Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W>>HYDRO>>18x LAA, 7xBBK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Hydroponie 600W>>HYDRO>>18x LAA, 7xBBK Příspěvek č. 1



Zdravím, po delší odmlce začínám další kolo. Tentokrát je to má premiéra se sodíkem, tak jsem zvědavej

BOX 120 x 120 Homebox Ambient white

Světlo 600W květ / 400W růst na regulovatelným Lumateku

Přítah / odtah VKO 185m3/h / TT 370m3/h

V čem pěstuji Vlastnoručně udělané takové hybridní NFT/DRIP

Hojky Jungle indabox , sem tam lupnu nějaky zbytky od Bcuzz

Osazenstvo 18x L.A. Amnesia a 7x Blueberry Kush

Prcci jsou od místního člena, za což děkuji.


Tak celkově uvidíme jak to pošlape no

Old Post 18-05-2019 v 18:45 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepivoe
Nový Člen

Karma uživatele Pepivoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Už aby to kvetlo ;-) B-)

Old Post 19-05-2019 v 21:19 PM
Pepivoe je offline   Profil uživatele Pepivoe   Find more posts by Pepivoe   Foto galerie člena Pepivoe   Click here to Send Pepivoe a Private Message   Add Pepivoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3



Tak máme týden za námi, přepínáme na 12/12

Old Post 23-05-2019 v 08:05 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

EDIT

Old Post 24-05-2019 v 06:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 5

caw! Pekný systém, pekne a precízne si to spracoval! budem sledovať! Vidím, že kombináciou NFT+DRIP si stavil na istotu. Neviem, či je dobrý nápad miešať zbytky iného hnojiva s JIDB. Ako plánuješ zabezpečiť mechanicky tie kytky v budúcnosti? Budeš dávať sieť!? Držím palce, aby si nemal problém pri peste 2 rozdielnych genetik v tomto systéme, ale snáď si to preveril a tam nebude velký rozdiel v čase dozrievania a v vzraste. Držím palce!

Old Post 24-05-2019 v 06:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od odo
caw! Pekný systém, pekne a precízne si to spracoval! budem sledovať! Vidím, že kombináciou NFT+DRIP si stavil na istotu. Neviem, či je dobrý nápad miešať zbytky iného hnojiva s JIDB. Ako plánuješ zabezpečiť mechanicky tie kytky v budúcnosti? Budeš dávať sieť!? Držím palce, aby si nemal problém pri peste 2 rozdielnych genetik v tomto systéme, ale snáď si to preveril a tam nebude velký rozdiel v čase dozrievania a v vzraste. Držím palce!


Čágo, dík :-) Hele ty zbytky hnojiva jsem mysle tak, že budu přidávat ATA clean na čistění od solí, na začatek sem tam přidat trochu kořenováho boosteru. Samozřejmě jsem tím nemyslel, že bych míchal třeba základní složky :-)
Hele síť mám nakoupenou, takže ji pak plánuju nahodit jako podporu.
Rozdíl v genetikách by neměl být tak markantní. Obě by měly dozrávat zhruba stejně co mi říkal matkař

Old Post 24-05-2019 v 06:24 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7



<b>7. den 12/12</b>

Člověk by až řekl, že to roste jako z vody

Jinak budu brzdy doplňovat nějaké další věci a to konkrétně další ofuk a vzduchovací čerpadlo pro reservoár

Old Post 29-05-2019 v 09:22 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 8

Moc pěkné, jak máš vyřešen ten drip (jak ti to tam teče časově? Nonstop nebo jinak?) Takovýho něco jsem chtěl zbastit na terasu na jahody atd. Akorát jsem zatím od toho upustil. Nebylo by lepší to tam teď valit průtokem z konce trubek, myslím tím třeba drip než to prokoreni a pak to pustit v podstatě jako nft akorát bez textilie? K+ jasná páka

Old Post 29-05-2019 v 10:33 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 9

Hele momentálně mi to jede nonstop. Co sem měl zkušenosti z WILMY s keramzitem, tam sem odjel asi 4 kola a vždy mi to jelo nonstop a vždy bez problémů. Tady dokud byly kořeny ještě ve vzduchu, tak jsem s nonstop provozem taky neviděl problém. Ovšem až se začnou hromadit na dně potrubí, tam by to mohl být problém. Proto jsem si nakoupil právě další časovač a vzduchové čerpadlo do vody, aby byla co nejvíc provzdušněná, pokud by měla voda v potrubí stát.
Jinak je to tak jak to píšeš, drip tam mám hlavně kvůli začátku, ale poté si myslím, že je to jedno kudy se to dostane na dno potrubí ta voda, jestli z hadiček nebo z jednoho konce potrubí, ale třeba se také mýlím Za karmu samozřejmě děkuji

Old Post 29-05-2019 v 10:41 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 10


12. Den květu
Jednou to musim vyfotit i za tmy, ty fotky jsou desny v te zlute

Old Post 03-06-2019 v 20:11 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 11




13. Den

Old Post 04-06-2019 v 19:56 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 12



17. Den 12/12

Old Post 09-06-2019 v 18:45 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 13



22. Den 12/12

Misto toho, aby nejak rostly sisky, tak se to porad tahne nahoru :-/ Dost za to muze i teplota ve skriny a s tim svazana teplota voda. To ted ale nejspis resi vetsina z nas. Posrany vedra
A stal se mi z toho solidni prales, premyslim jak moc to proskubat, pac kdyz ne ted, tak uz nikdy.... :/

Old Post 13-06-2019 v 19:59 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 14

Zdravím panstvo. Zajímal by mě váš názor a pohled na věc s vysokým EC. Jde o to, že máme dost tvrdou vodu a její EC je 0,9 (měřeno čerstvě zkalibrovaným měřákem) Od toho se pak odvíjí, že ikdyž dám 80% doporučené dávky hnojiva, tak jsem hned na EC 2,4. Dávat tam zase jen minimum hnojiva mi taky přijde blbý. Máte s tím někdo zkušenosti? Dá se nějak srazit EC samotné vody ještě před tím, než se tam přidá hnojivo?

Old Post 16-06-2019 v 15:28 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MicroJack
Nový Člen

Karma uživatele MicroJack - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 15

Nazdar máš to hezký jsem zvědavý na květ
Jinak k té vodě dáváš odstátou nebo zkoušel jsi filtrovat?

Old Post 16-06-2019 v 15:54 PM
MicroJack je offline   Profil uživatele MicroJack   Find more posts by MicroJack   Foto galerie člena MicroJack   Click here to Send MicroJack a Private Message   Add MicroJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 16

Čágo, a nezkoušel jsi tu vodu převařit?

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 16-06-2019 v 17:27 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3660490 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív