Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Natural seeds af
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
ak 47 natural seeds
ak 47 natural seeds
ak 47 natural seeds
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Obecné Natural seeds af Příspěvek č. 1

Zdar groweři sory jestli je tu už takovi téma ale ja nic nenašel .Jak piši v tématu zajima mne vaše skušenosti s touhle bankou natural seeds konkretně autoflowering.Přimo o af ak47 jednu dobu na nich byla velka chvala ale to už je dost dlouho ,spiš tetkom jak jsou natom kvalitně ,ale taky jakakoliv zkušenost celkova s jejich af dik za každu odpověd majte sa

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 12-06-2019 v 11:54 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal 111
Nový Člen

Karma uživatele jamal 111 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 2

Ahoj , vyrostl mi jeden samec .

Old Post 21-07-2019 v 00:49 AM
jamal 111 je offline   Profil uživatele jamal 111   Find more posts by jamal 111   Foto galerie člena jamal 111   Click here to Send jamal 111 a Private Message   Add jamal 111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 3

Z fem semen ?ja tet obje12 kusku a vylezlo 11tak kličivost solidni možna štesti snad to nebudou samci by mi jeblo

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 21-07-2019 v 08:26 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal 111
Nový Člen

Karma uživatele jamal 111 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 4

Stalo se mi to u více . Zklamání ! Kupoval jsem si rád takové semena za rozumnou cenu a vyrovnaly se sweet seeds a podobně drahým . Měl jsem Black Dominu z 5 byly 4 samci . Naštěstí se ukázaly brzo a více odrůd se mi to stalo i s AF AK 47 jeden samec , ale ostatní samice a rostou . Jsem zvědaví jak dopadneš .

Old Post 01-08-2019 v 23:40 PM
jamal 111 je offline   Profil uživatele jamal 111   Find more posts by jamal 111   Foto galerie člena jamal 111   Click here to Send jamal 111 a Private Message   Add jamal 111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2014 - Blue-Auto Natural Seeds Balkon - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2585070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív