Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Xuryho zahrádka level 2, 600w, critical kush,Ayahuasca Purple
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Organika Xuryho zahrádka level 2, 600w, critical kush,Ayahuasca Purple Příspěvek č. 1


První kolo se moc nepovedlo, tak druhý snad bude už lepší

setup stejnej kromě osazenstva:
box: green qube 120x120x200
předřadník: Lumatek pro 400/400sl/600/600sl
výbojky: růst lumatek 600w mh, květ: GIB Flower Spectre XTREME OUTPUT 600W HPS, 400V
stínidlo: defender medium
odtah: TT Silent 150 AP - 555/405m3/h , přítah pasiv, primaklima filtr 620m3/h
ofuk: 2x klipsňák, + přibude jeden na ofuk lampy
hnojky: vše od biobizz
substrát: atami janeco light mix
osazenstvo: 9x Critical kush a Ayahuasca Purple, měl jsem jich 10(5 a 5), jedno nevylezlo a povedlo se mi je pomíchat Barneys farm, příště chci zkusit Humboldt Seed, tak kdyby jste měl někdo nějaký dobrý tip, sem s ním
zvlhčovačka: neptune M1
+ přidaná síť s oky asi 5-6cm

momentálně asi +-20 dní 400w, teď 10 den 18/6 600w
1 zastřiženo, ještě chci jednou a pak přepnout

Naposledy upravil Mr.Xury 09-06-2019 v 06:34 AM

Old Post 09-06-2019 v 06:23 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2

Jedna vec, snaz se ofukovat odspodu smerem k odtahu.

Old Post 09-06-2019 v 06:54 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

já už nevěděl, jak jinak tam ten velký větrák dát, takhle mu nechám přes trubku skřípnutou ve dveřích přístup vzduchu, který fouká dolu, teplej vzduch od lampy fouká ten menší a odtah už to veme + mám ještě jeden větrák mezi květináči, v boxu je 23-28°C, přes noc 20-23°C

Old Post 09-06-2019 v 07:06 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 4

Pěkný keříky, já už bych to teda přepnul, ale jak chtějí vaši u nás už by to tak bylo.

Old Post 09-06-2019 v 08:20 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 5

s přepnutím ještě pár dní počkám, ať ještě trochu povyrostou

Old Post 09-06-2019 v 15:52 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 6


dnes zastřiženo, pár dní ještě a přepnu

Old Post 11-06-2019 v 08:12 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 7


furt se nějak nemůžu rozhodnout, kdy přesně přepnout, v plánu mám až budou u červené čáry nebo by jste přepnuli jinak? díky za názory

Old Post 12-06-2019 v 15:03 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8

záleží kde cheš mít topový paličky.. jestli máš v plánu aby topky byli "nasíti" tak přepínej mrkni ke mě kdy sem přepl já ... a to si piš že ta síť bude hluboko hodně je to o tom jak si s tím budeš hrát první tři týdny ... to se kytky nejvíc vytáhnou do výšky.. pak přestanou růst a začnou už jen kynout a kynout... chceš li mít topový paličky na síti tak přepínej.. dobrý je si zjistit i jak by se měla kytka táhnout indiky většinou vytáhnou o 100-150% své výšky před přepnutím sativy až 300% měl sem 20 cm když sem přepínal tangie a když sem sklízel měla 98cm tak s rozumem .. měl sem i manesku a ta udělala z 20cm poctivých 40 ale se salámem jako noha tak fakt záleží i na tom co máš v boxu chce to hooodně číst hleda sledovat porovnávat ideálně jet jeden model uplně ideálně z klonů dokola abys vychytal jak to roste a měl co nejlepší urodu ... a nebo jseš jako druhá část growerů a jedeš pecky pokaždá s uplně jiným modelem

Old Post 12-06-2019 v 15:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 9

Moje představa je nějak to vyplést do sítě po přepnutí, aby to bylo v rovině, mám tam ještě rezervu, tak jí pak když tak přizvednu přístup k tomu mám a čas taky, takže si s tím chci pohrát. Jo, k tobě, Aladinovi, Buddybudymu a Growolimu chodím nejčastěji . Zítra teda přepnu.

Old Post 12-06-2019 v 20:18 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

-slysim jak nekdo pise muj nick......
-podle me mas tu sit vysoko,budes z toho mit jen oporu pro kytky,scrog to moc nebude.....
-sit musi bejt nalepena na vrskach a pak prepnout(u hps).....
-gl

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-06-2019 v 23:47 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 11


ok, díky, síť jsem snížil, možná ještě málo, přepnu v sobotu, tak buď mi udělají radost a dorostou nebo hold ještě upravím výšku sítě s přepnutím

Old Post 13-06-2019 v 06:53 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

snizil ale malo,placni tu sit primo na ne.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-06-2019 v 08:37 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 13


Připlácnuto.

Old Post 13-06-2019 v 12:59 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14

a ted bych jen všechny vrcholky lezoucí nad síť držel ze všech sil pod tou sítí.... nebo se mýlýma dělá se to jinak ?


aladin je jako gin z lahve... stačí zmíňka a je tady

Old Post 13-06-2019 v 13:37 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 15

Přesně tak si to myslím i já a o to se budu během těchto 14 dní snažit abych je tam udržel sám jsem na to zvědav

Old Post 13-06-2019 v 14:31 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

nechal bych to 3-4 dni a prepnul.
jojo,ted to drzet pod siti,nejlip kazdej den neco ohnout....
prestat ohejbat muzes az po deseti nebo 14dnech,podle toho jak moc chces mit topy od site vysoko,doporucil bych tech 14dni,chce to znat model,jak se chova abys to opravdu vychytal....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-06-2019 v 16:12 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7180730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív