Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj PrvnÍ Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 33

Pritah i odtah mam zaply nonstop. Vetraky urcite premistim, na kvet sem prepl dnes.
Mockrat diky za rady borci

Old Post 20-12-2019 v 16:12 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 34




Zdarec borci. Takze posilam ty fotky jak to mam celkove. Ten odtah sem nakonec vyresil tak, ze za tim zavesem hned, je otevrena ventilacka.

Old Post 20-12-2019 v 20:00 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 35


Preji hezke rano.
Ten kdo mi psal o te teplote, ze v lete to bude problem, tak mel pravdu. Bude to problem mozna uz i ted. V dobe sviceni jsem nedostal teplotu pod 28,5. Vlhkost se drzela okolo 37-42 %. Ted v dobe spanku o teplotu strach nemam, ale o vlhkost ano, mam v byte skoro 60%. Dnes se pokusim zajistit odvlhcovac.
Jinak ohybani, dalsi cast.
1. Den kvetu

Old Post 21-12-2019 v 07:08 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 36

Ono to je vsechno prave ze vzduch tocis v mistnosti,ta vlhkost ti v kvetu jeste stoupne.kytky budou vic chlastat a vic odparovat,tak to poleti nahoru.hlavne kdyz budes kupovat odvlhcovacku,tak ne na ty tablety,chce to neco lepsiho a to bude stat asi nejakej tisic,nemam zkusenost,v kvetu mivam kolem 50% tak jsem nikdy neresil.a nejvyssi teplotu jsi mel jakou teda kdyz jsi se nedostal pod 28,5°?kdyz budou teploty vysoke,tak ti asi nezbyde nic jinyho nez tam dat 400w lampu,nebo koupit ledky.

Old Post 21-12-2019 v 10:14 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 37

Proč to neotočíš? Tahej z venku a pouštěj do místnosti. Máš slabý odtah na 600w.

Old Post 21-12-2019 v 11:23 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 38

To by mohlo pomoct jak pise Mike_Wazowski,tahat chladnej vzduch od okna,ted ale jak to bude s teplotou pri zhasnute lampe,aby jsi tam nemel zas 10° ono s tou vzduchotechnikou taky musis experimentovat,kolikrat staci dobre nasmerovat ofuky,zmeni se ti proudeni vzduchu v boxu a muze to klidne nejakej ten stupinek dat dolu,jsem ted koukal na ty fotky jeste,tak to potrubi nas namacli na do zavesu,to taky nebude dobry.bude to jakoby pricpany a nebude to mit ten spravny tah.ten odtah mas naplno,nebo stazenej?a uz jsis aspon neco procital v tom FAQ?

Old Post 21-12-2019 v 12:01 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 39

Diky chlapi.
Nato, ze pritah i odtah sem jel uplne naplno, tak teplota nejmin 28.5, nejvic 29.3
No prave na tu odvlhcovacku nemam momentalne, ani kdyby stala 5kc, chtel sem si pucit, ale.selhalo to.
Ale jelikoz svitim 20:00 - 08:00 tak to prozatim budu delat tak, ze pri sviceni dam pritah primo k ventilacce a pri tme zase naopak, ted je doba, kdy je vice volna, tudiz mi to nedela potize, horsi jak se to zase rozjede po novym roku.
Ano fax atd sem si uz cetl nekolikrat, protoze to vzdy hned zapomenu tak to hledam zas. V 10 rano sem odjizdel a uz vic jak hodinu se mi teplota drzela na 19,5 a vlhkost nejakych 56-60, coz sem se docetl ze v teto fazi to jeste tak muze byt ty hodnoty.
Tim padem bude ted hodne zalezet jak si s tim pohraju a jaky bude venku pocasi. Ono jde o to, ze ta mistnost neni u stitu zateplena, takze ja tam mam bezne vlhkost 60% a plisen v rohu nahore mistnosti se mi delala uz kdyz sem ani nepestoval.

Old Post 21-12-2019 v 13:38 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 40

Tak se hlavne zbav ty plisne na zdech,protoze uz to samo o sobe je problem,dostane se ti to do boxu a je vymalovano,samo o sobe to neni nic zdraveho ani pro tebe.hlavne vlhkost v pokoji bude stale velka a bude se ti ta plisen rozlejzat.jinak teplota a vlhkost za tmy ted vpoho,ale tu vlhkost by to chtelo nejak stahnout az budou paldy,no musis to nejak vychytat.jsem zvedavej jak to bude pokracovat,aspon pozbyras nejaky skusenosti,hlavne abys to ted nejak zdarne dojel a dalsi kolo uz bude lepsi

Old Post 21-12-2019 v 14:07 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 41

A jak se te plisne ted zbavit? Muzu to vystrikat savem, kdyz mam v te same mistnosti box?

Old Post 21-12-2019 v 15:14 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 42

Nemusíš to měnit, dej to na spínací hodiny ke světlu a nastav aby to jelo jen za světla. Za mě to vystříkat určitě můžeš, vyvětráš a pohoda. Když budeš tahat studenej vzduch z venku, tak ti z boxu půjde teplej do místnosti a možná ti to vyřeší nějaké problémy. Když světlo zhasne, tak stačí jen odtah a nech otevřený větrací okénko, jestli ho tam máš. Já mám například světlo nastavený na 7-19h, ráno než jdu do práce otevřu větračku a mám telotu kolem 26, večer v 19 jí zavřu a takhle pořád dokola, nemám žádné vývody ven z místnosti a do místnosti a je to v pohodě.

Old Post 21-12-2019 v 16:08 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 43






Zdravim a preji vsem krasny nedelni vecer.

Plisne na zdech v pokoji s boxem jsem dnes vystrikal savem.

Mam to 3. Den v kvetu. Pri tme teplota mezi 18.3-19.5 stupnu a vlhkost mezi 52-60%. Pri sviceni je teplota 28.5 a vlhkost ted 35%. Pritah mam primo u otevrene ventilacky, odtah do pokoje.

Jinak napadlo me, ze mam doma jeste jeden mensi vetrak, jestli by mi nejak nepomohl ten odtah zvysit. Akorat nevim jak?

Zalevano pred rozsvicenim destovou vodou s upravenym ph pomoci kyseliny dusicne na ph 6.00

Svetlo je ve vysce 50cm od nejvyssich vrchu (tech uprostred)

Pridavam foto. Cislo 1-3 je ten vetrak.

Predem diky za rady.

Old Post 22-12-2019 v 21:12 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 44



Ahojte jeste raz.
Zdalo se mi, ze tam je stale dost prostoru, tak jsem holky jeste trochu ohnul, aby meli vsechny vrchy ve zhruba stejne urovni.
A zaroven prosim o radu, k cemu si mam priradit to na tom listu? Prijde mi, ze to sedi na vsechny nedostatky prvku vcetne spaleni. Dekuji za rady.

Old Post 23-12-2019 v 05:40 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 45

Za mě dusík, draslík, vše by mělo být v poho když přidáš hojiva, ale raději si počkej, až ti to ještě někdo potvrdí.

Old Post 23-12-2019 v 05:55 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 46

Ahojte.
Abych to sestikilo uchladil, tak jsem pridal jeste jeden odtah zitra se na toto vse prijede podivat kamos co tomu rozumi, tak uvidime.
Svetlo jsem snizil na cca 50cm.
Na kazde kytce sem utrhal par listu ve spod, co se mi moc nezdali, jinak vypadaji holky pekne.
6. Den kvetu

Old Post 25-12-2019 v 19:27 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 47




Foto

Old Post 25-12-2019 v 19:29 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 48


Zdarec borci, jsem 8. Den v kvetu a uvazuji o tom pletivu. Problem je v tom, ze sem se nikde nedocetl k cemu je to vlastne dobry a jestli to vubec v mem pripade pripada v uvahu.
Predem diky za reakce.

Old Post 27-12-2019 v 07:42 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9095870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív