Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nemocné květiny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Obecné Nemocné květiny Příspěvek č. 1


Zdravím, poslední týden jsem si všiml žloutnutí a odumírání spodních listů, dle obrázků jsem vydedukoval, že se jedná nejspíš o nedostatek Draslíku, ale zálivka se síranem draselným nepomáhá, takže začínám pochybovat o své dedukci, nevíte někdo, o jaký problém se jedná? Pěstuji poprvé a nenašel jsem žádnou jinou (lepší) shodu popisu problému.



Předem děkuji za pomoc

Old Post 18-07-2019 v 15:30 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

vic infa,co pestujes jak jsi daleko,cim hnojis,teploty atd atd.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-07-2019 v 15:56 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 3

Kytka se zbavuje listu ktere nejsou osvetleny docela bezne. Ale v tvym pripade to muze byt i nedoststek dusiku, nebo nedostatek mista pro koreny, koukam ze v tom kbeliku jich mas vic, rekl bych ze se v tom dost mackaj. Mas v tom kbeliku aspon diry na odtok vody?

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 18-07-2019 v 15:57 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

díry tam jsou, omylem jsem dal dvě semínka do jednoho kbelíku a už jsem je nechtěl přesazovat, abych je zbytečně nestresoval, každopádně se to samé děje i na další kytce, která sedí sama ve 40L květináči. Dusíku dle mého názoru nejspíš mají dost, používám hnojiva biomax (bio-grow; bio-bloom a top-max) v doporučených množstvích. Je to i přesto možné?

PS: ustříhnul jsem si jeden list a podíval se na něj pod mikroskopem (50x) a neviděl jsem nic neobvyklého (aka výrazně jinak zbarvené žilky, poškození atp)

Old Post 18-07-2019 v 17:10 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

pěstuju Tutankhamona, je to teď 7. týden, hnojivo jsem psal výše (biomax), držím je na 25°C cca a vlhkost odhaduji na 80% (nemám vlhkoměr, odhaduji podle toho, jak se mi zamlží brýle, když box otevřu), svítím 20h denně 250w, box má rozměry 180x120x80 (v/š/h)

Old Post 18-07-2019 v 17:14 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

PH?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-07-2019 v 17:15 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7

PH momentální nevím, zítra si jdu pro papírky, naposledy, co jsem měřil, tak bylo kolem 6-ti a to je týden až dva zpátky

Oprava: překlik v čísle

Old Post 18-07-2019 v 17:17 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

7 tydnu v rustu jo?
20h svitit mi prijde zbytecnny.....normalne se sviti 18/6
to neni automat ne?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-07-2019 v 18:13 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 9

ano, je to automat

Old Post 18-07-2019 v 19:41 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

automaty do boxu nepatri,urcite ne zacatecnikum.af si dela co chce.....nelze ho nejak usmernovat/kontrolovat.........lze se jen modlit aby to klaplo

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-07-2019 v 19:53 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 11

ok, děkuji za cennou radu, takže příště obyč feminizovaný semínka?

Old Post 18-07-2019 v 20:08 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

tak nebo rezy....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-07-2019 v 20:10 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od affilius
pěstuju hnojivo jsem psal výše (biomax), (v/š/h)


Clevece , co to je za hnojivo ten Biomax?
Pod slovem Biomax jsem nasel jen tlakovej hrnec.

Napis prosim te , jak presne ted hnojis tim "Biomaxem"
Kolik presne ,mililitru bio-grow na 1 litr vody a pripadne jesli uz maji nakvet , bio-bloom kolik davas ml/1l a kolik ten top-max?
Psals si ze hnojis podle tabulek tak prosim napis kolik teda si daval ted naposled..

Uz ty automaty maji nakvet ?
To si myslim taky zapomel napsat a cely kytky nafotit at jsme v obraze.

Dekuju za odpoved.

Old Post 18-07-2019 v 22:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Čau, listy vadnou, takže ani hnojivo, podle mě ani pH, můj tip je přelití. Podle fotky to vypadá na kytku s méně listama a celkově nižší, takže malý odpar přes listy, tím pádem přebytek zálivky 😉 ale samozřejmě i kombinace se spatným pH je možná.
Jaký máš substrát? Voda odkud? Jak často a kolik zaléváš?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-07-2019 v 08:08 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Clevece , co to je za hnojivo ten Biomax?
Pod slovem Biomax jsem nasel jen tlakovej hrnec.

Napis prosim te , jak presne ted hnojis tim "Biomaxem"
Kolik presne ,mililitru bio-grow na 1 litr vody a pripadne jesli uz maji nakvet , bio-bloom kolik davas ml/1l a kolik ten top-max?
Psals si ze hnojis podle tabulek tak prosim napis kolik teda si daval ted naposled..

Uz ty automaty maji nakvet ?
To si myslim taky zapomel napsat a cely kytky nafotit at jsme v obraze.

Dekuju za odpoved.


Omlouvám se za chybu, popletl jsem si dva názvy dohromady je to hnojivo značky biobizz a používám momentálně 3 typy (bio-bloom (3ml/1l), top-max (1ml/l) a bio-grow (4ml/1l), používám ty 'light verze') kytky už mají nákvět, zatím začínající, fotku můžu přidat v pondělí, mám telefon v opravě.

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Čau, listy vadnou, takže ani hnojivo, podle mě ani pH, můj tip je přelití. Podle fotky to vypadá na kytku s méně listama a celkově nižší, takže malý odpar přes listy, tím pádem přebytek zálivky 😉 ale samozřejmě i kombinace se spatným pH je možná.
Jaký máš substrát? Voda odkud? Jak často a kolik zaléváš?



Substrát jsem vzal také od bio-bizzu, je to light mix. Každopádně zalévám je jednou za dva dny, kde vezmu 250ml vody s hnojivem a rozliju to mezi ně. Vodu beru tedy normálně z vodovodu a vím, že je tvrdší.

Old Post 20-07-2019 v 07:41 AM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

Hnojis presne podle tabulek tak problem bude asi jinde , jak pise Pitr.

Prosim napis ,
Odstata alespon voda? Upravovals vode pred tim PH kdyz si jeste nedaval hnojky ?
Jake mas PH kohoutkove ?

To jsou taky podstatne veci
Dik

Naposledy upravil Madical-Strains 20-07-2019 v 08:58 AM

Old Post 20-07-2019 v 08:31 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - Nekrotické skvrny - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4767420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív