Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jerryho hokuspokus s hydrem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Hydroponie Jerryho hokuspokus s hydrem Příspěvek č. 1



Po 3 odjetych kolech v hline prisel cas na mensi upgrade hw. Do boxiku mi pribyl ofuk, tentokrat jsem kvuli teplotam zapojil cooltube. Hlavni upgrade se tykal komplet zmeny média. Hlinu jsem nechal zahrádkářům na jahody a poridil jsem keramzit. O zavlahu se mi stara wilma spolecne s časovačem (zatim 5 zavlaha, 5 minut klid, casem pojedeme nonstop). Orientacni aquaristicke testry jsem vymnenil za digitální...
Hnojime s atami rootbooster, hydro a + hydro b. Zatim davkuji 1ml/l a+b
Ph po uprave 5,8 a merime kazdy den, upravuji jednou za 3 měření
Genetika: hulkberry od rqs, Crystal candy fast od sweed seeds

Edit:fotka bez kytek (respektive houpe se mi tam fatbanana)

Fotky budou vzdy po 1 týdnu.

Naposledy upravil JerryG 15-06-2019 v 16:08 PM

Old Post 15-06-2019 v 15:56 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 2



Jede to jak vino
1. Fotka 7. Den od vykliceni
2. Po týdnu

Old Post 15-06-2019 v 16:01 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Vyzera dobre. Semienka si dostal, alebo preco fast verzia do boxu?

Old Post 15-06-2019 v 16:43 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 4


Johnny Blaze: měl jsem jen 5x hulkberry a crystal jsem jel minule ze srandy spolu s Killer kushem v af verzi a zatimco KK mi vyloženě smrdel, tak cc bylo jak když kouříš cukrovou vatu, proste dobrutka... Tady fotky afka...

Old Post 15-06-2019 v 19:16 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 5




Původně sem zamýšlel dávat fotky 1x za tyden aby byl videt progress ale posudte sami...
Foceno za světla...

Old Post 20-06-2019 v 07:54 AM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 6




Up: holky ted zacinaji enormně bumbat, za 5 dni mam téměř prazdnou nádrž na 50 litrů, dneska jsem vyměnil vodu, dávkování hnojiv jedu 1,5 ml/l a+b, rootbooster jsem vynechal, přišlo mi že dost kurvil ph.
Prostredniho hulka jsem musel trosku potrapit protoze mi prerostl síť. Jinak zatim pozoruji zásadně lepsi růst oproti hlíně.

Old Post 22-06-2019 v 21:57 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Byť tebou to už prepnem, lebo ti to prerastie.

Old Post 23-06-2019 v 11:49 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8

jestli to není přepnuté udělá to hodně šílený boooom ti praskne box... posud sám co mi za 12 dní udělaly holky v nft enormní nárust mám co dělat ale pod síť už to nedostanu

jinak to máš hodně hezký

Old Post 23-06-2019 v 11:56 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 9



citace:
Původní příspěvek od LinChi
jestli to není přepnuté udělá to hodně šílený boooom ti praskne box... posud sám co mi za 12 dní udělaly holky v nft enormní nárust mám co dělat ale pod síť už to nedostanu

jinak to máš hodně hezký

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Byť tebou to už prepnem, lebo ti to prerastie.


Kluci diky za radu, pokud by se vám neco nezdalo, budu rad za jakýkoliv podmět. Jinak pprepnuto uz mam od úterý, jenom jsem tohle podstatný info zapoměl zmínit, ale i tak se bojim toho ze casem budu nucen prostrihavat... Ten narust zelené masy je vážně enormní... Jeden den to zlamu pod síť a druhy den je to nemlich to samý, jako by si to ze mne delalo srandu...

Old Post 23-06-2019 v 18:31 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

áno to je přesně ten typ boje.. po přepnutí 14-21 dní a střelí to minimálně o 100% .. v hydru ještě o krapítek víc... ale není to pravidlem no a nakonec... jsem ten typ co dlouho neprostřihával... ale viděl jsem u kamaráda že to má smysl... spodní větvičky co nedosáhnou nad sít nemilosrdně pryč... a tak 15% velkých listů jež kryjou další potencionální palice .. prostě se zaměřit na to aby to nebyla až moc neprchozí džungle... ja sem ale línej a spodečky si nechávám jako brodel pro pozdější zpracování

Old Post 24-06-2019 v 16:02 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 11



Ahoj growetstvo,
2 dny jsem byl mimo domov, takže nebyl kdo by lamal a ohybal, zatim mam pulku skříně vyplněnou a se svetlem můžu jeste cca 40 cm nahoru ale bojim se ze budu muset byt nekompromisní trosku to prostrihnout.
Holky po tydnu 12/12 ukázali preflowers.

Old Post 28-06-2019 v 09:00 AM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 12

Kámo ještě dva týdny ti to bude růst jako prase, ohýbej co to dá ještě, nebo ti to prorve box,kazdopadne už to nestipej v květu



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-06-2019 v 11:58 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 13




Den 21. 12/12
Holky krmím cca 2 ml/l a+b, prostoru uz mi moc nezbývá, ale do ted jsem lámal o 106... Se světlem můžu ještě tak o 20 cm výš. Už to začíná moc hezky vonět, diky bohu za páchač.

Old Post 10-07-2019 v 00:10 AM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 14






Den 25: 12/12 přichází období kdy už mě to začíná bavit fotit 😂😂😂 takze méně textu, vice fotek...

Old Post 14-07-2019 v 20:58 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 15


Ahoj, vypadá to hezky. Mám dotaz ke keramzitu - čistíš někdy Wilmu spolu s kompletní výměnou roztoku? Mě v nádrži zůstává z keramzitu "prach" (alespoň předpokládám, že je z nej - pře nasazením do wilmy jsem ho samo čistil). Pravděpodobně to ničemu nevadí, ale přecijen bych nerad, kdyby to zbytečně ucpávalo kapiláry. Dělá ti to taky?

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 14-07-2019 v 21:47 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryG
Nový Člen

Karma uživatele JerryG - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Aryan
Ahoj, vypadá to hezky. Mám dotaz ke keramzitu - čistíš někdy Wilmu spolu s kompletní výměnou roztoku? Mě v nádrži zůstává z keramzitu "prach" (alespoň předpokládám, že je z nej - pře nasazením do wilmy jsem ho samo čistil). Pravděpodobně to ničemu nevadí, ale přecijen bych nerad, kdyby to zbytečně ucpávalo kapiláry. Dělá ti to taky?


Ahoj, diky za k+... První 2 vyměněny nemlich to same jak to vidím u tebe... Spíš me trapi prorustajici kořeny... Nedal jsem na dno zadnou síť ani nic podobného a ted uz se koupou v nadrzi pacholci 😂

Old Post 15-07-2019 v 22:06 PM
JerryG je offline   Profil uživatele JerryG   Find more posts by JerryG   Foto galerie člena JerryG   Click here to Send JerryG a Private Message   Add JerryG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9169150 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív