Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 21x BB, Vero29 200w-530w, atami wilma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

21x BB, Vero29 200w-530w, atami wilma Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny..

Je to tu me tusim 3 publikovane kolo, tak jsem zvedav jak dopadne..

Box: Homemade 130x170x180, zatepleny 10cm polysem..

Svetlo: po upgreadu - nove spider vero 250w s cree red + me stare vero 280w

Osazenstvo: 21x Big Budd (melo byt 20 ale typek to asi blbe spocetl)

Medium: nove Atami Wilma 20x 6L (drive 10x6l)

Hnojky: Komplet hydro a doplnky od Hesi

Vzduch: Odtah Prima klima 480, pritah Tt 250

Holky jsou 3den na 18/6 a zatim vypadaji spokojene..
Teplota ca 25, vlhkost 65-75

Old Post 25-09-2019 v 00:24 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 2

Zdarek vypadá to dobře. Také si teď zařizuji mistnost na půdě a pouzil jsem 10 polys, tak doufam že to bude stačit. Mám dotaz.Kde si poridil to Vero 280 w. ?Také plánuji do budoucna

Konopi je lék!

Old Post 25-09-2019 v 11:28 AM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 3

Ja mam v boxu jeste 2x 80w topeni ( na fotce vzadu dole to zelene) a pres mrazy jsem rad, ze tam mam 23.. Bud budu jeste pridavat vrstvu polyse, nebo jeste jedno topeni..

Nevim, jestli to muzu napsat, abych nedelal reklamu, kdyztak smazte..
280w panely ( na foto 4 cocky uprostred) jsem poridil u Alucraft jako skladacku ale uz maji jen jine modely.. A druhy panel jsem poridil ted u Ledideal

Old Post 25-09-2019 v 12:44 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Vpoho

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 25-09-2019 v 12:54 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 5

Dnes 6 den 18/6
Holky vypadaji dobre, bez znamek nejakeho deficitu..
Dnes postrik BIOBIZZ - LEAFCOAT SPRAY..

Jelikoz jsem BB jeste nejel, chci se zeptat, zda je u teto odrudy lepsi nechat ji byt, nebo zastipovat?

Old Post 28-09-2019 v 13:33 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 6


..

Old Post 28-09-2019 v 13:34 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 7


Dnes 11 den 18/6

Postrik Vita race

Jelikoz se nikdo nevyjadril,.zda zastipovat nebo ne, necham to bez zastipu..
Jelikoz pry dela.velke,.tezke centraly, pridal jsem podpurne tycky..

Old Post 03-10-2019 v 22:36 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 8

Zdar,
jel jsem 2x BB od SS a pro me lepsi urcite zastip...jelikoz je pak vice mensich palic coz je lepsi,kvuli plisni...jedno kole jsem stipnul 2x a to uz zase bylo pak moc rozvetveny a bylo s tim vice prace...zalezi jaky mas prostor a preference

citace:
Původní příspěvek od delfin
Dnes 6 den 18/6
Holky vypadaji dobre, bez znamek nejakeho deficitu..
Dnes postrik BIOBIZZ - LEAFCOAT SPRAY..

Jelikoz jsem BB jeste nejel, chci se zeptat, zda je u teto odrudy lepsi nechat ji byt, nebo zastipovat?

Old Post 04-10-2019 v 10:27 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 9

Jak pise HVR, vzdy lepsie zastip, pretoze velke, tezke centraly si priam koleduju o plesen. Zatial ti to slape pekne.

Old Post 04-10-2019 v 11:03 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 10

Pěkný
Co vím tak když květiny podepřeš tak budou mít pak tenký stonek . Tím jak na ně fouká a oni se trochu hýbou tak jím sílí stonek

Old Post 04-10-2019 v 15:06 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 11

Pokud je to od SensiSeeds, tak určitě doporučuji minimálně jeden - nejlépe dva záštipy !

Old Post 07-10-2019 v 15:52 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 12


Po delsi dobe UP.

U holek jsem nakonec provedl jeden zastip, nechal tyden na.rustu a pote prepnul na 12/12. Dnes jsou tedy cca 14 dni v kvetu.
Bohuzel hned po prepnuti jsem musel na 10 dni odjet, coz se na holkach prijevilo.. Pri vymene zalivky, jsem udelal nekde chybu a EC bylo po navratu na brutalnich 2.6 a vlhkost v boxu 80%, takze zacatek kvetu neprobehl moc idealne..
Ec jsem dnes sundal na 1.6 vlhkost na 70% a budu doufat, ze do zitra jeste sleze..
Holky maji.od prehnojeni lehce "popalene" listy a rust se zrejmne uz zastavil na nejakych 40cm, takze zadna slava.. Snad se to do konce uz moc neposere, abych sklidil aspon 10 :-D

Old Post 25-10-2019 v 22:25 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 13

Mozna jsou jen trochu mensi ale nevypadaji teda spatne a vlhkost 70% je uplne v pohode

Old Post 26-10-2019 v 07:21 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 14


Dalsi up..

Uz jsem temer ve finale. Dnes zacinam proplach. Zatim jsem vzdy pouzival pouze cistou vodu, ted poprve zkusim Grotek Final Flush Blueberry, tak jsem zvedavy..
Jinak tohle kolo se vubec nepovedlo.. Pocinaje neznalosti odrudy a mozna horsi prrci, prehnojeni az po nizkou teplotu v noci (17c)
Vubec z toho nejsem nadsenej, holky maji 30-40cm a nevypadaji uplne nejlip.. Paldy jsou sice docela pekne ale mensi, takze toho asi moc nebude.. Mam spatny odhad ale na vic jak 150g to nevidim.. Snad to bude aspon chutove za neco stat..

Old Post 28-11-2019 v 15:48 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 15


Z blizka

Old Post 28-11-2019 v 15:49 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6431820 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív