Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Váš názor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Váš názor? Příspěvek č. 1


ahoj. poslední 3 roky sem neudělal ani kytku ale letos mi dal kamarád semínko Cream Caramel. ze zvyku jsem ho hodil do vaty, vyklíčilo tak sem se rozhodl dát ho do skleníku ale použít jen kompost substrat a nehnojit už nijak.. Má to podle vás šanci na úspěch ?

Old Post 14-05-2019 v 22:10 PM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

jinak pár zkušeností mám ale žádný expert tak si rád nechám poradit. kytka cca 3 týdny a od začátku na jednom místě

Old Post 14-05-2019 v 22:15 PM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

nech to rust!

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-05-2019 v 22:24 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Neni problém. Plno lidí nehnojí. Když máš kvalitně vyhnojenou zeminu a je to ve volne hline a ne v kvetinaci, tak si koreny sahnou pro ziviny temer kamkoliv. Doporucuji jí zastrihnout treba hned nad 2. patrem at ti to větví pořádně, protože uz takhle ti to preroste a budes to muset treba na konci cervna uriznout cely tak v metrovy vysce (samozrejme zalezi na vysce skleniku). Do skleniku se proto sazi az dyl protoze to roste jak blazen a jakmile se ti to nalepi na skla, tak je to v haji. Good luck

Thomas V.

Old Post 15-05-2019 v 08:57 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Děkuju za názor. no toho zaštípnutí sem se bál ale spíš protože sem nevěděl. jsem si vědomej toho že sem s tím mohl ještě počkat, ale dostal jsem semínko ten den hodil na vatu a ono to vyšlo.. Ale nápadů a rad jsem tu zjískal tolik že by to mohlo vyjít tak to hlavně nepo*rat každopádně děkuju za radu

Old Post 15-05-2019 v 09:25 AM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6


Tak tady je jedna dnešní fotka, bohužel sem to nefotil já protože jsem mimo domov mezi fotkama je rozdíl 8 dní a ty modrý kuličky jsou prý proti slimákům..

prostě nevím proč ale víc než svítit mě bavilo zahradničit pěkně venku experimentovat zkoušet. Tak teď se zkusím vrátit k základům a pokusím se o Ganju pekně oldSchool. Máme skleník hlínu kompost tak pojďme na to

Naposledy upravil pan.Káč27 15-05-2019 v 13:26 PM

Old Post 15-05-2019 v 13:15 PM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Už jí zastrihni

Thomas V.

Old Post 16-05-2019 v 06:27 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

Ahoj, urcite to takhle muzes dojet, ale ja kdyz uz tead neco delam, tak se snazim poradne....takze po 3 letech udelat investici do nakych levnejsich hnojek za 200 mi neprijde az tak moc, staci klidne nejaka Hoštická hnojiva, kdyz to budes lit do zeme.....ale uz ted kdyz vidim, jak ji mas nalepenou u steny skleniku, ono asi bdue fakt lepsi kdyz bdue trosku hladovet, jinak budes brzy s mistem v <->, takze zastipnout a modlit se at to za ty tri mesice vegetu, co ji cekaj, nejak ukocirujes ;-) jinak odrudu si dostal paradni, hodne sladce vonici kviti

Old Post 16-05-2019 v 09:16 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

ahoj. děkuju za názor co se týče hnojky ono mi nejde o investici spíš sem se pro to takle rozhodnul a natchnul. S tím místem uznávám není to ideální, reálně je od stonku ke stěně 60cm +/- autobus. Z té fotky to vypadá trochu jinak, nafotím to líp todle jsou fotky co mi poslala má polovička pač já sem mimo domov (Práce no ) jinak zaštípnuto už je, to sme dokázali Online já se polepším todle je první skleník předtím sem zkoušel box a měl jsem nějaký to políčko

Old Post 16-05-2019 v 10:05 AM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

z fotky sem odhadoval pul metra, tak 60 to uz je putna ;-) zalezi co jineho v tom skleniku mas nasazeno a kolik mista k pohybu tam potrebujes, jinak bych se mozna nestitil myslenky tu kytku v blizke dobe zacit lamat/ohybat smerem ku stredu skleniku. a vyvazovat...letos je konecne trosku destivejsi pozvolnejsi jaro a ve spojeni se sklenikem se priprav, ze se ti to jeste celkem vytahne...je to sice 90% indika ale taky to umi

Old Post 16-05-2019 v 22:01 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 11

jinak k tomu hnojeni....na tom, dat kytce nazrat, neni nic spatneho, pokud mas v hline vse, co je treba, tak jako neni duvod, ale to ma asi malokdo....dnes je spoutsa lidi predposranych. jak budou kourit hnojky a kdesi cosi...to naredis vodou, kytka to nasaje koreny prakticky kapilarne a to pak teprve koluje nadzemni casti a roste z toho...pokavad ji pred sklizni trosku proplachnu tyden-dva dopredu a nepouzivam vylozene sracky, tak se vubec nemam ceho bat,, jinak jak se rika lepsi trosku hladova kytka nez prehnojena/spalena, ale byt tebou, tak to zas tak nezatracuju, uvidis ja kse bude kytka tvarit :P

Old Post 16-05-2019 v 22:10 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

jo zase když se jí nebude dařit tak zase nejsem ortodoxní zastánce 1000% organick bio bio magořiny to je jasný včera už jse jí trošku natáhl ke středu (od stěny) inspiraci jsem si našel někde tu bohužel jsem nepořídil fotky protože jsem byl doma a chvilku ale během týdne je sem nějak dodám

prostě nevím proč ale víc než svítit mě bavilo zahradničit pěkně venku experimentovat zkoušet. Tak teď se zkusím vrátit k základům a pokusím se o Ganju pekně oldSchool. Máme skleník hlínu kompost tak pojďme na to

Old Post 20-05-2019 v 06:46 AM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 13

Sweet seeds má karamelku i jako samonakvétačku, ty máš klasickou feminizovanou verzi? Slepičince, kobylince a já nevím jaké různé bobky ještě můžeš klidně přidat, na růst to kytce bude stačit - na květ by to chtělo ale asi více fosforu a draslíku (a naopak méně dusíku). Dozrála by nejspíš i bez zvýšení P a K, ale je otázka, kolik brk z ní chceš mít .

Jinak já měl od Sweet seeds Cream Mandarine (jeden z rodičů je právě Cream Caramel) a ta vůně byla prostě boží.

Old Post 27-05-2019 v 05:21 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.Káč27
Nový Člen

Karma uživatele pan.Káč27 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

4au, ano klasika femina. No dostala slepičák kobylinec a kompost no a ta mrcha už se nevejde do "skleníku" nevejde žádným směrem pak hodím foto Momentálně mě to spíš baví tak množství neřeším

prostě nevím proč ale víc než svítit mě bavilo zahradničit pěkně venku experimentovat zkoušet. Tak teď se zkusím vrátit k základům a pokusím se o Ganju pekně oldSchool. Máme skleník hlínu kompost tak pojďme na to

Old Post 02-08-2019 v 10:58 AM
pan.Káč27 je offline   Profil uživatele pan.Káč27   Find more posts by pan.Káč27   Foto galerie člena pan.Káč27   Click here to Send pan.Káč27 a Private Message   Add pan.Káč27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peggo1
Nový Člen

Karma uživatele Peggo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15

Ja to mám jen na okne jedna ujde druhej nejako padaj listi prvý pokus hádam stoho niečo bude

Old Post 23-09-2019 v 13:47 PM
Peggo1 je offline   Profil uživatele Peggo1   Find more posts by Peggo1   Foto galerie člena Peggo1   Click here to Send Peggo1 a Private Message   Add Peggo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 16

A jak to dopadlo ?

meno ako pán

Old Post 23-09-2019 v 19:40 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1755300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív