Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor-Dinamed CBD Autoflowering + Lecba zavazne nemoci.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Outdoor-Dinamed CBD Autoflowering + Lecba zavazne nemoci. Příspěvek č. 1

Zacatkem tohoto mesice jsem se bohuzel dozvedel nemilou zpravu , ze budu muset v souasne dobe celit velke neprijemne vyzve. .... nevylecitelne nemoci a to Makularni degeneraci.

Klasicka lecba castecne podporovana jednou zdejsi nejmenovanou pojistovnou zahrnuje velmi bolestive a drahe injekce primo do oka , ktere je treba jeste navic lekarum doplacet a tyto injekce pouze oddaluji oslepnuti v radu o 1 rok, plus minus.

https://www.neovize.cz/jake-jsou-oc...rni-degenerace/

V souscasne dobe tato nemoc neni lecitelna nikde na svete , ani v USA ani Japonsku.

Cely mesic o tom hledam informace a nasel jsem mozna jedno vychodisko , alespon malou stipicek nadeje a to je CBD olej .

https://unitedpatientsgroup.com/blo...ar-degeneration

https://www.marijuanadoctors.com/co...r-degeneration/

Nemusim asi zduraznovat ze te lecbe CBD verim , ze urcite pomuze , kdyby ne , tak bych do toho ani nesel , i kdyz musim priznat ze mam samozrejme strach a nejake obavy tam taky urcite jsou.

CBD olej je ale bohuzel na me drahej v takovem mozstvi a koncentraci jakou je na to potreba , tak me nezbyva nic jineho nez si vypestovat CBD odrudu a nasledne si az vyrobit CBD olej sam.
Takze je to beh docela na dlouhou trat vzhledem k te nemoci.
"Kazda minuta navic je dobra."

Toto vlakno nebude klasicke vlakno o tom pestu ale spise vice o te lecbe a nasledne o tom jak a jesli se stav zraku zlepsuje ci nikoliv.

Old Post 28-06-2019 v 18:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Dlouho jsem hledal v katalozich Seed-bank a v zahranicnich recenzich tu nejvhodnejsi odrudu a tez jsem pozadal amika aby se mel zeptal lekaru z Hospicu kde podavaji konopi pacientum zdali by me lekar nejak z odrudou neporadil. A jesli s touto konkretni nemoci nemaji nejakou zkusenost .
Bohuzel jsem se dozvedel jak z internetu tak od amika ze v USA neni jeste ani na tuto nemoc schvalena zadna odruda a ze s tou nemoci nemaji prazadne zkusenosti.
Je uz ale alespon pozadavek od pacientu aby se tim zabyvaly a zkoumaly jaka CBD odruda na tuto nemoc bude nejvhodnejsi.
Bohuzel zatim jenom ten pozadavek.

Take jsem trochu doufal ze me amik posle par seminek , jako uz mnohokrat pred tim. Bohuzel se tak nestalo , jelikoz me napsal ze ted se aktualne zaobira pouze genetikou s THC.

Dal mi sice kontakt na jeho znameho ktery se specializuje na CBD odrudy ale ten me ani na dva emaily po cca 3 tydnech neodpovedel.
Tak jsem si nakonec musel vybrat odrudu sam , podle sveho uvazeni ,
doufam jen ze ne spatne.

https://www.dinafem.org/en/dinamed-autoflowering-cbd/

Old Post 28-06-2019 v 18:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3




Vcera vecer jsem 5 seminek namocil do vody a dnes jsem je premistil do Humatu neutralniho k podpore kliceni , jelikoz seminek je jen malo , tak bych byl moc rad kdyby vzesly uplne vsechny.

Pokud budu moci to nejak vymyslet , tak par holek bych odvezl na chatu a zasadil tam do zeme a par kytek bych pestoval v 11l kvetinaci nejlepe nekde tady pod dozorem abych mel jistotu ze neco na tu lecbu nakonec bude.





Humat - Ta posledni fotka nesla vubec na mobilu zaostrit.

Old Post 28-06-2019 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

https://growdiaries.com/diaries/169...inamed-cbd-auto

Nasel jsem venkovni pest tyhle odrudy v 11l kvetinacich ale vytezek 7G z jedne kytky me teda docela zklamal.
Rikam si jesli by nebylo ve vysledku vic G , kdyby byly pestovany indoor ?
Jaky na to mate prosim nazor?

Mozna ze by se mi je , alespon ty dve podarilo nejak jeste nacpat do boxu k tem SS.
Nebo je to lepsi venku?

Je mi jasny ze pokud by to byla klasika , tak se na to ani neptam, je mi samozrejme jasny ze Out je vzdycky vic G nez IN na kytce ale u tohhle automatu si vubec nejsem jistej. Zda se mi to neskutecne hrozne malo.

Old Post 28-06-2019 v 21:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 5

nejsem expert ale myslim, ze jestli ti fakt na kazdym dni zalezi, tak bych to nahazel do boxu a to ze v eletrice propalis vic bych nehledel, zdravi je dulezitejsi nez penize! a to fakt neni jina "pojistovnou hrazena" lecba jina nez injekce do oka??
edit: tak jeste rychle kup cbd fem. semena a budes mit si myslim jak venku na podzim, tak i v boxu vetsi sklizen nez z automatu..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 29-06-2019 v 00:28 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

No na to jsem se lekare ani neptal jesli to hradi v plne vysi jina pojistovna
(myslim ze by me to rekl) ale na internetu lidi nadavaji ze ty injekce se prave plati a jsou drahe a pojistovny to nehradi.
Udajne je jeste nejaka terapie Lasrem ale o te mi lekar nic nerikal ale ta je jeste drazsi nez injekce. Jakykliv zakrok Larem je drahy a pojistovny ho fakt nehradi , info z internetu ale overene to nemam.
Samozrejme ze bych preferoval Laser nez nejaky brutal injekce do oka ,

Bohuzel jsem inv. duchodce a jsem neustale omezen financne , krome toho mam ted uplne plny box Super-Skunku. Uz je presazeny tyden do velkejch kvetinacu tak nejde uz prevazet . A jen tak ho vyhodit by byl hrich , stalo to hromadu penez a uz mesic prace.

Napadlo me ale pridat ne-dekarboxylovany Skunk , tedy presneji Rosin Dab bez dekarboxylace do dekaroxilovaneho CBD oleje aby ho bylo vic mozstvim + slozky jako THCA a terpeny a dlasi...

Automaty sem jel pouze 1x Out + sklenik jen jednou v zivote ,
pod lampou ale nkdy tak vazne nevim jesli by pod lampou nebyl vetsi vytezek v tomhle pripade , kdyz Out plodi jen 7,5G na rostlinu.

Ty dve CBD kytky , bch mozna jeste do boxu nejak narval.
A zbytek mam uz domluveny ke kamosovi Out.

Old Post 29-06-2019 v 09:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Ted jsem si uvedomil ze v boxu byt spolu se Skunkem nemohou , az budu prepinat Skunk na 12/12 tak by asi tech 12 h. svetla urcite nestacilo pro ty automaty.
To jsem si hnedka neuvedomil , takze musim najit pro ty dve co chci mit u sebe nekde jinde misto venku.

Old Post 29-06-2019 v 16:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 8

Ahoj! Tému budem sledovať, nakoľko ide o liečebný model a liečbu. Klasický Dinamed CBD som šiel naposledy. Je to chutný model bez tvrdého mozgového efektu. Vyrobil som ešte iba extrakt do kokosového oleja, ktorý plním do kapsúl. Plánujem to pridať do čokolády a keď budem mať tinktúru, skúsim to dať do gumených cukríkov. Užívam denne po prebudení, Myslím, že to tlmí úzkosť, uvoľňuje krrče, bolesti. Nie je to klasický zhulovač a v spôsobe v ktorom ho užívam mi celkom vyhovuje. Výborné na bolesť, tlmí vačšinu nežiadúcich účinkov ostatných "tvrdých" THC modelov. Pozeral som AF verziu, Dinafem uvádza 100 g na rastlinu pri oute. Nejak sa mi to nezdá, hlavne nechápem prečo by to malo byť výnosnejšie pestovať pod lampou!? To by musel byť nejaký zázrak, ale nedokážem sa k tomu vyjadriť z pohľadu technológie a ani teórie. Inak 100 g nie je vůbec málo, pokiaľ to má byť pre vlastnú potrebu. To je moja vlastná skúsenosť. Netuším, že ako a čo z toho chceš vyrobiť. Vonku s tým moc starosti nemáš. Pod lampu by som dal klasický Dinamed, existuje už aj Dinamed + verzia s ešte vačším obsahom CBD - tento model som ale ešte nepestil a a myslím, že v tom ani nevidím zmysel, pokiaľ to nechceš huliť. Skôr je podstatný ten pomer THC:CBD , ktorý zaváži. Držím palce a budem sledovať. :-)

Old Post 30-06-2019 v 09:07 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

100 g dokonce i 50 g by bylo dostatek ale v tom odkazu jak sem daval par prispevku zpet mel ten grower prave tech 7,5g na rostlinu v 11l kvetinacich.
"100 g na kytku " v uvozovkach , by vytezek mozna byl ale primo v zemi a cely den na slunci a ne v ohranicenem prostoru v kvetinaci.

Mel jsem na mysli vynosnejsi pod lampou ...nez ten Out u toho growera , tedy vice nez tech jeho 7,5 g na rostlinu.
Na balkone slunce postupuje rychle a za predpokladu ze to bude v zadu aby to nebylo videt tak slunce je jen na jednom miste 3 hodiny ale v boxu by se pod 300 w 18/6 nebo 20/4 by predokladam bylo vic nez tech 7,5 g. Proto vyssi vytezek in.
Tak to bylo presne mysleno.

Kazdopadne u automatu 100 g na kytku , to se mi taky silne nezda ale prosim , muze byt ... asi.

Old Post 30-06-2019 v 09:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10



Po cca dalsich 40 hodinach ve vlhke uterce mezi taliri, teplota v byte mezi 27C-30C.
Opet vyklicilo 100% , uvidime jesli tez vsechny vzejdou ze zeme.

Okamzite presazeno do malych kvetinacku do meho oblibeneho substratu Biobizz Light-mix. Bez korenaku a jinych !!! jen cista odstata kohoutkova voda snizena jablecnym octem na PH 6,5.
A uz si lebedi v boxu na predpestu.

Old Post 30-06-2019 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Smazan duplicitni prispevek.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-07-2019 v 08:43 AM

Old Post 01-07-2019 v 19:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 12


Tak uz je vsech 5 holcicich miminek venku , dve z peti nemaji jeste narovnane matecni listecky. Zitra az se ukazou v plny krase tak bude lepsi foto.

Old Post 01-07-2019 v 19:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13




Cca po 36 hodinach 18/6 , po zasazeni do hliny.

Old Post 02-07-2019 v 08:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 14

Ahoj
Držím palce v growe Btw lampu nastav na 20 hodín svetlá keď ide o auto.. a prvé 2-3 dní môže ísť aj nonstop

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 02-07-2019 v 11:29 AM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Ahoj , ja vim , ja vim , jsem si dobre vedom svetelne periody pro automaty indoor.
Ale jsou jen na kratke navsteve u Super-skunku v boxu a jdou cca za 14 dni stejne ven, tak nechci narusovat svetelnou periodu SS - 18/6 , kdyz uz to ma takhle od zacatku.

Old Post 02-07-2019 v 16:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 16

Automaty by mali byť podla mna zasadené do finálneho kvetináča hneď, aby boli v okamihu genetického prepnutia maximálne rozrastené. Alebo si sa rozhodol ich dať do voľnej zeme v záhrade?

Old Post 02-07-2019 v 21:10 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1359360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív