Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » #32×BigBud&Amazon#
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 17

Cau Johnny nene padli je neco jineho todle byly takove tmave fleky na listech a listy krehke, kdyz jsem chytl list mezi prsty tak se zacal drolit, pritom byl stale zeleny lehce poschly.

Old Post 04-10-2019 v 11:36 AM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 18

Cus, nemaš nejakou fotku těch listu?
Jinak velká škoda už druhé kolo v trapu :/

400w cheese,ww

400w Grep

Old Post 14-10-2019 v 10:10 AM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 19

Cau Janko fotky nemam, nakonec jsem zjistil ze zacaly hnit koreny, vymenil jsem vodu a prepnul, vyjely jim nove zdrave koreny a ted jsme cca 2 tydny na kvetu. Jeden amazon jsem odstavil, vybral jsem nejslabsi jedince a zlikvidoval jej.
Jak bude cas postnu nejake fotky, i kdyz neni moc co videt

Old Post 19-10-2019 v 09:47 AM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Johnny Blaze
Plisen listova, tj. padli? Ak ano tak ti prajem pevne nervy, pretoze padli je riadna svina.
Mne zabral discus, ale po nejakom case sa aj tak vratilo.


Johny, Discus se používá jako prevence, na napadené padlim už musíš použít Karathane.

Grower sponzor

Old Post 19-10-2019 v 10:11 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace


Johny, Discus se používá jako prevence, na napadené padlim už musíš použít Karathane.


Existuje mnohem šetrnější prevence, tohle jsou přípravky spíše na zahrádku...

400w cheese,ww

400w Grep

Old Post 19-10-2019 v 14:08 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

?/12 Příspěvek č. 22





Zdar lidi, po dlouhe dobe se hlasim s UPem, kolo jee to mizerne, koreny se sice obnovily ale uz se nic moc dal nedelo ani kytky nenarostly pac to nestihly.. Prestal jsem i pocitat dny kvetu, snad jsem ani nezaznamel prepnuti, bohuzel.

Rostliny stale trpi nejakou houbovou ci plisnovou nemoci, ke vsi radosti se to rozmohlo skoro po celem sklepe, dnes jsem zakoupil Polyversum a budu osetrovat matky a rezy.

Toto je posledni kolo s Amazony, mam jiz zhotoveny stul pro drip s 80ti- clennou posadku, komponenty jsou doma jen mam presso a tak tak s necim pohnu..

Tady mame zbylych bohuzel jen 8 krasavic ECSDxDesignerOG, dnes jsem presadil a odebral prvni rezy, uvidime co se nam z toho vyklube, kazdopadne listy jako jahody





Old Post 19-11-2019 v 19:11 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4238750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív