Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Klimatizace + CO2 = technický problém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Klimatizace + CO2 = technický problém Příspěvek č. 1

Cau, to co pomalu začíná je teplo a to není můj kamarád. Už ted se blížím v boxu 30° a to nezačalo ani léto bohužel bydlím v podkroví a tam tu teplotu nesrazím ani kdybych měl tu nejsilnější ventilaci na světě. Takže jsou 2 možnosti.... přes léto se na to vykašlat ( to znamená od května do září ) nebo trochu zmodernizovat vybavení. Tak nějak jsem se přiklonil na druhou možnost takže vyznívá otázka.... jak na to ? To co mám je 6 kg láhev co2 a ted co na ni ? Něco jsem si přečetl takže vím že potřebuju redukční ventil. A ted otázka jestli s ohřevem. Ptal jsem se pár lidí a říkalo mě že to není potřeba ale... všude se zase píše že to při delším dávkování bude zamrzat tak jsem z toho jelen. Rozdíl cenovej mezi bez a s ohřevem je 2500 !!! Dále potřebuju samozřejmě elektromagnetickej ventil. Tam není nic čemu bych nerozuměl. Potom asi budu potřebovat nějakej CO 2 kontroler. No a ted nastává další otázka... mít zapnutej přítah a odtah je na nic protože bych vysál všechno CO2. Vím že kytkám nevadí při vyšším CO2 vyšší teploty ale čeho je moc toho bývá příliž takže musí přijít na řadu klima. Ale.... ta vysává vzduch z místnosti a chladí ho a odpadní teplý vzduch vyfoukává trubkou ven. No ale tady to je uplně stejný jak při přítah/odtah... prostě to CO2 vyletí oknem. Našel jsem možnost klimy 2 trubkové která nasává vzduch trubkou z jinudy a vypouští teplý vzduch trubkou taky pryč. Ale našel jsem snad jedinej takovej model. Takže ted se ptám... jak byste to vyřešili vy ?

Old Post 02-04-2019 v 08:34 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 2

Zvaž https://klimatizace.heureka.cz/f:10692:28426/

Old Post 02-04-2019 v 09:01 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 3

Jenže když vezmu klasickou mobilní klimu tak ti nasaje CO2 z místnosti a odpadní teplý vzduch vyfoukne ven ( spolu s CO2 ). Ted je otázka kolik toho co2 vylítne pryč a vůbec netuším jestli ho nepřefiltruje trochu i ta klima jak ho bude chladit.... jak říkám nejsem technik

Old Post 02-04-2019 v 09:06 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 4

Co se týče klimy... našel jsem ještě těsnění oken, takže by se chladila jen místnost kde je box a mírnej přítah by tahal chlad do boxu ( ale odtah by byl vypnutej přes den ), pokud by takovéto chlazení opravdu stačilo nebo by ta klima musela být opravdu v boxu.

Old Post 02-04-2019 v 09:35 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

Bez CO2.

Old Post 02-04-2019 v 09:40 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 6

Prosímtě pokud nevíš jak problém vyřešit tak se k tomu nevyjadřuj odpovědmi "bez CO2". Otazka ode mne zněla jak zkombinovat tyhle 2 faktory. Že se na to mám vykašlat by mě řekla aji sousedka... na to se nepotřebuju ptát zde. Já bych rád slyšel řešení či radu.

Old Post 02-04-2019 v 09:43 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Jestli tam i bydlis tak si urcite nevymyslej uzavreny okruhy s CO2.. nevymyslej blbosti.. bud pores klimu..nebo prestan pestovat v lete..nebo na leto porid nejakej miniLEDbox at neprijdes o hobby..nebo se prestehuj.. at to dobre dopadne.. hojaja

Old Post 02-04-2019 v 09:47 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 8

Přestěhování mám v plánu ale né tohle léto Bydlím tam ale nespím ve stejné místnosti. Pokud se jedná o bezpečnost tak se neboj. V létě mám v noci pořád otevřený okna všude takže to že bych se tím udusil nehrozí... navíc to ani nemám v plánu

Old Post 02-04-2019 v 09:50 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

Noo trochu jsem se bal.. ja mam proste nazor ze Co2 v domacich hobby podminkach vzdycky zabere vic prace a penez s realizaci a vychytanim..nez kdy vubec muze byt nejaky viditelny efekt.. ale tak ja ti do toho nebudu kecat..taky mi vetsinou nikdo nic nerozmluvi, hlavne ze se tu neco deje.. tak pak dej vedet jak si to vychytal

Old Post 02-04-2019 v 09:57 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 10

Tak klima je asi vyřešená... tím tesnením do okna je to super, protože zabrání teplému vzduchu do místnosti. Nasává čerstvý z venku a fučí teplý pryč.... Takže otázka, zda li bude dostatek CO2 v místnosti. Nebo prostě přidat nějaké CO2 jen do boxu.... Napsal jsem pár firmám at se vyjádří a uvidíme. I když ještě se rozhoduju jestli vzít klimu se 2 trubkama ( přítah z venku a odtah směrem ven ) nebo jen s 1 trubkou na odvod tepla ven ?

Old Post 02-04-2019 v 10:06 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Prosímtě pokud nevíš jak problém vyřešit tak se k tomu nevyjadřuj odpovědmi "bez CO2". Otazka ode mne zněla jak zkombinovat tyhle 2 faktory. Že se na to mám vykašlat by mě řekla aji sousedka... na to se nepotřebuju ptát zde. Já bych rád slyšel řešení či radu.


Tak si polib.

Old Post 02-04-2019 v 10:42 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 12

Vem si rozdelenou, se stanicí venku. Je dražší ale pokud si tak náročný, ze potřebuješ jet CO2 i v létě tak to pro tebe nebude problém. Těsnění do okna je ti k ničemu, kdyz ti to stejne bude tahat vzduch pryc z místnosti.... ta dělená točí akorad chladicí kapalinu mezi vnitrkem a venkem a ionizuje vzduch...tim padem ti nebude tahat Co2 pryc je jen otázka toho kolik se ho zbaví pri vlastní filtraci.... mimo to je daleko účinnější nez mobilní klima....

Old Post 02-04-2019 v 13:09 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 13

Bohužel nemuzu v zadnem pripade zasahovat do konstrukce nemovitosti a jak víš, technik by se asi divil co by tam nasel nemyslíš ? Taky me proste napadla split klima jenze ta potrebuje technika a díru do zdi, ani jedno bohuzel nepripada v uvahu.

Old Post 02-04-2019 v 13:12 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 14


Pokud by ta klima byla 2 trubková tak by to vyřešilo kompletně moji problematiku protože nenasává vzduch z místnosti ale z venku....

Old Post 02-04-2019 v 13:33 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 15

Kolik tam budeš mít vatu že potřebuješ co2? My lim že co2 se používá od 1000w aby to bylo znát ale od použití 600w tam rozdil moc nepoznáš bych řekl.

Old Post 03-04-2019 v 17:44 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 16

Nejde o to kolik bude wattaz ale o to ze tam neprivedu CO2 z venku protoze vyvody budou uzavreny kvuli klime. Takze hodnota CO2 bude nedostacujici... proto ho musim dodat automaticky

Old Post 03-04-2019 v 17:52 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6756090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív