Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulím každý den > má to vliv na zdraví?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Zahulíte si každý den?
Ano, hulím denně
Ne, dám si párkrát za týden
hulím párkrát za měsíc
hulím párkrát za rok
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Spíš ti dává iluzi, že ti něco dává.
Z toho co js popsala, ti neskutečně bere.
Teda spíš si ztrácíš tím svým přístupem ke ganje.
Ale to uvidíš, až po se po tobě budou
chtít nějaké výsledky a nějaká skutečná zodpovědnost.
Pak to to zcela nadměrný vyhulování bude k hovnu.

Old Post 19-12-2003 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 34

Barush, jasne kazdymu trava dava strasne moc..super pocity, myslenky ale srat na skolu,hele ja hulim kazdej den, skola je desne vopruz, utika to pomalu, ucitele stersujou a ty na ne koukas jak na mimozemstany s otazkama v hlave:,,Co asi chtej?" no jo, jenže, ganja nema budoucnost..vems i az budes starsi,c o budes delat?Uplne vymastena s prominutim ,,krava", rano vstanes zahulis, obliknes se, vydas se do prace(jestli nejakou dostanes) ale zjistis ze des pozde, poprve to projde potom ne a ses pryc, myslis, ze se te nekdo bude zastavat?Akorat tobe pojedou kecy, ze ses fetka atd..ze seres na svechno..kluk, jasny beru, znam hdone takovejch kamosu, maj pohodu, valej se doma, ale z jeho strasne moc kamaradu jich strasne mco ztratil, rika se ze pravyho kamarada neztratis, jenze on ztratil i toho nejlpesiho, ne ze by ho on ne potdrzel, ale proste na nej sral, porad zhulenej, nebral ohledy na ostatni, ja mam svoji travu na ostatní seru..a to je spatny..spatnej pristup, hele na skolu neser, hul si, jak chces, do zivota ti kecat nemuzu, ale tohle je absolutni kravina!huleni a skola nejde dohromady, vimto zesebe, jenze y¨to nejde, hele zacnes mit ruserz a vsechno pudje do haje a ty se pak budes divit proc??Joint mi tho hodne dava ale skola nic..Ja myslim, ze skole te uci abys mohla pozdeji delat povolani, vydelavat si penize, treba na to huleni,t o uz je jedno na co,a le proste zamestani, a to uz ti neco dava, jenze k tomu potrebujes skolu, proste mi to od tebe prijde jako absolutni picovina hozena do vzduchu a prijde mi ze ses hrozne jednoducha, bez urazky..tohle je i na me moc, na me co taky dost huli a nechodi do skoly..NEBLNI, a vzpamatuj se..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 12:28 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 35

nehulím každý den

Old Post 19-12-2003 v 20:07 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 36

Koles:proč?nejsou možnosti nebo mas narocne zamestanni ci skolu, ze si to nemuzes dovolit?

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 20:25 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 37

ZMonča:Jóó jóó,na to něco je.Akorát že si myslim že sem se na tu školu nevysrala kvůli ganji a drugs,ale spíš že mi ganja pomohla uvědomit si že ta škola je mi prakticky k hovnu.(Není v ní nic o co já mám zájem-samé suché realistické fakta)Ale pravda je taky to že ganja už jakkdyby patří k mojí osobnosti,no a má budoucnost jaká bude ...nechávám se překvapit ))) Já totiž to vidění do budoucna žádné nemám( např.zítřek je daleko nad tím nebudu teď vůbec přemýšlet) ale na druhou stranu si maximálně žiju přítomnost )))) No a jestli se dojžiju třeba ňáký tý šedesátky tak myslim že se s Darush(nejlepší kámoška) slezem,nakoupíme ňákou ganju z důchodu,sednem do parku,dáme jointa,nakrmíme ptáčky a potom shlídnem nějakej megakomerční love-seriál )))))))

Old Post 21-12-2003 v 10:51 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 38

Barush, ja taky ziju ze dne na den,a le nejaky predstavy o budoucnosti musis mit..a jestli seres na skolu, tak nepocitej s tim, ze budes nejakej duchod vubecdostavat..a ze se dozijes..budes tak totalne vygumovana, bez urovne..huleni patri k tvy osobnosti:??Biöze, vetsi picovinu jsem neslysela..to jako ze te nikdo nenza jinak nez zhulenou, vymastenou?hm..dobry, pekný...to si na to asi pysna ne??

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 21-12-2003 v 14:26 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AgeOf
Stálý Člen

Karma uživatele AgeOf - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 39

Mno ja hulim ked je skola kazdy den v kuse.Rano na obet vecer cez vodne.Ked prestanem na 2dni v poho ale ked nehulim tyzden a zahulim potom vobec mi to nepise

Old Post 22-12-2003 v 10:53 AM
AgeOf je offline   Profil uživatele AgeOf   Find more posts by AgeOf   Foto galerie člena AgeOf   Click here to Send AgeOf a Private Message   Add AgeOf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AgeOf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 40

MrVoslik, hele, ja tu ale preci nikomu svuj nazor nevnucuju, je to diskuze, akzej se tu ma nijak vyjadrit,a le to co Rika Barush je absolutni kravina, blbost,a le jestliz etakhle chce zit..priznams e, taky bych se chtela obcas na svehcno vysrat, najit si byt, jako nastehovat se treba k mym strasim kamoshum, hulit si, spat do tri do odpoledne, zbutit se,d at si brko, vecer zkouknout film nekam vyrazit,a le samozdrejme porad s brkem v ruce..prijiát domu k ranu az ase spta dlouho..proste jo, to by byl zivot, jenze pozdeji bcyh toho litovala, nemit vzdelani, nic..Hele mam takovy kamoshe, ted s zijou, nic nemusej delat ale zat o aby sehnali prachy, aby meli vubec kde bydelt musej delat veco ktery nejsou zrovna se zakonem..ale zijou si..tak bych chtela taky zit aspon pul roku..a videla bcyh jak by me to bralo..to je jasny

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 22-12-2003 v 19:04 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 41

MrVoslík...Tak to sorry, jenže bohužel to neni nijak dodržvaný..jao že vod 18ti mužeš hulit a jeste o tom mluvit?Kdy si zacal ty?Hele, ejstli se do me chces nazvazet tak ve vzkazech..Jinak..Nevim jak sji na tom ty, jestli ses neco jako barushka, tak no comment, nema to smysl,a le kazdej normalne myslici clovekk ji na to rekne ze jet o hovadina co dela..a to mi je 16, a jak uvazuju---

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 22-12-2003 v 21:40 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 42

Zdarec...

No koukam, ze nektery tu mate tezkej stereotyp, ale kdyz vas bavi, tak nejni co resit. Ja hulim tak v prumeru 3-4x tejdne. Nejlepsi ale je, ze nehulim nejak planovane, ale proste kdyz se namane. Je to asi tim, ze zatim nejsem disponentem vlastniho huleni. Ale cca za 14 dni mam svou prvni indoor sklizen a jelikoz to vypada na vic nez 100g, tak se teprv asi ukaze . No planovane sem myslel jako ze nejedu dom a uz se tesim na brko. Proste se vecer nekde objevim a nekdo bali, tak si zahulim. Nebo se domluvime s kamikem, ze zajdem do kina a dame predtim spicka. To me pak bavil dokonce i Terminator III . Sou ale veci, pred kteryma nehulim. Treba kdyz mam zapas v hokejbalu (kterej zavodne hraju), tak nehulim, protoze pak myslenkove nestiham deni na hristi a celkove se blbe beha. Pak jeste jezdim zavodne na raftu a tam je to uplne neco jinyho. Tam hulime pred kazdym zavodem. Nejni to totiz az tak o fyzicky namaze, ale spis o technice a splynuti s rekou a na to je huleni good. Jinak sem kouril i normalni retka, ale asi pred trema rokama sem prestal a jedinej tabak, co hulim, tak je ten v brku. No ale jak sem psal.....uvidime po vlastni sklizni.....mejte se a hulte proto, abyste si uzivali nasledujici chvile a ne pro to, abyste byli zhuleny

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 02-04-2004 v 11:42 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Příspěvek č. 43

Já to nějak nechápu, hulim už taky pěkně dlouho a nějak mě ty vaše stavy neberou, když si dám pauzu, tak spim normálně, jedině se trochu víc potim, ale jinak nic. No dejchá se mi hůř, ale za to může Philipes Morrisů, protože cigára hulim už 20 let.
__________________________________________

Jak řikal starej Rabindranath Thakur (nebo jak se to píše ):

Sebou samým pohrdá ten, kdo se hrůzou chvěje
nelekej se nebezpečí ať se co chce děje!

Zbav se strachu všeho,
neváhej se nosičem stát břemene těžkého.....
_________________________________________

Strach rodí agresivitu a násilí - všimněte si, že nejagresivnější lidi jsou ti, co se bojí:
Kdo se bojí o nějaký svůj majetek (duševní, fyzický) a nevěří si, tak je agresivní, aby zakryl svoje slabosti, jeden blbej příklad - američani se bojí arabů, tak na ně preventivně vlítnou. Někdo se bojí, že se zjistí, že je blb, tak se radši rve, držkuje a kritizuje. Někdo se bojí o svoje teplý místečko, tak svý potencionální nepřítele preventivně zlikviduje.

Jeden tip: až se někdy na něco, nebo na někoho na*erete, tak si (až se třeba uklidníte) všimněte, že to nasrání spůsobila nějaká vaše obava o nějakou vaší svobodu (a buďte k sobě poctiví).

Pís

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Naposledy upravil livo 13-06-2004 v 22:04 PM

Old Post 04-06-2004 v 21:34 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 44

NU...já hulím každej den, ale už pár měsíců se snažím dostat do hlavy myšlenku, že budu hulit jen od pátku do neděle, ale ještě do větších sraček než teď!!!ALE pořád to nejde!!!taky si říkám že UŽ po těch letech by to chtělo DETOX aspoň 14 dnů, nebo minimálně tejden!!!
ALE furt HOVNO!!!maximum dva dny po sobě a ani nevím před kolika měsíci jsem naposled nehulil!!!JO sorry!!!14.2.04 (...nebo kdy byl ten VALENTÝN...)na paměť to má hustej vliv, ale zase jen a jen do doby kdy s tím člověk sekne!!!Člověk si to nepamatuje protože si všímá prostě jinejch věci, který zrovna vnímá a nemůžeš si vzpomenout na něco co tě neupotalo!!!A i normálně fšechno zapomínám!!!Třeba před chvíli jsem si četl jeden dlouhy thread a najednou jsem nevěděl jak čím to začínalo!!!MAZEC"!"doufám, že JEDNOU si dám JEN semtam špeka a jinak na to budu srát, protože zatial ganjenu miluju víc než cokoliv (mladá odpustí...) ale strašně mě sere že se z ní tak vypatlávám!!!!(nemyslím její vinou, ale mojí)kdybyste viděli kolik tady ve Frýdku-Místku toho za den zkonzumujem aby sme se kvalitně pobavili do večera v bandičce tolika (4-12) lidí!!!házíme si as talířem a kopem hakis a motá se špek za špekem a nabíjí sklo za sklem!!!A je nám FAJN!!!tak hulte dál a přeju ať jste zdraví jak se dá!!!

Jinak jsem měl kdysi furt angíny a teď za 3 roky JEN 3měsíční rýmu minulej rok, kterou sem chytl v Brazílii a parkrát přes zimu kašel a rýmu....jinak nic!!!To je zlepšení, ne???čest!"!"

Old Post 20-07-2004 v 01:36 AM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

No já zjistil, že jako 34letý stařec s rodinou, dítětem
a okruhem známých, z nich velká část je konopí prostá,
při intenzivnějším hulení se stávám méně kompatibilní
s tou částí mého okolí, jejichž zájmy jsou jinde než u konopí.
Což snižuje kvalitu mého života. Takže zdraví nezkoumám,
ale sociální dopady jsou více než zřejmé. Je jasný, že v 18 v partě
se todle asi těžko projeví, když prostě okolo vás hulí všichni.

Old Post 23-07-2004 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesy
Nový Člen

Karma uživatele Nesy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 46

No ja byl celkem dlouho (cca rok a 1/2) ze stejnyho kompostu jako vetsina lidicek tady, tj. specek rano, v poledne a vecer + par fajek mezi tim a na me osobne to teda nasledky asi zanechalo. Pote co sem dal tak mesic pauzicku (achich usinani bez brka...never more!) tak od te doby to na me ucinkuje jaxyk divne, tzn. 10 minut euforka + 2 hodinky down a bez energie. Teda zalezi jak kdy, kdyz se sjedou super lidi tak me to nakopne dycky (...a vo tom to je) ale vetsinou se z tohodlenc duvodu snazim zelenymu kouri vyhybat pokud moje hlavenka neni v paradni psychicke pohodicce.
Jinak posledni dobou brka vyuzivam jako zdroj inspirace (hraju v kapele) a castokrat mi v hlave hraje bezva koncert. Pruda je ze z 90% to stihnu zabudnout nez se nachomejtnu k necemu kde to muzu nahrat...:-(
TheKeptn: kdyz si hlava dela co chce tak je rozhodne dobry nehulit ale pricinu bych hledal jinde nez v zeli...

Old Post 02-08-2004 v 16:39 PM
Nesy je offline   Profil uživatele Nesy   Find more posts by Nesy   Foto galerie člena Nesy   Click here to Send Nesy a Private Message   Add Nesy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Nesy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 47

No jo pánové Já hulím evrydej 5 let i několikrát za den,ale po malejch "dávkách" jak říká můj tatík a celkem vychytávám!Rozhodně mě to celkově změnilo jelikož sem začal v ůtlým věku tak sem moh pozorovat svý myšlenkový pochody!Nad spoustou věcí sem začal uvažovat racionálněji než ostatní,ale zasekávám se na strašnech pič**nách jako je třeba MHD-jak se držet?Kurva fakt se neumím držetCo všichni čumí,rozhodně bych nechal zatemnit vokna,by nešlo vidět ven A to mě celkem sráží na kolena!Paměť a verbální projev v plynulím provedení neznám, vobčas něco plácnu,že to zní jak z ČT heh sranda,ale tak na groweru mluví každej druhej estli ste si nevšimly!...takže kdybyste měl někdo nějaký prášky tak mi napište...

Old Post 11-08-2004 v 23:52 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 48

hulím denně....někdy i hodně když je čas a dobrota a v práci jen tak po malejch a jsem zdravotní sestra a můj RTG plic je čistej a já myslím že si hulim na pohodu...
myslím že když tělo bude mít vitamíny a vody dost a stravu jaká mu prospěje tak nějaký thc to ho nerozhodí...

Old Post 16-08-2004 v 01:58 AM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8130090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív