Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prní Indoor grow.Co do 2. kola?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Nápad Prní Indoor grow.Co do 2. kola? Příspěvek č. 1

Ahoj měl bych takovou otázku..
Jsem naprostý indoor začátečník (jedu 1. kolo)
No a jelikož jsem si vzal na začátek poměrně velký sousto (100x100x200stan..7x11l pot..a 7 jiných strainů)
Otázka zní zda by mi někdo doporučil nějakou odolnou genetiku na 2.kolo ?
Příští kolo bych chtěl jet 9x11 pot v těch 100x100x200..a nejspíš max 2strainy
zatím co jsem koukal zaujala mě blimburn seeds jen teda ještě nevím do čeho bych přesně šel..Pak přemýšlím že bych zkusil něco od barneys seeds.
za každou rada a doporučení budu velice rád peace

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 01-12-2019 v 05:50 AM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

7strainu je pro novacka docela orisek ale hodne te to nauci, a pokud to dokazes zkrotit nebudes litovat. Ja mam taky radsi vic odrud v jednim kole, pak kdyz se to povede, pripadam si doma jako v nejakym coffeeshopu kdyz to vsechno vybalim
Mrkni treba na crazybena a jeho sileny mixy to je parada! Osobne bych jednu odrudu uz pestovat nechtel, ale jestli nad tim premyslis tak si sezen spis rizky.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 01-12-2019 v 10:51 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 3

Cau od barneys co zkusit PINEAPPLE CHUNK. Ja ji tedy nikdy nemel, ale u nas jeden cas dost frcela a vsichni s ni byli spokojeni, krasne vykvetla i uplnym pankacum..

Old Post 01-12-2019 v 11:08 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongSmoker420
Nový Člen

Karma uživatele BongSmoker420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

no ze začátku bylo poměrně dost problémů..Špatné pH bohužel poměrně dlouho pak svilušky.. už jsem koupil pH metr a pak ph + - a už si to ladím tak se poměrně krásně zbarvili do zelena tak jak mají..Jen ty sv*ne sviluše se mi nejspíš zase vrací :/ ale je zajímavý že jim od začátku už od růstu jim chutná v podstatě jen jeden model CBD maximus od Fairseeds pak teda ješttě AK x NL taky od Fairseeds ale né tak moc..já si celou dobu myslel ze je to ph ono to sice bylo ale ty svilušky byli už v tokové fázi že jsem nakonec musil použít chemku protože tabák by už určitě nepomohl..Nechal jsem to bohužel zajít až moc daleko lae aspoň vím do příště..tak to ted budu sledovat a snad se to nerozjede protože už jsem v 5týdnu květu..

Peace, a zdravé rostlinky )

Old Post 01-12-2019 v 14:50 PM
BongSmoker420 je offline   Profil uživatele BongSmoker420   Find more posts by BongSmoker420   Foto galerie člena BongSmoker420   Click here to Send BongSmoker420 a Private Message   Add BongSmoker420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2361340 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív