Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Slabé vrcholy zbytek ok
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Slabé vrcholy zbytek ok Příspěvek č. 1



Čau co myslíte? Je to něčeho nedostatek? Takhle slabý vrcholy mě doprovází od začátku ale rostou.

Ph je ok výtok vždy 5,7-6.0 kokos
Ec hnojim 1.8 právě první týden 12/12-> výtok má cca kolem 1.0ec

Old Post 09-05-2019 v 20:04 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 2



..

Old Post 09-05-2019 v 20:15 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Zdraví Aktualizace: Příspěvek č. 3



Čau, aby to tu nezůstalo viset jen bez uzavření, popíšu přibližnej průběh.

Pěstební metoda: Kokos, první dny zálivka ručně 2x denně, potom drip 4x denně.
Světlo: Růst 400w hps s rozšířeným spektrem, květ 600w hps
Hnojiva: Jidb
Klima podmínky: Noc 19-20°C, Den: 20-25°C
Ph zálivky 5.5-5.9, teplota 20°C.
EC od zasazení 1.2 postupně zvyšováno do 1.8EC 20. den květu. Vstupní voda bez hnojiv 0.4 EC.

Klony se docela dobře chytli - za cca 5 dnů prokořenili 6ti litrovej květník. Růst byl skoro celou dobu mírně zbržděnej ale žádný extrém. S časem se začaly vrchním patrům úžit listy a kroutit směrem dolu, růst se nezpomalil ani nezrychlil.
Rozestup pater byl větší než jsem zvyklej. Přisuzoval jsem genetice (údajně Critical mass).
Už při dovezení klonů jsem si na dvouch kusech z 20 všiml rozdílný barvy na listech matkář říkal že je to ok-že se tyhle degenerace občas dějou. Kroucení a řídnutí listů, horních pater neustalo ani po přepnutí v cca 14. dni a dál v květu. Prolití květníků čistou vodou s ustáleným Ph na 5.9 nepomohlo.
Při ohýbání kolenama se u rozvětvení dělaly boule (nevim, jestli je to normální jev nebo ne ale myslim, že se mi to jindy nedělo). Některý hlavní stonky se nad substrátem zbarvily do fialova.
Ve 20. dni květu se mi nezdála struktura palic, při zběžným ohledání jsem našel první samčí kouli, při bližším už jich bylo víc než je únosný tak si myslim, že je jejich další osud jasný.


Nevim přesně čemu to zhermení a celkovou chabost rostlin přisoudit...teplotní šok ne, perioda ok, přehnojení ne. Deficit nějakýho prvku nemůžu vyloučit ale kromě toho co říkám se jiný změny neděly. Možný by mohl být výkyv Ph ale většinu času bylo v normě.

Když byste měl k tomu kdokoli co říct, s čím by to mohlo souviset. Budu rád já i ostatní který si všimnou podobnýho příznaku ;-).

Přikládám pár fotek.

Čau P.

Old Post 21-05-2019 v 02:45 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

2 Příspěvek č. 4



foto

Old Post 21-05-2019 v 02:47 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 5

Další mi nějak nejdou připojit. "No post specified"

Old Post 21-05-2019 v 03:00 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

Zdar, nemáš to přelitý nebo suchý? Hodnoty vypadají ok, jestli mají dostatečnou výměnu vzduchu tak by to mohlo způsobovat hodně nebo málo zálivky. Jestli je máš v 6,5 litrech a vezmeš květník do ruky musí být poměrně těžký (plný vody). Když je lehoučky má málo. Vytékat nic nemusí. Já tam liju 1x denně u malých 0,3l a u větších 0,5l a víc (dle potřeby). Na kokosu je krásně vidět když uschne.

Old Post 21-05-2019 v 17:39 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7

Ale stačí jednou denně cca 0,5l. Výtok neměřím protože žádný nemám a v poho.

Old Post 21-05-2019 v 17:40 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 8

Čau suchý určitě ne, a přelití-nevim nejsem si jistej...takhle to dělám už dlouho a problém nebyl.
Tentokrát sice nebyl mix kokos/perlit jako dřív ale stejně byl poměr kokosu s perlitem cca 90/10 možná 80/20. Zálivka odtéká vždy ochotně mám tam drenáž.

nahodím ještě pár foto když mě to pustí

Old Post 21-05-2019 v 19:59 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 9

>> Nepustilo. Stále chyba "No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster"

Old Post 21-05-2019 v 20:01 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 10

Jestli je vše stejné jako jindy a jindy to bylo cajk tak to muže dělat i genetika. Jiný kraj jiný mrav. 😂 Potom vydrž a uvidíš. Taky jsem si kolikrát říkal co se děje a nakonec OK. Každá je jiná.

Old Post 21-05-2019 v 20:11 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 11

No totiž kdyby šly upnout další fotky tak by bylo jasno že je hotovo. Je to plný kulí

Old Post 21-05-2019 v 20:28 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 22-05-2019 v 17:23 PM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4221850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív