Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aeroflo 10 - 10x Chronic (400W MH, 600W HPS)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Hydroponie Aeroflo 10 - 10x Chronic (400W MH, 600W HPS) Příspěvek č. 1



Zdravím, rozhodl jsem se podělit o jedno kolo s vámi.

Stan - Dark room 120x120x200 (nově pořízen)
Aero Flo 10
10 x chronic (teď už jen 9 .. )
světla v cooltubu (aktivní odtah i přítah+termohygrostat)
MH 400 W
600W HPS
hnojiva: metrop mr1, mr2, calgreen, H2O2

pH držím okolo 5.8 a EC momentálně 1.0
lehce bojuji s teplotou, která se pohybuje mezi 20-25 C den 17-20 C noc
teplota vody 18-22 C udržuje topítko
momentálně 17. den růstu

všiml jsem si divných listů a nazvyklé barevnosti kytek, především po natažení sítě před pár dny

nevíte co by jim to způsobovalo ? díky..

Konopí, to já rád..

Naposledy upravil Doupinson 03-11-2019 v 14:36 PM

Old Post 03-11-2019 v 13:42 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2


Opravdu nevíte, co se jim nelíbí ? ?

Konopí, to já rád..

Old Post 04-11-2019 v 14:37 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 3

Čau podle mě je to fosfor.
Nedostatek fosforu ti zpomaluje celkový růst rostliny a konopí fosfor miluje, takže je nepravděpodobné že by si ho měl nadbytek.Při vysokém nedostatku fosforu vykazují listy tmavě-šedé skvrny nebo i purpurově zbarvené fleky.

Řešení: Nejprve zkontrolujte pH půdy nebo roztoku. Přebytek železa nebo zinku mohou způsobit také nedostatek fosforu. Proto se podívej na složení hnojiva, zda neobsahují nepoměr právě těchto prvků.

Doufej že to nebude nic horšího.
Peace

400w cheese,ww

400w Grep

Old Post 04-11-2019 v 16:26 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 4

Dík za nápad, určitě to nebude hnojivama, protože jedu metrop mr1 + calgreen, což pokryje všechny nezbytné prvky, hlavně ten calgreen. Používám vodu z reverzní osmózy a EC bedlivě hlídám a postupně zvyšuji..

Kolegou (Pítr90, tímto díky) jsem byl v jiném Tématu upozorněn na nízkou hodnotu pH, což myslím bude to, co to způsobilo..
Z nějkého důvdou jsem pH držel nižší (5.6-5.8) a hodlal ho zvyšovat, ikdyž to má být přesně naopak. Teď jsem pH upravil na 6.2 a uvidím, jaký to bude mít efekt v následujícíh dnech.

Ještě s jedním nápadem přišel místní člen, který se, myslím, trefil do černého.
Na základě špatného pH (příliš nízké) a zvýšené teploty vody v nádrži ( topítko do akvária má nejnižší nastavitelnou teplotu 20C a za světla se to rychle dostalo až na 24C ) měli kytky nedostatečný příjem vápníku.

( http://www.pestujtejednoduse.cz/ned...iku-konopi.html ) moc pěkné stránky, třeba také někomu poslouží..

No jo no, rok pauzy je znát

Snad jsem holkám moc neublížil, přihlásili se stejně v čas a pomoci se mi tu dostalo, jako vždy. Tak držte pěsti.

Průběžně budu informovat, tak doufám že bude co sledovat

Konopí, to já rád..

Naposledy upravil Doupinson 04-11-2019 v 17:41 PM

Old Post 04-11-2019 v 17:19 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 5

Ph 5,6 je uplne v pohode na raste. Ak ides cistu RO vodu tak to robi calmag. Zmiesaj RO vodu s kohutikovou na EC 0,2. Calmagom uprav na 0,4-0,5 a do toho pridaj MR1 a calgreen na 1,0-1,2 a malo by sa to spravit. Ja pouzivam vitalink calmag lebo ma najmenej dusiku.

Old Post 04-11-2019 v 18:38 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 6

Jedu vodu přímo z RO a je fakt, že v tomhle máš pravdu. Koupím calmag a namíchám komplet novej roztok, což jsem stejně chtěl udělat. Uvidíme co pak. Tak či tak díky za tip.

Konopí, to já rád..

Old Post 04-11-2019 v 19:05 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 7

Ahoj.. Máš to na víc kytkach NB jen na jedny,). Ty listy skaredy nahore/dole nebo všude?... Aaa rostou nebo vypadá hůř jak ty na kterých to není? Jinak pěkně box

Old Post 05-11-2019 v 12:57 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 8

pH neřeš pokud je v mezích 5.0-7.5 ...
Náhlé změny pH to je to, co způsobuje problémy, na to kytky nejsou evolučně přizpůsobený... děštovka je tak měkká a bez bufferů, že když se zalejvá venku, nikdy neovlivní nárazově pH půdy...

pH je bait navšechny začínající hydraře... v tom se dá utopit raz dva, nedělej si z toho obcesy, pH nemusí být držený přesně na daný cifre, dokonce už se najdou lidi co říkaj, že se nesmí držet na jednom bodě, že to způsobuje deficity( navíc je pro mě záhadou jak to dokáže držet na jednom bodě, jsem totiž zastánce nižšího EC a lehčího deficitu, než lehčího přehnojení)...

Z vlastních zkušeností vím, že se nevyplatí upravovat pH dle přání growera, ne v malých systémech s nádržema do 200litrů. Ta hodnota se mění úbytkem minerálů který kytka saje, složení hnojiv pro růst a pro květ taky udělá svoje v květu je roztok kyselejší...

Zdravější je držet nižší EC, ale tam nemůžeš absolutně počítat s nějakým pevným držením pH... třeba v rockwoolu to jde proti sobě, když necháváš pro bujarej růst kořenů prosychat, kytky jedou jak blázen, EC klesá, pH stoupá, přidáš EC, stresneš kytky, zmeníš pH stresneš kytky... pro mě to znamenalo, že jsem se nedokazal dostat pod 6.0pH dýl jak na pár hodin a to ještě jsem je tím jen stresnul. Postupem času, prosychání způsobuje, že se ti vysráží soly a EC vyletí 2.5x tolik než máš v nádrži = stress zaroveň to nárazově změní pH protože soly který se pak zpětně rozpustí ho sníží.

Chce to najít balanc v každým systému, já osobně jsem v bubblerech byl těžce zoufalej, denně mi to střílelo pod 4.5pH a tam se to znějakýho důvodu drželo stabilně, ale už mimo tabulky... v rockwoolu se to chová lépe, ale určitě ne tak jak se píše v knížkách... Důležitá věc je, že nejedu RO, složení kohoutkový vody to je ten největší rozdíl mezi lidma... na netu se dají najít návody na R/O tam se to chová po celém světě stejně, ale kdo nemá R/O, ten si musí najít jak mu to funguje sám.
Možná mi uchází nějaký základní věci, ale čím víc toho je, tím spíš mi může něco ujít. Podle mě je základ nespálit kořeny, jakmile je jednou hnojivama poškodíš, ztratí potenciál kytku nakynout, moje EC je těžce pod tabulkama, i tak mám z nějakýho důvodu 1.3 metrový kytky ve stanu..( uznávám, přerostlo to)

V kokosu jsem měl deficit Mg pokaždé kolem 15 dně květu a to jsem jel calmag... experimentoval s hořkou solí...Dokonce jsem ho měl i když jsem očividně měl ty kytky vždycky přehnojený... Těžká záhada, v rockwoolu držím o polovinu menší EC a po Mg deficitu ani náznaky, je to způsobený CEC materiálu a zároveň lepším balancem složek v roztoku při nižším EC.

Zlatá hlína... ale zas ta touha mít na každý kytce 100g, bez tuny hlíny to stojí za to se snažit.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 05-11-2019 v 14:27 PM

Old Post 05-11-2019 v 14:12 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

TvoRCorp - momentálně je to výrazné zhruba na 4 kytkách. Listy jsou špatný jak nahoře tak dole. Projevilo se to na jedné ze začátku a od té doby se to snažím nějak vymyslet. Zhruba do 14. dne byly holky naprosto v pořádku i se správně zelenou barvou a přitom k žádné náhlé změně nedošlo..

Negative Creep - Na to jsem také narazil. A určitě na tom něco bude. Dám tomu volnější průběh a uvidíme. Budu jen hlídat, aby bylo mezi 5.5-6.5, ale ne na žadné pevné a stále hodnotě. Každopádně si myslím, že podezření na ten nedostatek vápníku je určitě správné, hodlám pH držet okolo 6.0 - 6.5 kdy se má vápník nejlíp vstřebávat.

Jinak jsem dnes vyměnil roztok v nádrži, pH je na 6.2 a EC na 0.6 a postupně budu zvyšovat podle reakce..
Také jsem se rozhodl kytky zaštípnout a dát jim ještě týden růstu k dobru, pokud uvidím nové listy a zlepšení, kolo dojedu, pokud ne, pořídím nové klony, protože ty listy už se nikdy nevzpamatují a nerad bych čekal na 9 žebráků

Jeden z dalších faktorů bylo určitě topítko do nádrže, neměří přesně a nastavitelné je pouze na 20, 22 stupňů a výš... a tak se stalo, že voda v nádrži dosáhla i 24C což si myslím taky dost zavařilo kořenům v kombinaci s nizkým pH
(Na vysvětlenou - problém s nízkou teplotou jsem nikdy neměl, spíš naopak, ale tentokrát mám nový prostor k využití a teploty jsou úplně jinde a tak s tím od začátku trochu bojuju, ze začátku nebyl problém jít na 15 stupňů přes noc ... ale teď, konečně, se mi podařilo najít rovnováhu a teploty neklesají pod 22C a nejdou přes 26C stejně tak vlhkost držím v rozmezí 60-80%....)

Večer ještě nahraju pár fotek ikdyž to nebude zrovna hezký pohled.

Jinak díky za příspěvky.

Konopí, to já rád..

Old Post 05-11-2019 v 15:21 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 10

Podle mě snima nic nemáš... pár divnejch listů ještě k tomu spodních nic moc neznamená, drž se toho co vidíš, že ti funguje, moc bych zbytečně nelaboroval, máš je pěkně světle zelený zdravý.... Osobně jsem se stímhle na listech nikdy nesetkal. Takže neporadim, stejně jako většina asi...
Klidně by za to mohlo moct h2o2 jeho vysoká koncentrace.

24 je hranice teploty vody, která by měla být úplně v klidu...
Kytky máš zdravý to snad vidíš i sám, drž to v mezích, žádný velký změny, lepší dělat roztok trochu zásaditější, když vidíš, že ti to utřelilo k 6.5... než ho dělat na 5.8 a tím je zase stresnout... všechno pomalu a stabilně, at na to mají čas a máš klid, vždycky se dá řidit podle barvy a vůně kořenů, pro Tebe v hydru jsou kořeny základ, vždycky když vypadají zdravě a rostou a voněj po mrkvi, tak si můžeš bejt jistej, že nebudeš vysledkem zklamanej.... kořeny jsou základ, jak těm se nechce, tak je něco špatně a bude to jen horší.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 05-11-2019 v 15:53 PM

Old Post 05-11-2019 v 15:40 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11





Tak tady jsou nějaké foto kořenů, ty podle mě vypadají dobře..

A taky nějaké fotky kyti.. ty ovšem tak dobře nevypadají.

teploty momentálně 21-26C vlhkost 60-80%

pH 6.2 EC 0.7

Konopí, to já rád..

Old Post 06-11-2019 v 15:15 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 12

Trošku to vypadá i jako velkým žárem od světla.. Jak jej máš vysokoko?, ale ty fleky sou divný... Kořeny myslím ok trochu nažloutlé, ale zdravé kořeny konopí jsou bílé nebo krémové barvy.. Kořenová hniloba ty kořeny sou slizky a žlutý skaredy.. Taky ty tvoje kytky vypadáj podobné, trochu jak když maj kořenovou hnilobu, ale jen píšu ze je to trochu podobný..ne že to tak je.. Když rostlina vadne nebo klesá, ať už je v půdě, kokosu nebo vodě, je téměř vždy známkou toho, že se něco děje u kořenů. Přeji ti brzké uzdravení ..

Old Post 06-11-2019 v 16:43 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

Světlo mám především v cooltube, takže jsem žil v domění, že je před žárem chrání. Ale i tak mám světlo cca 50 cm nad vrchloky..

Konopí, to já rád..

Old Post 06-11-2019 v 19:07 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 14

Čau. V princípe nech sa ti darí v pestoch, ale táto osádka je už dosť v prdeli s prepáčením. Plus s tvojimi reálnymi s chopnosťami to už zrejme moc nezachrániš. Korene su v háji. A to si len na začiatku pestu. Máš teplý roztok. Topítko daj na skor nižšiu teplotu ako hranične vyššiu. 18-20 nech udržuje topítko. Nie som expert na medium vodu, ale zopár kôl na Amazonoch som započal...haha.... nedokončil som ich ....boli tam haluze s teplotou roztoku a pár dalších nevychytaných vecí, ale zasa niečo o tom viem. Plus skus mrknuť na Kcbeho vlákna s Amazonmi. Ten keby tu napíše, tak to nerozdýchaš..haha... je to úžasný pestovatel....

A mrkni tam k nemu na to hnojenie Metropom. Hnoji s tým celu večnosť..... tuším MR1, MR2 a etn Callgreen leješ vždy spolu v danom pomere podla fazy pestu. Ale už si to presne nepametám. Ja používam imé hnojky.......

S pozdravom Shiva a normálne ti stačí pár dní na raste, nech sa urobia cca 5-10cm korene a prepínačka. Samo ty nemáš amazon system, ale je to takmer identické.... medium je proste voda. oka...snáď sa rozumieme

Old Post 07-11-2019 v 06:06 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 15

Čau Shivo, máš pravdu že holky nevypadají na to že půjdou spasit..
Samozřejmě příspěvky od KCB mám pročtené a taky na základě jeho příspěvků používám metrop. Dokonce mi při mém minulém pěstu poradil a já pak úspěšně své první kolo dokončil..
Každopádně jak jsem psal, ze začátku to byl boj s teplotou a nakonec to odnesli kořeny..
Jak bude čas, pořídím novou osádku a doufám, že to bude o něco úspěšnější

Ať je tohle ponaučení všem začínajícím hydrařům = teplota roztoku je svině

Konopí, to já rád..

Naposledy upravil Doupinson 07-11-2019 v 09:58 AM

Old Post 07-11-2019 v 09:03 AM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 16

To je vyziva. Maloktore hnojky rataju s cistou RO vodou.
Ak mas vodovod do 0,5 EC tak pouzivaj ten.
Ak chces ist silou mocou RO vodu tak si musis kupit calmag.
Kytky nevyhadzuj do tej doby kym zistis co ti to robi.
Pretoze aj ked si donesies domov nove tak ti to spravi to iste.
Teplota roztoku 22 nieje ideal, ale korene hnile nevypadaju.
Na 95% ti to robi ta voda.

Old Post 07-11-2019 v 13:08 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2449690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív