Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Přísvit k HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jirkamvp
Nový Člen

Karma uživatele Jirkamvp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 12  

Přísvit k HPS Příspěvek č. 1

Ahoj chlapi prosím o radu zkušenějších, ptát se v growshopu asi nemá cenu
Vyměnil jsem stínidlo za cooltube tak se chci zeptat jestli myslite, že má cenu koupit 150w cfl na kvet a prisvetlit tim jeden roh?
Myslím.ze je to zajímavé téma, ještě by mě zajímalo jestli má smysl tam dát například velmi oblíbené mars hydro , jde mi o to jestli to má smysl nebo se určitě vyplatí koupit silnější ventilaci a předřadník a dodat tam místo místo ctyrstovky šestistovky na 1x1m.
Diky za odpovědi

Old Post 29-05-2019 v 16:05 PM
Jirkamvp je offline   Profil uživatele Jirkamvp   Find more posts by Jirkamvp   Foto galerie člena Jirkamvp   Click here to Send Jirkamvp a Private Message   Add Jirkamvp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Podle mě je to blbost. 400w HPS na tuto plochu stačí. Pokud se ti zdá, ze cooltube blbě osvicuje prostor, tak tam hoď A-wing. S tim to bude urcite lepsi. Pokud to pak neuchladis tak koupit silnejsi ventilaci a pripadne ji rovnou predimenzovat na 600w, což je v tvem prostoru max. co tam ma cenu davat ackoliv ja bych strkal 6-kilo az do 120x120. Pridavat svetla do tveho prostoru nebude efektivni takze jak rikam max. zvednout wataz na tu 6stovku. Pic

Thomas V.

Old Post 30-05-2019 v 07:02 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkamvp
Nový Člen

Karma uživatele Jirkamvp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Ok vachy díky. S. CT jsem spokojen teplotu jsem srazil cca o tři stupně a mohl jsem vyndat z boxů zvlhcovacku protože mám pocit že to v CT méně vysušuje. Dát na a Wings tu čtyřstovku a do CT 150-250 vertikálně do jednoho z rohu taky blbost?

Old Post 30-05-2019 v 13:39 PM
Jirkamvp je offline   Profil uživatele Jirkamvp   Find more posts by Jirkamvp   Foto galerie člena Jirkamvp   Click here to Send Jirkamvp a Private Message   Add Jirkamvp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Je to blbost, protože výsledná efektivita bude mizivá. Tzn. že na gramáži ti to moc nepřidá a zbytečně budeš pálit o 150-250w víc...to už se vyplatí dát tam jak jsem psal tu 600w.

Thomas V.

Old Post 30-05-2019 v 14:14 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkamvp
Nový Člen

Karma uživatele Jirkamvp - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

Ok, takže další upgrade bude 600 a silnější odtah , díky

Old Post 30-05-2019 v 14:28 PM
Jirkamvp je offline   Profil uživatele Jirkamvp   Find more posts by Jirkamvp   Foto galerie člena Jirkamvp   Click here to Send Jirkamvp a Private Message   Add Jirkamvp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0209180 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív