Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulím každý den > má to vliv na zdraví?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Zahulíte si každý den?
Ano, hulím denně
Ne, dám si párkrát za týden
hulím párkrát za měsíc
hulím párkrát za rok
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
hashie
Nový Člen

Karma uživatele hashie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 15  

musim hulit Příspěvek č. 17

já čadim asi 4roky a poslední rok úplně nejvíc tj.min. 2jointy denně a to s železnou pravidelností. den mám jako většina.
pracuju a dělám často s lidma a můžu říct že po dobrym brku si nejlíp pokecám s těma prudkama který mě furt v práci serou - sámo že si nesmim ubalit raketu jak na měsíc ale hezká žiletka ze mě dělá příjemnou veselou komunikativní holku.
a to je právě to já když nejsem skouřená tak většinou mám blbou náladu -málokdy sem veselá od rána aniž bych si dala brko. a třeba se chci smát ale bez brk to nejde. tak asi budu trochu psycho nebo co. ale jointů se asi jen tak nevzdám.

Old Post 25-09-2003 v 09:24 AM
hashie je offline   Profil uživatele hashie   Find more posts by hashie   Foto galerie člena hashie   Click here to Send hashie a Private Message   Add hashie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 18

no je pravda, že casem se projeví určitá tolerance vůči THC... Už neni tak snadný mě rozsekat... Tuhle sme si začadili f práci s dvouma kolegáčkama a já byl tak jako do pohody a ty dva to špatně vydejchávali a neměli radost z toho stavu no... Tak příště musim bejt opatrnější v tom poměru tabáček / selí...
I když to neni tak dlouho kdy sem si dával nějakou 600Wattofku a buuuum... sedim v hospě a nemůžu mluvit - jen sleduju vobraskay na ubruse.. hehe... dost ošklivej staf.... naštěstí sem byl okolím pochopen.. uf

thc?

Old Post 25-09-2003 v 10:28 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 19

2 Weedof::-))))))) jen gdyž si na to vzpomenu

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Old Post 26-09-2003 v 18:56 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 20

hehe taky nesnasim ty stavy po 5 brkach a jen sedet a cumet jaxe ostatni bavi jen ja sedim ja vymastenej krypl... Dik nechci to uz me preslo. Vysadil sem na dobu neurcitou ,s tim ze kdyz bude kvalitni prilezitost tak se tomu branit nebudu... A muzu rict ze tri tydny bez huleni sou v poho... Dokonce si i zacinam pamatovat do detailu co sem delal minulej den dokonce i tyden ci dva ... a to je pohoda... Peace


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 28-09-2003 v 15:09 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vica
Nový Člen

Karma uživatele vica - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 21

no jo vono se řekne přestat hulit,jenomže tady je jeden malý problíém.....
vona nejdeš ty za čutkou,ale čutka vyhledává tebe!!!!
vždyť si vzpomeň:určitě jsi už zažil situaci ..
Jdu domů,nemám co na štráfa,a ejhle kamarád a má plný batoh čutky! dám si nebo si nedám....?!?!?!?!?!
a vo tom to je....

Old Post 01-10-2003 v 14:10 PM
vica je offline   Profil uživatele vica   Find more posts by vica   Foto galerie člena vica   Click here to Send vica a Private Message   Add vica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čeřen
Stálý Člen

Karma uživatele čeřen - 11% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 22

vidim, ze kazdodennich hulmenu je tady vetsina. ja teda denne nehulim a obcas si dopreju delsi pauzu. s vuli nemam zatim problem, tak kdyby nekdo chtel, muzu i podarovat.))
neni nad dobrej vzor po trimesicni pauze, to se dejou veci.
ale nekdy je obdobi, kdy se to proste rozjede a clovek ani nevi jak. jen je potreba si to uvedomit a dokazat s tim neco udelat, teda pokud dotycnej chce. vsem preju hodne zdaru a kvetu.

Old Post 07-10-2003 v 11:48 AM
čeřen je offline   Profil uživatele čeřen   Find more posts by čeřen   Foto galerie člena čeřen   Click here to Send čeřen a Private Message   Add čeřen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 23

Prijde mi docela drsny, ze v ankete jsou jenom moznosti hulim porad/skoro porad (nemohl by tam nekdo z moderatoru pridat polozky hulim parkrat za mesic a hulim parkrat za rok?). Lidi, to opravdu hulite tak casto? Pri jakych prilezitostech? Nepripada vam to uz tak trochu jako "zneuzivani" mj?

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 07-10-2003 v 21:02 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Nápad Příspěvek č. 24

tak na přání cicmona jsem to poupravil

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Naposledy upravil breeder 08-10-2003 v 07:03 AM

Old Post 08-10-2003 v 06:45 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 25

MrVoslik rulez....
tak tak pane - já třeba hulim denně, ale zas vůbec nepiju kafe - NIKDY, rači po ránu brčko než hrnek logru... - ale nic proti kafařům

thc?

Old Post 08-10-2003 v 09:47 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 26

jojo, někdo dává kafčo a já si dopřávám mj

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-10-2003 v 12:13 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 27

2breeder: diky

2all: no mj bych spise nez s kafem, nebo cajem srovnaval s alkoholem, beru, ze je lepsi nez alkac a ze kdyz clovek dene huli, je to lepsi nez kdyby se dene ozral, ale podle me to patri mezi prilezitostne "drogy" a myslim tim to, ze by ji mel clovek uzivat a ne zneuzivat, tzn., ze si zahulim, kdyz jsem ve spolecnosti dobrych lidi, nebo kdyz si chci vecer popremejslet, ale ne to, ze prijdu domu, zamyslim se co budu delat a prvni co me napadne je to, ze si ubalim brko (nacpu bong, etc.).
Jde mi proste o to, ze kdyz budu neco delat kazdej den, tak mi to zevsedni a stanu se prostym konzumentem a pomalu, ale jiste si bez dane veci nedokazu normalni zivot predstavit, nebo se mi zprotivy, oproti tomu kdyz si tu samou vec (nejde jen o psychotropni latky, ale treba kaviar, kvalitni syry, dobre vino, etc.) budu vychutnavat pri dobrych prilezitostech, tak mi to da mnohem vice.
btw. nikdo mi neodpovedel na otazku proc, respektive co mu dava kazdodenni huleni...

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 08-10-2003 v 13:58 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ezop
Nový Člen

Karma uživatele Ezop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 28

Já si myslim, že největší problém je tzv. "demotivační syndrom" (totální nicnedělání)

Old Post 10-12-2003 v 19:06 PM
Ezop je offline   Profil uživatele Ezop   Find more posts by Ezop   Foto galerie člena Ezop   Click here to Send Ezop a Private Message   Add Ezop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 29

dala jsem prvni možnost jako vetsina tady z vas..uz to tak je, kdo jednou zkusi, myslim, ze u toho zustane a bude se mu t cim dal tim vic libit..proste to tak je..hele, vbo tom jetsli to neco dela, si asi musis precist nejaky odborny knizky, ja sama bych to chtela vedet..ale uricte to ma vliv na mozek-na mysleni a na psychiku, na zvladani urcitejch denni poovinnosti, treba ja, ta ukazka s MHD ze z toho ma pak psycha..to znam, aůe musim to prekonavat, musim jezdit metrem, auto nema..:/¨Uricte jsem vic lina a porad se zamejslim..a kratkodoba pamet se ti uplne vygumuje (jo mimochodem mam prezdivku GUMA) ale zase se ti prodluzuje dlouhodoba..¨¨

Jinak UD to pod čarou: Posledni clovek na Zemi sedel sam v mistnosti. V tom nekdo zaklepal..jak to mam pochopit, uz nad tim premejslim delsi dobu a nemuzu na to prijit, na tu pointu, co z toho plyne, co je tim mysleno, atd..??Jo pockej, ted uy jsme to cxhtela odeslat..uz to mam..kdyz je poslendi tak nemohl nekdo zaklepat co??Je, tak to je asi znameni ze na tom nejsem jeste tak spatne..)

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 18-12-2003 v 09:26 AM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

Já hulim taky pěknejch pár let denně,takže sem totálně pohodlná a vždy dělám co chci.A Můj den?Ráno vstanu vyhulim se pak si úplně užiju chystání do školy,oblíkání a tak,potom hrozně spěchám pře vždycky vyrazim pozdě,jdu raděj čekat na vlak kterym se dostanu do školy o 1 hod pozdějc a zapukám si na zastávce,úplně se seknu v suprtrupr jízdě vlakem,zatáhnu školu,jedu se seknout v parku.Pukám-až nastane čas jít dom,najíst se a ráno zas.

Old Post 18-12-2003 v 19:45 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 31

Jo a škola už mi mává z dálky-já se tam nepřinutim jít už nikdy.Celé prázdniny byly jen hulící výletky na hrubé místečka,a ještě na konci září(ve škole sem nebyla ani jednou nezpukaná) jsem to brala jako ty výletky,jenže když tam po nás začali něco chtít a stresovali(učitelé) tak bych přece byla blbá kdybych jim nechala kazit mi stávky ňákýma kecama!Od začátku října až do vánočních prázdnin(zejtra na to taky kalím) sem ve škole strávila celkem 13 dnů a z toho byly skoro všechno středy kdy máme počítače a končim o půl dvanáctý.Hulení je pro mě důležitější než škola,škola mi nedá nic,a ganja hrozně moc.

Old Post 18-12-2003 v 19:54 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 32

Barush: to jo, dava moc, ale pri tyhle jizde JAK DLOUHO nez zacne hodne brat? A ze brat zacne, tak to si pis.
Ale je to tvoje rozhodnuti a na vse si musis prijit sama...

Old Post 19-12-2003 v 08:59 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5195540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív