Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Velmi brzo zaseté automaty přešli na květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
llachim
Nový Člen

Karma uživatele llachim - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Velmi brzo zaseté automaty přešli na květ Příspěvek č. 1



Ahoj Groweři,
předem se omlouvám jestli jsem příspěvek umístil do špatné kategorie. Pokusím se vás uvést do situace. Jsem amatérský pěstitel a tohle je můj první pokus. Chtěl jsem si to zkusit a získat zkušenosti, které mi literatura a internet nemohl snadno předat.
Počítal jsem se situací, že to nepůjde dobře a že budu neúspěšný a proto jsem začal velmi brzy, abych měl velký časový prostor na "experimentování".

Model: Northern Light Automatic od RoyalQueenSeeds (dostal jsem 5 semínek darem)
Vyseto: 16.3. všech 5 semínek.
Osvětlení: Sluníčko
Vláha: Voda z kohoutku s kapkou octu. Protřepat, nemíchat.
Hnojení: Nic navíc co již nebylo v substrátu, ale mám tu BioBizz bloom
Výška: Ta nejvyšší 23cm, druhá nejvyšší 19cm...

Co s tím? Nešahat na to a nechat přírodu konat?
Mě napadla kacířská myšlenka, šlo by to ještě teďkom hodit pod nějaké umělé osvětlení? Četl jsem o tom, že rostlinky obecně nemají rády změny zdrojů světla (změnu spektra vlnových délek?), takže jsem na pochybách jestli pak by to měla nějaký pozitivní vliv.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

PS: Mám ještě pár kytiček vysetých později. Jsou to semínka co mi zůstali v dealeráčku, tak sem jich použil. Ale o těch snad asi někdy jindy.

Old Post 05-05-2019 v 14:45 PM
llachim je offline   Profil uživatele llachim   Find more posts by llachim   Foto galerie člena llachim   Click here to Send llachim a Private Message   Add llachim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

Nic nech to tam, jestli ti to nepřekáží. Něco na tom bude, ale žádná slává to nebude, nebo to vyhoď. Ideální doba je sázet někdy za týden, do jiff a jak vyjedou, tak to mrskni rovnou ven na finální místo at to má pořádně světla.

Old Post 05-05-2019 v 16:14 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
llachim
Nový Člen

Karma uživatele llachim - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Dobře. Nepřekáží. Je to taková voňavější pokojovka. Jinak děkuji za odpověď

Old Post 05-05-2019 v 17:01 PM
llachim je offline   Profil uživatele llachim   Find more posts by llachim   Foto galerie člena llachim   Click here to Send llachim a Private Message   Add llachim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 4

Ahoj!
Taktoo, automatom je jedno aká je dĺžka dňa, ony sa prepnú na kvet po cca. 25-35 dňoch.. Dúfam že chápeš

Ako to dopadlo nakoniec? Alebo ako to ide?

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 03-06-2019 v 16:16 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
llachim
Nový Člen

Karma uživatele llachim - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5



Ahoj,
děkuji za odpověď. Ano, chápu.
Tož jsem to vyřešil po svém. Tři kytičky ze čtyř jsem nechal nadále za oknem, kdežto čtvrtou jsem dal do mého "co dům dal" grow boxu. Přímo mě inspiroval projekt SpaceBuckets.com. Výsledek? Hmm...
Jedna palma, jedna bonsai, jedno nedochůdče (není na fotkách) a jedna Mařena.
Viz foto.

Old Post 03-06-2019 v 21:01 PM
llachim je offline   Profil uživatele llachim   Find more posts by llachim   Foto galerie člena llachim   Click here to Send llachim a Private Message   Add llachim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9935870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív