Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Freakshow Strain by Shapeshifter (Humboldt Seed)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Freakshow Strain by Shapeshifter (Humboldt Seed) Příspěvek č. 1



Tady sem narazil na takovou estetickou kuriozitu mezi strainy.

“Sam slechtitel Shapeshifter, ktery stoji za stabilizaci teto odrudy sdeluje ze po 40ti letech slechteni ho bezne odrudy prestaly bavit a tak se zameril na stabilizaci abnormalnich fenotypu a tim dosahl teto odrudy zvane Freakshow.”

Reference:

Web Humboldt nabizi fem. osivo (65 dni kvetu)

Youtube

Skoro jak listy od mrkve

Old Post 13-12-2019 v 22:19 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 2

Tady je docela názorně vidět, že odlisťování nemusí nutně znamenat nižší výnos.
Tenhle extrem má očividně min listový plochy než klasika, přitom to roste obstojně ne?

And I'm stoned!

Old Post 13-12-2019 v 22:45 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 3

Hele, je docela zasadni rozdil v tom tu kytku oholit v prubehu rustu, ci kvetu, nebo pestit nejakou genetickou anomalii. Vsadim se s tebou, ze te kytce na fotce neutrhnul ani listecek. )

Old Post 14-12-2019 v 08:32 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Porovnavat takle na oko zelenou plochu z fotek neni moc k veci.

Kazdopadne kdo neco vi o fotosynteze si pak udela na obirani listu svuj nazor.



Jinak udavaji prumer kolem 18% THC

Old Post 23-12-2019 v 09:45 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 5



Řekl bych že se díky struktuře listů dostane světlo hlouběji do keře než u klasického konopí a ve výsledku tak rostlina zachytí podobné množství světla jako kdyby mělo listy normální.. nějaké ilustrační foto.

Naposledy upravil Iloporus 14-01-2020 v 16:00 PM

Old Post 14-01-2020 v 13:19 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Tezko rict jakej maji ve vysledku vliv takovy listy na cirkulaci vzduchu, naslednou plisen a taky to prosviceni....?

Usudkem pozitivni bych rekl.

Jinak pri kazdym pohledu je to takova kuriozita, jak je clovek zvyklej celej zivot na jeden typ listu. Pusobi morbidneji

Old Post 14-01-2020 v 16:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 7

Úplně jsem dostal chuť. Už se nemůžu dočkat kdy konečně dorazí australský ABC a Freakshow ho asi bude následovat

Old Post 14-01-2020 v 17:47 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Jdi do toho. Hlavne jde o banku s overenym jmenem

Chybi kolo odjety tady na foru tydle mrchy prapodivny!

Old Post 14-01-2020 v 20:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9

Vypadá to teda zajímavě, kamufláž něco jako Frisian Duck. Zajímalo by mě jaké je z toho pálo 😃


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 18-01-2020 v 20:26 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

To je přesný.. Morbidneji 😀👌kamufláž proti bonzakum 🤣

Mr. Worwaň

Old Post 31-03-2020 v 12:50 PM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 11

Zdravím, Freakshow jsem loni postupně zkoušel klíčit 4 semena - bohužel neúspěšně, pak jsem to vzdal a zbylých 6 semen čeká v šuplíku. Mám dojem že to byla plíseň, semeno puklo, a pak vyhnilo. Zdá se, že tento problém jsem neměl jen já, příště semena preventivně ošetřím.. Na insta je vidět že po spojení s něčím vitálnějším dávají vyštěpení F2 potomci semena kvalitnější. Máte tu už někdo s tímto strainem zkušenost? Já v tuto chvíli bohužel nemám k pěstování vhodné podmínky.

Naposledy upravil Iloporus 31-01-2021 v 17:50 PM

Old Post 31-01-2021 v 14:59 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 12


Semínka jsou skoro bílá

Old Post 31-01-2021 v 17:44 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 13

S Freakshow se dále pracuje -
Humboldt Seed Company stabilizovala Supafreak pro dřívější zrání a také odlišnou strukturu listu a terpenový profil, Supafreak má vyšší potenci, je 50/50 - indika/sativa. Rozhodně bych byl koupil Supafreak hlavně pro rychlejší kvetení.
Canna Research Co. má ovocný Berryfreak, který má také jedinečné zpeřené listy.

Freakshow - Humboldt Seed Company
Genetika: [Banana Kush x Big Sur Holy Weed] x [Skunk #1 x Big Bud] BX4
10% Indica 90% Sativa
THC 18%
Květ: 65 dnů, 5-15 říjen.
Šlechtitel říká, že Freakshow je neobvykle odolný kmen, který zvládá drsné podmínky, je středně odolný vůči škůdcům a plísním a je snadno pěstovatelný, takže je dobrou volbou pro začínající pěstitele. "Jeho dominantní vůní je borovice a limonen" ("Supafreak" je výběr časněji dozrávajicích, potentnějších, listem a terpenovým profilem specifických fenotypů Freakshow)

Supafreak - Humboldt Seed Company
50% Indica 50% Sativa,
unikátní terpenový profil,
THC 18% -22%.
Květ: 7 - 8 týdnů, 10. - 15. září venku ve ve větš. zeměpisných šířek
Supafreak byl vybrán ze 120 fenotypů F6 generace Freakshow - stabilizován pro kratší dobu květu a jemnější, krajkovitou strukturu listu. Terpeny jsou jedinečné - směs květin, ovoce, chem, koření a skunku.

Berryfreak BX1 - Canna Research Co.
Genetika: PineappleFreak (Berryfreak X Pineapple Sorbet) x BerryFreak F2 v2.
Doba květu je 55-60 dnů

Naposledy upravil Iloporus 02-02-2021 v 07:53 AM

Old Post 02-02-2021 v 07:38 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 14

Joo, z tohohle udělat matku tak to za půl roku pěstuje celá republika

Old Post 02-02-2021 v 11:30 AM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Iloporus
Zdravím, Freakshow jsem loni postupně zkoušel klíčit 4 semena - bohužel neúspěšně, pak jsem to vzdal a zbylých 6 semen čeká v šuplíku. Mám dojem že to byla plíseň, semeno puklo, a pak vyhnilo.

Zkus to priste namocit ve vode s peroxidem vodiku.
Sezenes to v jakekoli lekarne.
2-3 lzicky na pul sklenici vody staci.
Po namaceni a teplote cca +21C za den se zpravidla objevi koren nebo seminko pukne.
A to uz muzes sazet do kvetinace s navlhcenou vzdusnou pudou, nahoru pruhledny kyblik.


Jinak jsou nejake novinky? Zkousels to s temi seminky?

Old Post 04-02-2022 v 16:36 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 16

Stále jsem si na to nenašel čas, bohužel. S peroxidem jsem zkoušel další 2 semena, ta sice vyklíčila, ale semenáče byly neobvykle slabé, ani nestačily vyrůst první pravé listy a od kořenu opět uhnily. To se mi ještě nestalo. Substrát mám vždycky první týdny 100% sterilní abych právě předešel hnilobě kořenů a podobně, ale tady bude asi jiný problém - asi jsem měl opravdu smůlu na "balení" a v semenech je nějaký patogen. Příště zkusím ošetřovat ještě intenzivněji a až se povede aspoň 1 rostlina, spojím ji s nějakým kvalitním kmenem a udělám životaschopnější F2.

Old Post 08-02-2022 v 08:02 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2516210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív