Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nemocné květiny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

Tak jak jsou na tom ? Nejaky up? Fotka na dennim svetle ?

Old Post 26-07-2019 v 08:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 66


Ahoj, včera jsem proplachoval a teď jsem akorát přišel z práce, tak tady dávám foto. Všechny spálený (odumřelý) listy jsem ostříhal, aby zbytečně nebraly živiny a sílu těm zdravějším. Všiml jsem si, že špičky dalších listů jsou znovu žluté, ale jen velmi málo, tkaže počkám, jak se to vyvrbí pár dní a uvidím, co dál. Co si o tom myslíte vy jako skupina zkušených?

PS: proléval jsem asi 15 minut každou kytku a vyplavenou hlínu jsem doplnil biobizzem light mixem

Naposledy upravil affilius 26-07-2019 v 12:10 PM

Old Post 26-07-2019 v 11:42 AM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
affilius
Nový Člen

Karma uživatele affilius - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 67

Tak špatné zprávy, po prolití, vyfiltrování mulčovačky a 'znovuzavedení do cyklu' se kytky nechytly... vidím to na novou várku s novou hlínou... pH se nezměnilo o víc, než 0,4 cca, i když jsem kytky proléval každou déle, jak 1/4 hodiny.

Old Post 31-07-2019 v 16:37 PM
affilius je offline   Profil uživatele affilius   Find more posts by affilius   Foto galerie člena affilius   Click here to Send affilius a Private Message   Add affilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 68

Tak to je mi samozrejme lito ze to holky nedaly, to vis , autaky jsou mnohem citlivejsi.
Vyprdni se uz na ne a dej do boxu nejaky femky , Biobizz light-mix a jen cca mesic staci jen zalevat s ph 6,2-6,5 , vodu na to mas skvelou.
Vodu nech vzdycky odstat minimalne 24h.

Tesime se na tvy dalsi , doufejme ze uspesne kolo.
Hodne stesti.

Old Post 31-07-2019 v 18:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 69

Ani ten proplach by ti nepomohl, takle kysleou hlinu jak stovik, kterou substrat pro orchideje je, bys nezneutralizoval. Vratilo by se to za par dni znova.. Musel bys to presadit. Dalsi co si myslim ze podezrivat takle dobry hnojiva ze jim neco chybi je hloupost. Vetsinou to je spatnym pH.

Medi myslim ze tim pruplachem zbytecne strasis. Bakterie se mnozi obrovskou rychlosti exponencialne. Jestli jsi nekdy kvasil vino, tak bys videl ten fofr. Kdyz se po proliti odstatou vodou zaleje hned hnojkou, urcite tam je mnohem vetsi sance ze necemu pomuzu nez, ze bys to nejak brutalne zabrzdil..

Jeste bych poradil jednu vec, neboj se toho a klidne vysypej jeden kvetinac, kdyz se to udela opatrne, tak to kytka ani nepozna. A ty vis na cem jses s korenama. meli by byt bily a nesmrdet... poznas i jak je substrat mokrej a odvodis jak tedy zalivat. Vzdyt spravne se ma presazovat porad do vetsich kvetniku.
Na hnojivach se usetrit urcite da, ale na hline nikdy nesetri, je to alfa omega pozdejsich problemu.

Old Post 01-08-2019 v 00:04 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denytm
Stálý Člen

Karma uživatele Denytm - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 70

osobně bych řekl nedostatek světla na spodní listy + nedostatek dusíku

Old Post 28-08-2019 v 16:24 PM
Denytm je offline   Profil uživatele Denytm   Find more posts by Denytm   Foto galerie člena Denytm   Click here to Send Denytm a Private Message   Add Denytm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - Nekrotické skvrny - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2408160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív