Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » germicidní svítidlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Tady je odkaz jak funguje zvlhcovac vzduchu.

https://www.gavri.cz/clanky-o-zvlhc...hcovac-rozdily/

To dulezite jsem napsal velkymi pismeny.
V parni zvlhcovacce jak je popsano nize , dochazi k varu vody , ne v cele nadrzi ale jen v te tenke trubicce na malem kousku u ktereho je topne teleso.
Bod varu vody je vzdy cca 100C.

Nevychazi ale varici para jelikoz se cestou ze spodni casti kde je umisteno topne teleso smerem nahoru para ochladi , proto to muze nekoho lehce zmast a clovek si muze myslet ze to pracuje na jinem principu nez bodem varu...
Voda tvori paru jen pokud se dostane do bodu varu, coz je tech 100C.
Odparovat se voda muze ale i pri mene stupnich treba na slunicku a pod. ale to zas netvori viditelnou paru.

Ten Vertimec samozrejme muze v boxu jen pachnout jak ho ta para tlaci ze zvlhcovacky ven , ( bude tam asi tlak ) proto je mozne ho citit v boxu.
Pach sam o sobe ale urcite nemuze likvidovat skudce.

2. PARNÍ ZVLHČOVAČE VZDUCHU
Princip přeměny vody na páru: topné těleso

Princip tohoto zvlhčovače je podobný varné konvici. POMOCI TOPNEHO TELESA DOCHAZI K VARU VODY a tím se uvolňuje horká pára.


Ok beru zpet, je to takova rychlovarna konvice...

Zvlhcovacku nemam a myslel jsem ze funguje s pomoci ultravzvuku, zase je clovek o neco chytrejsi.

Old Post 05-01-2020 v 20:24 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Tady je odkaz jak funguje zvlhcovac vzduchu.

https://www.gavri.cz/clanky-o-zvlhc...hcovac-rozdily/

To dulezite jsem napsal velkymi pismeny.
V parni zvlhcovacce jak je popsano nize , dochazi k varu vody , ne v cele nadrzi ale jen v te tenke trubicce na malem kousku u ktereho je topne teleso.
Bod varu vody je vzdy cca 100C.

Nevychazi ale varici para jelikoz se cestou ze spodni casti kde je umisteno topne teleso smerem nahoru para ochladi , proto to muze nekoho lehce zmast a clovek si muze myslet ze to pracuje na jinem principu nez bodem varu...
Voda tvori paru jen pokud se dostane do bodu varu, coz je tech 100C.
Odparovat se voda muze ale i pri mene stupnich treba na slunicku a pod. ale to zas netvori viditelnou paru.

Ten Vertimec samozrejme muze v boxu jen pachnout jak ho ta para tlaci ze zvlhcovacky ven , ( bude tam asi tlak ) proto je mozne ho citit v boxu.
Pach sam o sobe ale urcite nemuze likvidovat skudce.

2. PARNÍ ZVLHČOVAČE VZDUCHU
Princip přeměny vody na páru: topné těleso

Princip tohoto zvlhčovače je podobný varné konvici. POMOCI TOPNEHO TELESA DOCHAZI K VARU VODY a tím se uvolňuje horká pára.


Princip přeměny vody na mlhu: ultrazvukové pulzy

Celý proces přeměny vody na páru je zcela bezpečný a používá se při něm ultrazvuk, který nijak nemění kvalitu ani teplotu vody. Ultrazvuk „rozbíjí“ kapky vody na drobné mikrokapénky, které jsou součástí vodní páry, a jsou rovnoměrně vypouštěny do místnosti. Tato pára má běžnou pokojovou teplotu, proto žádným způsobem neovlivňuje teplotu v místnosti. Hovoří se o tzv. "studené mlze".

To je přimo z te stranky ktereou jsi tu postnul .

Old Post 05-01-2020 v 20:56 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Ja nevim co už mam udělat , mam to olizovat a říkat že to chutna po Vermitecu?

Za X kol kdy jsem mel bordel na kytkach , tohle to vždy vyřešilo .. Jak Svilušky , tak padlí.. at si to každy vyzkouší a uzna za vhodne..


Chlape vklidu ,
Včera jsem kompletně vyčistil box + dal do zvhlčovačky vermitec . Dneska jsem donesl řezy ty namočil do vody s vertimecem a pro jistotu udělal mlhu (odtah + ventilator jsem vyplnul ) . To same udělám tak za 3dny a budu kontrolovat zda to mělo úspěch

Old Post 05-01-2020 v 21:01 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od savy


Princip přeměny vody na mlhu: ultrazvukové pulzy

Celý proces přeměny vody na páru je zcela bezpečný a používá se při něm ultrazvuk, který nijak nemění kvalitu ani teplotu vody. Ultrazvuk „rozbíjí“ kapky vody na drobné mikrokapénky, které jsou součástí vodní páry, a jsou rovnoměrně vypouštěny do místnosti. Tato pára má běžnou pokojovou teplotu, proto žádným způsobem neovlivňuje teplotu v místnosti. Hovoří se o tzv. "studené mlze".

To je přimo z te stranky ktereou jsi tu postnul .


Ano , presne tak , to jsem postnul. Je vice druhu zvlhcovacek .
Mluvil jsem o parni zvlhcovacce.
Ta na rodil od ultrazvukove vydrzi veky .

Savy- Drzim palce at to pomuze , skudci jsou svinstvo.

Crazyn- Zajimalo by me jesli ma teda tu parni nebo ultrazvukovou.
Je docela mozny ze ta ultrazvukova by tam ten Vermitec mohla dostat .

Old Post 05-01-2020 v 23:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 37

savy , za 3 dny je to moc brzo , nech je spocnout , takovou chemickou lázeň nemusi přežít aplikoval bych to znovu třeba než prepnes na kvet..

Mám ultrazvuk..

Old Post 06-01-2020 v 08:41 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od crazyn
savy , za 3 dny je to moc brzo , nech je spocnout , takovou chemickou lázeň nemusi přežít aplikoval bych to znovu třeba než prepnes na kvet..

Mám ultrazvuk..


Ok , moc díky

Old Post 07-01-2020 v 19:43 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7963480 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív