Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lesík mix odrůd 2019
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Obecné Lesík mix odrůd 2019 Příspěvek č. 1


Zdravim ve spolek,

takze po dlouhe jsem se rozhodl vysadit neco ven.. Mistem bude pocatek listnateho lesiku pod zahradou, kde se roky sype posekana trava, takrka bezpristupne
Zatim tedy predpest asi 30 dni pod lampou, puvodne jsem chtel nechat v boxu na dojeti ale koupil jsem amazony tim padem koupil rezy a tyto krasavice nechal na out. Vzhledem k situaci jsou tedy v kokosu, momentalne za oknem na vychodni strane.. Bohuzel lepe to nejde, hnojim AH, posledni zalivka EC 1,3, pac jsem je trosku zanedbal a cekaaaam na mraziky at uz muzou ven )
Vetsina zastrihla, co se ze zacatku zbrzdilo, tak jsem uz nestrihal.. momentalni prumerna vyska 25cm..
Posádka jest..

Glueberry O.G. - Dutch Passion
Guerilla glue - Bulk Seed
Amnesia - Super Strain
Ultra White Amnesia - Ministry of Cannabis
Bubble bomb - Bomb seeds
Northern Lights - Sensi seeds
Cheese - Stockers Seeds
Big Bud - Stockers Seeds
NoName asi 3x

Takhle tedy na okne, snad bude brzy na co koukat pod sirym nebem )

Naposledy upravil netopeer 17-04-2019 v 20:47 PM

Old Post 17-04-2019 v 20:31 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2



Aktualni foto, spis nic nez moc k videni..
Zalivka EC 1,3.
Provedl jsem zastip na vsech rostlinach, chudery se tahaj a vubec nekosati, neni divu jsou na sobe namackane, ale porad je to nejaky naskok nez vyleti ven

Old Post 23-04-2019 v 18:19 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3






Takze po delsi odmlce up..
Hnojeno Kristalonem start.
Kytky posazene jak ktere, nektera sama, nektere dve nebo tri u sebe.
Po presazeni ven jsem mel problemy se slimakama, takze jsem sypal granulky. Nyni problemy s krtkama nebo hryzci ci co jee to za zverstvo..
A tady uz fotky pro potechu oka, k porovnani jsem pouzil 10l konev..

Naposledy upravil netopeer 06-07-2019 v 21:49 PM

Old Post 06-07-2019 v 12:16 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4






..posledni kytka vypadala ze to neda, nakonec se zpravila..
Z noname semen byli 3 samci, vytrhnuti asi pred tremi tydny, pyl sesbiran, takze bude neco na oprc

Naposledy upravil netopeer 06-07-2019 v 21:55 PM

Old Post 06-07-2019 v 21:36 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5





..

Old Post 06-07-2019 v 21:43 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6



Ranni pohled vcelku na celek ✌

Naposledy upravil netopeer 13-07-2019 v 09:41 AM

Old Post 13-07-2019 v 09:23 AM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 7

To chceš křížit Regular noname s femkama ? hodně štěstí přeju

Old Post 13-07-2019 v 12:07 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Dela to bordel? Jeste jsem o tom nikdy neslysel ani nic nezjistoval popravde

Old Post 13-07-2019 v 12:09 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 9

Bordel moc velkej! je to dost složitý, jedině regular X regular nebo fem x fem skus juknout na google určitě tam najdeš to co potřebuješ vědět..

Old Post 13-07-2019 v 12:21 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeer
Stálý Člen

Karma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% PěstitelskáKarma uživatele netopeer - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10

Ok takze opylim neco v boxu, diky ze ses ozval

Old Post 13-07-2019 v 12:34 PM
netopeer je offline   Profil uživatele netopeer   Find more posts by netopeer   Foto galerie člena netopeer   Click here to Send netopeer a Private Message   Add netopeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knigh Rider
Nový Člen

Karma uživatele Knigh Rider - 16% PěstitelskáKarma uživatele Knigh Rider - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

Mas to krasne maskovane. Nezasveceny clovek by si asi nevsiml i kdyby kolem toho prosel. Ja jsem v lese nikdy nic poradneho nevypestoval, protoze to zezraly srnky a nebo nasel myslivec.

Fly as high as you can dream

Old Post 15-04-2020 v 14:33 PM
Knigh Rider je offline   Profil uživatele Knigh Rider   Find more posts by Knigh Rider   Foto galerie člena Knigh Rider   Click here to Send Knigh Rider a Private Message   Add Knigh Rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmZoe
Nový Člen

Karma uživatele AmZoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Hmm Knighte taky přemýšlím, že vsadim do lesa nebo do kukurice. Ty nemas s kukuřici zkušenost? Moc tu o tom lidi už nepis mě přijde v roce 2000 tam sazel snad kazdej

Začínám 2020.

Old Post 29-04-2020 v 16:32 PM
AmZoe je offline   Profil uživatele AmZoe   Find more posts by AmZoe   Foto galerie člena AmZoe   Click here to Send AmZoe a Private Message   Add AmZoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knigh Rider
Nový Člen

Karma uživatele Knigh Rider - 16% PěstitelskáKarma uživatele Knigh Rider - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13

No ja bych uprednostnil kukurici. Myslivci ani jini lidi ti nechodi v poli kukurice tak frekventovane jako v lese a je tam vic slunce. Jenom je nevyhoda v tom, ze muzou sklizet kukurici drive nez sklidis ty, ale autoflower ti dozraje vcas.

Fly as high as you can dream

Old Post 04-05-2020 v 07:01 AM
Knigh Rider je offline   Profil uživatele Knigh Rider   Find more posts by Knigh Rider   Foto galerie člena Knigh Rider   Click here to Send Knigh Rider a Private Message   Add Knigh Rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4768290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív