se mi hrozně rozšíří slovní zásoba, to se mi zdá úsměvný; i když logický.

Old Post 09-10-2005 v 21:57 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 62

Já kouřim taky každej den,vliv ani ne tak na zdraví, jako na psychiku,ale znam závislost na něčem horšim, ganja na léčení neni....???

Old Post 10-10-2005 v 19:10 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 63

2 Sinuhet


Né že neumim říct ne, ale já nechci říct ne, protože těch pár prásků vždy jen poladí...Záleží na psychice jedince, nebo tak nějak ne?

Old Post 10-10-2005 v 19:17 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 64

No, tak já taky hulím každej den. Ale zásadně až po práci. Jinak to prostě nejde. To mi vydrží tak do zimy a pak budu omezovat, protože mě dojde, že jakmile někoho potkám, tak hned po pozdravu řeknu: dáme prdíka? No - a to je zlý.....pak už se většinou moc nepokecá, protože jsou pro nás 3 vesmíry málo.
Za tu dobu co hulím, tak zjištuju, že chvilkama píšu jak debil (vypadávají písmenka, slova ,o mezerách nemluvím), začnu myšlenku a nedokončím, protože zapomenu, kam jsem směřovala - prostě ujedu někam jinam...nebo hledám v bundě mobila a prostě u 3 kapsy newím, co jsem chtěla...
játro mě pobolívá většinou o víkendu, jelikož se paří+hulí.... co dodat. Čekala jsem to horší. Takže to vcelku jde, ne?

Old Post 10-10-2005 v 20:16 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7421760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív