Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » WHITE RUSSIAN//NFT//JIDB//VERO29-242Watt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 129

222

Old Post 17-08-2019 v 11:22 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 130

220 bambuli

Old Post 17-08-2019 v 11:27 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 131

Přes 250 nevidím .. paamtuju 308g chocolopky a to vypadal suašák jinak

Old Post 17-08-2019 v 11:27 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 132

222g

Edit: 223g

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 17-08-2019 v 13:13 PM

Old Post 17-08-2019 v 12:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 133

Tipuju 186 preju vic..

Pítr90 treti prispevek nad tebou je stejny tip..

Old Post 17-08-2019 v 12:49 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 134

195 g

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 17-08-2019 v 13:00 PM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 135

288g



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 17-08-2019 v 22:03 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 136


Zatím se tváří hezky sušíme v 22*C a 55-65% vlhkost

Old Post 21-08-2019 v 00:14 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Howdy
Nový Člen

Karma uživatele Howdy - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 137

212

Old Post 21-08-2019 v 09:36 AM
Howdy je offline   Profil uživatele Howdy   Find more posts by Howdy   Foto galerie člena Howdy   Click here to Send Howdy a Private Message   Add Howdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 138

aladinXXX nejblíže tipnul a posílám k+

materiál je to velice voňavý a silný totálně silný
hodně to uzemní fakt pohodička takový ten odpočinkouvý zhulík...
kolo je to hodně ale hooodně slabé ...

tolik sem nečekal je to méně než sem chtěl a doufal...

sklidil jsem totálně suchého modelu pouhopouhých 156,7g

ale aspon to funguje děláme to pro radost ne pro výnos... hodně kytek v tom hydru a přerostlý .. na nft 424 dám pouze 4 kytky příští kolo no a přepnu tak na 15 centimetrech protože sklízet 95cm monstra s hromadou spodků i když sem polovinu kytky oholil ... no nemám dobrou zkušenost s tím prostříhaváním !
další kolo pojedeme už ve větším tak se těšte... objednal jsem znovu bíleho russa už vím jak se chová a strašně mi chutnaá tak si to udělám ještě jednou ... aspon už vím jak na něj

Old Post 23-08-2019 v 09:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 139

vzpomínám když jsem odjel 3tí kolo .. kytky byly max 60 cm vysoký a chovalo se to pod tím světlem uplně jinak ... bože můj proč mě to vždycky přeroste

Old Post 23-08-2019 v 10:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 140

Ahoj, vykašli sa na výnos pokiaľ Ti to sedí a chutí,
v koľkátom dni kvetu si nasadil kvetovku 1:2:3 ?

"...no nemám dobrou zkušenost s tím prostříhaváním !"-Ako si to myslel ???



Old Post 24-08-2019 v 05:34 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 141

2hý týden začal sem květovku..
Pak sem dosral vysoký ph asi tejden
Pak sem taky nasranej že to přeostlo = pozdě sem přepnul
Prostě kola kde jsem bral nůžky do ruk sou slabší než kola kde jsem se do stříhaní nepouštěl

Old Post 24-08-2019 v 10:33 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 142

Takže resume? Skoro prepínať a nestrihať z výšky? /alebo ani spodky?/ Inak záleží moc od genetiky. Pri 2. kole toho istého modelu od tej istej matky to dáš ideálne, pekne to vychytáš - si myslím. Držím palce!

Old Post 24-08-2019 v 12:38 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 143




Tohle bude nářez

Old Post 25-08-2019 v 02:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 144

tak zdroje sem přepojil do 5ti dírkové wago a už to máme na jeden kabel místo 4...
další práce je připevnit zdroje ja desku a desku pak přivrtat na stěnu mimo box.. domyslet detaily kabeláž a zavěšení světel tak aby to nebylo moc složitý na manipulaci .. chtěl bych to spojit v jeden díl a pověsit zase na easyrolls . celý je to strašně lehoučký .. oproti VERO29 JE TO UPLNÝ PAPÍR... právě testuju na kolik se zahřeje box bez větrání na plný výkon a kolik bude teplota přímo toho chladiče na desce uvažuju taky zasvěsit ty zdroje dovnitř boxu ale to už je asi zbytečné nebezpečí a mimo box to bude lepší kamuflování growu v bytě je minulost nyní sem si pořídil homebox ambient q120 a musím uznat je to mnohem lépe řešená box než první homebox co jsem měl zvažoval sem že to vero tam přidám k těm panelům a skřín vvypnu uplně.. ale na pokusy hokusy a na můj oldtimers haze se ještě opravdu dobře hodí a budu v tom moct mít třeba matkárnu nebo pokusnou laboratoř na klonování nebo testování regulárů křížení a podobný věci... no prostě myslím že každý cm čtvereční se hodí

btw deska už má na pasivním chladiči 54*C a myslím že ještě stoupne.. každopádně až se do boxu přidá vítr a odtah bude to o něčem jiném co si budem

Old Post 25-08-2019 v 13:32 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8304120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív