Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Amnesia Lemon & Cookie Kush//ULTIMATE-Jungle LED overpower Growbox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 17

Ahoj dlouho jsem se tu nebyl cihnout. Jsou krasny a myslím ze jsi prepnul ve spravny cas. No nemam co bych ti k tomu rekl Ten Cookie jedes bez zastipu?

Jen jedna technicka, proc to v tom nft trochu nerostahnes, sazis to dost k sobe se mi zda. Ma to nejakej ucel?

Old Post 14-01-2020 v 11:21 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 18

No mam to asi dementně nařezaný a sem línej to předělat

Kostičký jsou na středu jinak by byly podle mě původně blbě co se týče rozprostření prostoru kořenů příšte tam dám jen 4 kousky do nft to bude lepší

Old Post 14-01-2020 v 13:48 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 19

caw , mas to paradne .. mna by zaujimalo to svetlo ..je stale tak vysoko ako na zaciatku?

i see you bejbe

Old Post 14-01-2020 v 14:07 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 20

Ano se světlem jsem ani nehnul vero je stále přšněrováno na strop stanu
Qbčka jsou asi o 40cm níž

Old Post 14-01-2020 v 17:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 21

Koupil sem v obi spínací digitálky ... ty pitchooo ani návod k tomu není takže to jdu zitra vratit a jdu do lumatekk analogovek ...

Old Post 14-01-2020 v 18:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

ti poradim,umim to na spamet.....mam jich ranec

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-01-2020 v 18:50 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 23

No studovsl sem a uvidíme jestli se rozsvítí a zhasnou světla tak sem to pochopil z pár videí a návodů je tam vic funkci nez bych čekal no ...

ráno
tak jedu pro mechanicky tyhle digitálky sou napíču propoouštěj nějky proid a mě tam pernamentně svítí červený ledky z vera.. jen trošičku ale jo

Nemam ucet tak jestli mi k nim nahodis navod zkusil bych to s něma

Jedu pro mechaniku strejně pro jistotu

Naposledy upravil LinChi 15-01-2020 v 07:06 AM

Old Post 14-01-2020 v 20:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 24





Tak update ... jeden den sem stredsoval holky
vyměna hodin nefunkčnost a neschopnost mého debilnění


celej box jede na 650watt což si myslim je ok qbčka jedou tak na 75%
Vero 242watt no a zbytek sou periferie
teploty okolo 28 v noci 23
Vlhkost 40-50%.
Hlína zatím dostala čistou vodu až trochu proschne dostane poslední grow zálivku

dnes namíchám roztok do hydra 5,6 ph a stále grow složku takže někajkých těch 1,4ec
podle tabulky ne minule sem jel 1,2ml/ litr tak se toho budu držet
aasi posledních 7 dní pojedu už 12/12na grow hnojíchj pak přehodím na květový
zatím se to zdá vše krásný ...

začínám sázet kolínka a nebudu troškařit



pokud někdo dá pořádný navod na tyhle ratardovane hodiny tak to zkusím

Old Post 15-01-2020 v 10:10 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 25






Tak jedeme

5 dní 12/12 zatím ještě na růstových hnojivech

hydroponie ec 0,9-1,0 a chrochtaj si

hlína je 1ml na litr a i b složky od anek liju to do hlíny a vypadá to že se jim to líbí ...

sehnal sem si nějaký penízky z brigady bokem tak asi dokoupím pár dílku k těm ankám b52 bud candy calmag xtra a nevím co ještě jestli máte s něčím dobrou zkušenost dejte tipa.... a nebo vemu jen cal mag od kohokoliv + b na jungle in da box a přehodím hnojky na květ už s jidb začít na květ hnojit cannou asi už nemá vejšku ne ? to bych musel hodně propláchnout hlínu než bych k ty mineralice začal lejt i organiku ne ?

teploty jsou superní pohybujem se kolem 25-27 ve světle 22-25 tma
box je blíž oknu a vypadá že se v něm lepe točí ten čerstvý vzduch od ventilačky

vlhkost se drží podle počasí ale je fajn takže jsme pod 50 i s tím nft a tím že holky ted letí k výšinám...

cookie se trošku víc táhne tak ji týrám kolínkama... občas nse něco zlomí tak lepím uplně s klidem hned za dva tři dny vídím že jede krásně dál

amneska dělá strašný lopuchy a řekl bych že by potřebovala vero níž protože si hodně stíní tak a je vidět jak ty malý větvičky nebojujou o světlo prostě to vzdávaj ... ohýbat moc není kám tak asi otrhat ale to se mi minulé kolo vystilo a tak se mi do toho fakt vubec nechce

Naposledy upravil LinChi 18-01-2020 v 14:39 PM

Old Post 18-01-2020 v 14:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Howdy
Nový Člen

Karma uživatele Howdy - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 26

Ahoj mužů se zeptat ta vyfocena rockwool kostka v nft je obalena v černým igelitu a nechanej volnej jen spodek? Já myslel ze se igelit má po presazeni do nft sundat. Diky

Old Post 18-01-2020 v 18:39 PM
Howdy je offline   Profil uživatele Howdy   Find more posts by Howdy   Foto galerie člena Howdy   Click here to Send Howdy a Private Message   Add Howdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 27

Ahoj ,já zkoušel od AN téměř vše mimo Tarantule a Bud Factor X,za mě minimum Big Bud(booster),voodoo juice (bacterie na kořeny) bud, Candy (cukry,dá se použít klidně melasa si myslím) nirvana taky není špatná a není drahá,to si.myslim bohatě stačí.... piranha jsou další bacterie,jen jich tam je víc druhů,Bud ignitor by měl zrychlit nákvět a údajně produkovat více květů na stonku,overdrive nakopne palice v pozdní fázy a trochu nabydou tohle fakt funguje,ale vypadá to divně,když už kytka zraje, pestíky hnědnou a vyrazí ti tam nové a tudíž bílé nedozrálé,rhino skin je křemík, větve jsou pevnější, nelámou se...dá se koupit i levnější verze od atami tuším silic boost a je to cca totéž....B52 no jsou to nějaký vitamíny a aminokyseliny bo co,kytky jsou odolnější vůči stresu a celkově vitálnější...tak není špatné, samozřejmě jsou to vše jen takové malé plusy navíc kytičkam úplně nějaký mega rozdíly s a bez těch serepetiček bych nečekal
Ať to šlape chlape 🤘👌



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 18-01-2020 v 21:33 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 28





Tak je čas na update

odpověd howdymu : nesudnávám igelit kostičku drží později pohromadě až je kytka hutná a kácí se posledně se mi ty kostky porozpadaly a pak to zasírá čerpadla navíc ty kořínky který rostou do vzduchu hned odumíraj protože sucho takže igelit drží všechny směrem dolů.... vidím tam víc nevýhod než výhod když to sundaš

Growoli: díky za popis všech an-ek co jsi testoval já zkusím jet čistě na connoiseuru a přidám jen calmag schválně jak moc uvidíš rozdíl.. overdrive se mě nelíbil když sem ho měl přesně podle toho co píšeš... zatím jsou kytky krásný asi nejvíc co sem kdy jel takže nebudu zbytečně experimentovat a budu řešit problemy až jakoby začnu nějaké projevy ... kořínky krásný, zelený vitalní kytky pevný stonky nejdou ohnout a kytičky papaj co to jde protože ec klesá a voda mizí což je znamení tak jak to má být


6 dní 12/12

objevil sem vodu na listu i když jsem s vodou vubec nepracoval.... podivný ukaz z boxu vysvětlí to někdo ?

jedna kytí schne rychleji .... zalil sem jen trochou vody navíc

nft mi bledne přidal jsem květový hnojiva z ec 0,8 jsem došel k ec 1,2 nalil sem jen connoiseur a b bloom
příští zálivku plánuju už květovou komplet i do hlíny zatím ještě těžky květníky tak necham schnout

ph pěkně drží v hlíně to neřeším a neupravuju

sem tam aplikuju kolínka na cookie celkem se táhne
kdežto amneska ta je zatím přizemi
dnes sem ohulil světla na max celkem box jede na 780watt +/-

Naposledy upravil LinChi 19-01-2020 v 14:35 PM

Old Post 19-01-2020 v 14:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 29

Jasný,však on i ten connosieur má v sobě nějakej booster a různý píčovinky navíc....máš dobře našlápnuto držím pěsti 👌



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 20-01-2020 v 11:52 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 30

K tej vode na listoch:

https://www.magazinzahrada.cz/gutac...tliny-placou-2/

Máš to tam dosť nahusto, tak nebuď prekvapený.
Pokiaľ to takto neslzí, ako na fotkách v tom odkaze, tak to je zrazením vlhkosti na listoch.

Old Post 20-01-2020 v 19:48 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 31

Caw, takto sa mi na listoch, ked boli jeden na druhom, zrazala voda v boxe bez ofuku .. ofuk to vyriesil..

nech sa dari!

i see you bejbe

Old Post 22-01-2020 v 12:01 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Howdy
Nový Člen

Karma uživatele Howdy - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 32

Díky. Argumenty mi dávají smysl tak to zkusím taky nechat. Good luck!

Old Post 22-01-2020 v 12:11 PM
Howdy je offline   Profil uživatele Howdy   Find more posts by Howdy   Foto galerie člena Howdy   Click here to Send Howdy a Private Message   Add Howdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3533440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív